Prezydenci Duda i Komorowski,którego bardziej cenisz?

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Regis_II napisał:
Napisano wczoraj, 14:02 Duda lepszy od Komoruskiego. 1) lepsza aparycja 2) młodszy i bardziej dynamiczny 3) mówi ze swadą, elokwencją 4) nie robi wstydu na świecie jak ten szogun Komoruski przychody 5) z lekkością i naturalnością mówi o patriotyzmie, tradycji, wartościach narodowych. Itd. itp. Po prostu Duda deklasuje Komorowskiego o kilka klas. Duda lepszy od Komoruskiego.
Skoro tak to:
1 Czym się przejawia ta "lepsza aparycja"? Co dzięki niej RP bądź PiS zyskał do tej pory a co zyskał statystyczny Kowalski zwłaszcza ten który na Dudę nie głosował?
2. Nie wiem jakich Regis II czytywał filozofów ale ci których ja czytałem mówią o nabywanym z wiekiem doświadczeniu przez innych zwanych rutyną. Może więc uświadomi Nas Regis II dlaczego młodość w tym wypadku jest wyżej oceniana i kiedy od czegos takiego maja miejsce wyjątki? Ponadto co w tym przypadku znaczy "bardziej dynamiczny"? Jak to rozumieć?
Pytanie poza konkursem :


Regis_II napisał:
Dorobiłeś sobie dziwną tezę do mojej wypowiedzi. Więc sobie z tą tezą polemizuj. Miłego dnia.
Czy tym razem Regis II w podobny sposób zamierza się od wypowiedzi wykręcić?

3. Co takiego zyskała RP czy statystyczny Kowalski na "mówieniu ze swadą" przez Dudę? Pragnę przypomnieć że do tych którzy jak rozumiem "mówili ze swadą" niektórzy zaliczają Hitlera Mussoliniego czy Gierka. Co takiego Polska by straciła gdyby np to stanowisko zajmował Michnik?
4 Co to znaczy "robi wstyd na świecie"? Proszę podać przykłady oraz jak to się przełożyło negatywnie na polską politykę, ekonomię czy gospodarkę. Jeżeli to nie miało miejsca to na co to jest argument? Pragnę przypomnieć że poprzednik Dudy nazywa się Komorowski i że żaden szanowany tu dyskutant nie przekręcił jego nazwiska. Proszę się więc zastanowić czy celowe przekręcanie czyjegoś nazwiska nie świadczy przypadkiem o niskiej kulturze i intelekcie forumowicza.
5) z lekkością i naturalnością mówi o patriotyzmie, tradycji, wartościach narodowych. Itd. itp.
Czy mógłby Regis II po raz kolejny wyjaśnić jaki z tego pożytek dla RP? Pytam nie bez powodu. Otóż tak się składa że w swoim życiu
spotkałem kilka osób które też..."z lekkością i naturalnością" o czymś mówią. Czy zdaniem Regisa II oni tez nadają sie na stanowisko
Andrzeja Dudy?



Regis_II napisał:
A oto proszę państwa klasyczny przykład ucieczki z przegranej dyskusji: "popełniłeś błąd językowy i jesteś gupi! Nie bawię się z wami. Idem do mamy!" xD
A czy wczoraj Regis II nie zachował się przypadkiem podobnie? Co to jest? " Prawo Kalego" że jak Kali ukraść krowy "to dobrze"? Co intelekt wieczorem się zacina?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
kszyrztofff napisał:
Co to jest? " Prawo Kalego" że jak Kali ukraść krowy "to dobrze"? Co intelekt wieczorem się zacina?
laie_67.gif
laie_67.gif
roflmao.gif
 
Do góry