Prezydent

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Nie rozumiem czemu wszyscy narzekają na naszego prezydenta,co on wam zrobił?wprowadził ustawy?PRZECIEŻ TO PREMIER prawie wszystkim rządzi.Ciekawe Czy luidzie którzy by usłyszeli CO ZŁEGO ZROBIŁ OBECNY PREMIER(lub co zamierzali jego ministrowie) dalej by głosowali na premiera Tuska.
 

bacus15

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
711
Punkty reakcji
0
Miasto
Świdnica
Nie rozumiem czemu wszyscy narzekają na naszego prezydenta,co on wam zrobił?wprowadził ustawy?PRZECIEŻ TO PREMIER prawie wszystkim rządzi.Ciekawe Czy luidzie którzy by usłyszeli CO ZŁEGO ZROBIŁ OBECNY PREMIER(lub co zamierzali jego ministrowie) dalej by głosowali na premiera Tuska.

Osoba pełniąca funkcję publiczną musi się liczyć z krytyką. Niektóre posunięcia prezydenta (np. "misja" Fotygi, czy odmowa podpisania Traktatu Lizbońskiego faktycznie zasługują na ostrą i zdecydowaną krytykę.

Nie rozumiem poza tym osobliwego tonu tego postu, najwyraźniej użalającego się nad głową państwa.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
- jest prezydentem swojej partii podobnie jak jego poprzednik kwach
- popełnia głupie gafy językowe
- nie zna jezyków obcych
- sprzedaje Polske za czapkę gruszek jankesom (tarcza itp.)
- nie ma "jaj" co pokazał w akcji z rydzykiem
- nie umie podejmowac samodzielnie decyzji zawsze jakies konsultacje z bratem
To moje najpoważniejsze zarzuty ale i tak wolę go bardziej od jego braciszka jarka.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Nie rozumiem czemu wszyscy narzekają na naszego prezydenta,co on wam zrobił?wprowadził ustawy?PRZECIEŻ TO PREMIER prawie wszystkim rządzi.Ciekawe Czy luidzie którzy by usłyszeli CO ZŁEGO ZROBIŁ OBECNY PREMIER(lub co zamierzali jego ministrowie) dalej by głosowali na premiera Tuska.


Tak tragicznego prezydenta od czasow 1990 roku w Polsce jeszcze nie bylo!!! Prezydent, ktory zamiast byc obiektywny jest prezydentem PIS-u ktory wszedzie sie wtraca i mysli, ze jest najwazniejszy.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
- jest prezydentem swojej partii podobnie jak jego poprzednik kwach
- popełnia głupie gafy językowe
- nie zna jezyków obcych
- sprzedaje Polske za czapkę gruszek jankesom (tarcza itp.)
- nie ma "jaj" co pokazał w akcji z rydzykiem
- nie umie podejmowac samodzielnie decyzji zawsze jakies konsultacje z bratem
To moje najpoważniejsze zarzuty ale i tak wolę go bardziej od jego braciszka jarka.

-A czemuż by nie mógł być jednocześnie prezydentem partii?czy jedno wyklucza drugie?
-I co z tego?(chociaż ten hymn to wyszedł prezydentowi naprawdę fatalnie)
-Jest prezydentem Polski więc po co ma znać inne języki?
-Z tarczą masz akurat rację ale każdy człowiek popełnia błędy(popatrz na Tuska on chciał zamienić Polskę w naród niewolniczy)
-A po co mu jaja w rządzeniu państwem?
-A czemu miał by wszystkie decyzje podejmować sam,sam i sam?
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
Tak tragicznego prezydenta od czasow 1990 roku w Polsce jeszcze nie bylo!!! Prezydent, ktory zamiast byc obiektywny jest prezydentem PIS-u ktory wszedzie sie wtraca i mysli, ze jest najwazniejszy.
Wtrąca się tam gdzie ma konstytucyjne prawo do tego. Znasz jakiś przypadek, który nie potwierdza mojej tezy? Nie przesadzaj z tym najgorszym prezydentem, imo jest najlepszym, co nie zmienia faktu że jego ocena to 2 na szynach.
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
- sprzedaje Polske za czapkę gruszek jankesom (tarcza itp.)
A w czym jankesi gorsi od Europejczyków że sprzedawani się im zasługuje na krytykę a sprzedawanie tym drugim już nie? (a sorry oddaliśmy się za darmo może dostrzegasz tu pewną ideowość i dla tego nie traktujesz tego źle?)

- nie ma "jaj" co pokazał w akcji z rydzykiem
Zastanawiam się czego byś oczekiwał w tym wypadku? Żeby pojechał do Torunia i skuł Rydzyka po mordzie?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
chciałem tylko przypomnieć że zna język francuski całkiem dobrze, raz nawet tłumaczył do telewizji z francuskiego, bacus, akurat traktatu lizbońskiego to nie powinien podpisywać.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
- jest prezydentem swojej partii podobnie jak jego poprzednik kwach
Jak by Tusk został preziem, to był by też preziem tylko części Polaków. Polacy tak przeżywaja polityke, że po wyborach obrażają sie, że to nie oni wygrali i wieszaja psy na swoim prezydencie, choć to za przeproszeniem sranie do własnego gniazda. W USA po wyborach zapominaja z jakiej partii pochodzi prezio. Taki Bush oczywiście stracił szanse na szacunek obywateli, ale start każdy ma równy.
- popełnia głupie gafy językowe
Przynajmniej jest się z czego pośmiać. Żadna nie zasłużyła na miano skandalu.
- nie zna jezyków obcych
Pierwszy prezydent od wielu lat z wyższym wykształceniem, a Ty sie czepiasz? Może następny będzie znał jakiś język.
- sprzedaje Polske za czapkę gruszek jankesom (tarcza itp.)
Cała klasa polityczna sprzedaje komuś Polske. Prezydent się specjalnie nie wyróżnia. Wierzy w sojusz z USA, a cene to chyba kto inny ustalał.
- nie ma "jaj" co pokazał w akcji z rydzykiem
Powinien go wyzwać na pojedynek. ;)
- nie umie podejmowac samodzielnie decyzji zawsze jakies konsultacje z bratem
Tak to jest jak ma się brata bliźniaka. :D
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Kiedyś prezydenta doceniom, jak Rosja się wzmocni, będzie miała wycelowane rakietyw zachód amy będziemy tylko biadolić.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
-A czemuż by nie mógł być jednocześnie prezydentem partii?czy jedno wyklucza drugie?
z nazwy powinien być prezydentem całego narodu a nie wybranych jego członków, niestety u nas kandydaci niezależni nie mają szans w wyborach.
-I co z tego?(chociaż ten hymn to wyszedł prezydentowi naprawdę fatalnie)
"małpa w czerwonym" też była ekstra nic tylko klaskać i sie cieszyć...
-Jest prezydentem Polski więc po co ma znać inne języki?
Nie no sorry ale gorszych bredni to dawno nie słyszałem.
chciałem tylko przypomnieć że zna język francuski całkiem dobrze, raz nawet tłumaczył do telewizji z francuskiego
Nie wiem jak tam u niego z tym francuskim ale pamiętam jak musieli mu z angielskiego na konferencji przekładać pytania.
-A po co mu jaja w rządzeniu państwem?
Powinien go wyzwać na pojedynek. mruga.gif
Zastanawiam się czego byś oczekiwał w tym wypadku? Żeby pojechał do Torunia i skuł Rydzyka po mordzie?
Wystarczy spojrzeć na Putina po co sa potrzebne "jaja" w polityce.
A po co pojedynek czy lanie w morde nie mógł powiedzieć po prostu że nie życzy sobie obrażania JEGO ŻONY. No ale jak tadka wszyscy się boją.
A w czym jankesi gorsi od Europejczyków że sprzedawani się im zasługuje na krytykę a sprzedawanie tym drugim już nie? (a sorry oddaliśmy się za darmo może dostrzegasz tu pewną ideowość i dla tego nie traktujesz tego źle?)
Cała klasa polityczna sprzedaje komuś Polske. Prezydent się specjalnie nie wyróżnia. Wierzy w sojusz z USA, a cene to chyba kto inny ustalał.
sprzedawanie się jakiekolwiek do niczego nie prowadzi ale po co ta ostatnia wizyta Fotygi w USA i te cale show o obawie przed zerwaniem negocjacji?
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Jeśli chodzi o ojca dyrektora, to władza mediów jest zjawiskiem spotykanym we wszystkich współczesnych demokracjach. To że u nas jeden z bardziej wpływowych medialnych magnatów nosi sutanne i ma swoje zaplecze wśród emerytek-dewotek to już nasz rodzimy folklor.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Nie rozumiem czemu wszyscy narzekają na naszego prezydenta,co on wam zrobił?wprowadził ustawy?PRZECIEŻ TO PREMIER prawie wszystkim rządzi.Ciekawe Czy luidzie którzy by usłyszeli CO ZŁEGO ZROBIŁ OBECNY PREMIER(lub co zamierzali jego ministrowie) dalej by głosowali na premiera Tuska.
Lechu, miałeś już nie szaleć po forach incognito <_<





Przepraszam, ale temat jest tak placzliwy, że nie mogłam się powstrzymać... ^^
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Widać gość ma jaja. Może to on powinien zostać kolejnym prezydentem? biggrin.gif
A niech kandyduje mnie w Polsce już nic nie zaskoczy.
Jeśli chodzi o ojca dyrektora, to władza mediów jest zjawiskiem spotykanym we wszystkich współczesnych demokracjach. To że u nas jeden z bardziej wpływowych medialnych magnatów nosi sutanne i ma swoje zaplecze wśród emerytek-dewotek to już nasz rodzimy folklor.
Właśnie podejrzewam że gdyby nie ta sutanna i elektorat to lechu by jednak zareagował.
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
Ludzie po prostu nie lubią Kaczyńskiego bo są nietolerancyjni, wkurza ich to, że jest taki niski, tak dziwnie mówi, jego żona ma specyficzny sposób bycia. A ja od zawsze za nim byłem i tego nie zmienię, szkoda tylko, że jeszcze nie mam prawa wyborczego ale wierzę, że naród nie zrobi za 2 lata jakiejś głupoty...
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ludzie po prostu nie lubią Kaczyńskiego bo są nietolerancyjni, wkurza ich to, że jest taki niski, tak dziwnie mówi, jego żona ma specyficzny sposób bycia. A ja od zawsze za nim byłem i tego nie zmienię, szkoda tylko, że jeszcze nie mam prawa wyborczego ale wierzę, że naród nie zrobi za 2 lata jakiejś głupoty...
Nie zauważali by tego, gdyby nie medialna nagonka na prezydenta. Na większośc ciemnego luda fakt, że prezydent jest niski czy ma brzydką żonę może byc dyskryminujący, ale tylko wtedy gdy im się to poda w specjalny sposób. Nie muszę przypominac, że wzrost nie ma nic do kwalifikacji na głowę państwa, ale dziennikarze zdają sobie sprawę, że duży odsetek społeczeństwa kieruje się takimi argumentami przy urnie. Częściej np. niż poziomem wykształcenia, nie mówiąc o poglądach politycznych. Taka jest smutna prawda. To nie rzecz tolerancji, a manipulacji przez media, i wina faktu, że dzisiejsza demokracja wygląda jak spęd baranów do urny. Nie pamiętam gdzie przeczytałem zdanie, że gdyby przed wojną istniała telewizja to Rooswelt nie został by prezydentem, bo jeździł na wózku. Można też powiedziec że gdyby w XIV wieku była telewizja to Łokietek nie zjednoczył by Polski.
A najśmieszniejsze, że widziałem na żywo obydwu ostatnich preziów i Kwach to jeszcze większy konus. :D
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Lecha nie lubię za to szanuję jego żonę która jest osoba rozsądną i prezydentem byłaby lepszym od męza.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ja zone prezydenta szanuje za urode i wdziek...
<joke>
 
Do góry