Prezenty, prezenty, prezenty...

ladyaga

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hmmm co Ci mogę doradzić... na przyład ostatnio widziałam w drogeri taki fajny zestaw: woda toaletowa plus bokserki.Zestaw jest marki playboy.Jest też drugi wariant woda toaletowa plus żel pod prysznic.Do wyboru jest kilka wariantów zapachowych.Mają bardzo fajne,ciekawe opakowania,naprawdę super - wiem bo mój brat dostał taki zestaw i jest bardzo zadowolony z niego.
Możesz kupić mu na przykład jakiś odjechany kubek.Może być taki,że jak zalewasz herbatę gorącą wodą to pojawia się rysunek,zdjęcie(które jest wcale niewidoczne przed nalaniem),możesz amówić kubek z waszym,Twoim zdjęciem czy jakimkolwiek innym,może być też kubek z jego imieniem.
Możesz też zamówić poduszkę z własnym zaprojektowanym,zrobionym zdjęciem czy motywem i/lub napisami,zazwyczaj też wybiera się wielkość tej poduszki.Możesz mu kupić jakieś fajne etui na komórkę,jakiś zegarek elektroniczny,lub prenumeratę jakiegoś czasopisma,które lubi.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Ja bym chciał dostać taką kamerkę ukrytą: mógłbym wtedy nagrać kilka fajnych filmików z dziewczyną w roli głównej :icon_evil: , potem bym film zmontował i jej ten film sprezentował :) taka moja fantazja :023:
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
hehe ja chyba też nie chciałabym dostać ręcznika :p
a może portfel ?
taki porządny skórkowy myślę, że mógłby się mu spodobać.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Jacek23 napisał:
Ja bym chciał dostać taką kamerkę ukrytą: mógłbym wtedy nagrać kilka fajnych filmików z dziewczyną w roli głównej :icon_evil: , potem bym film zmontował i jej ten film sprezentował :) taka moja fantazja :023:
przyjemne z pożytecznym, hihi :D
 
D

Daria1203

Guest
Myślę że szalik, czapka albo może woda po goleniu będą spoko :)
Ja mojemu facetowi kupuję sweter i koszulę w koloże błękitnym. On lubi takie rzeczy.
Pomyśl poprostu czego on by mógł chcieć. Skoro jesteś z nim już tak długo pewnie wiesz co go kręci.

Może samochody a wtedy kup mu jakiś zapach do auta.
Może komputery to zrób mu podkładkę pod myszkę ze swoim zdjęciem to kosztuje nie wiele około 30zł.
A może coś jeszcze innego przychodzi ci do głowy.
Facetowi można kupić bardzo dużo fajnych rzeczy, ale trzeba wiedzieć co go kręci. ;)
POWODZENIA :)
 
D

Daria1203

Guest
Ja bym kupiła koszulę aby poczuł że ta dorosłość się zbliża... ;) Albo np. coś śmiesznego jak bokserki ze śmiesznym napisem ;P
 

e m m

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
M a z o w s z e.
Faceci są jak duże dzieci ... lubą gadżety ( no przynajmniej ja ;) ) zwłaszcza elektroniczne.
Pomyśl o tym.. ;)
 

Ingrid2092

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Masz rację - dezodoranty, maszynki. zestawy kosmetyczne i inne tego typu rzeczy to już przeżytek. Wydaje mi się, że śwęta to wyjątkowy czas, kiedy powinniśmy kupić ukochanej osobie coś takiego niezwykłego. W tym roku zdecydowałam się kupić swojego facetowi skórzany portfel w kolorze czarnym. Akurat koleżanka poinformowała mnie, że na stronie stylowepaski.pl jak dobrze pamiętam, zostało przecenionych wiele produktów. Wybrałam coś co pasuje do jego stylu i teraz czekam już tylko na święta! :) Pozdrawiam! :)
 

Ingrid2092

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
W sumie ma to być coś praktycznego, co nie będzie leżeć w szafie z tego co mówisz, dlatego polecam coś tradycyjnego, jakiś ekstra skórzany portfel, w środek możesz włożyć jakąś śmieszną odznakę. Gwarantuje , że będzie zadowolony! Nie porywaj się na dezodoranty i zestawy kosmetyczne, to taki oklepany prezent, że aż się wymiotować chce! :) stylowepaski.pl :) Pozdrawiam!
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
wg mnie najlepsze sa praktyczne prezenty, ktore bedziemy mogli miec przez wiele lat:)
 

PiotrPK

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja też jestem za praktycznością prezentów - ja od swojej narzeczonej dostałem w prezencie myszkę - Microsoft Touch Mouse - wygląda niebanalnie, jest świetna pod względem parametrów no i posłuży mi na pewno przez parę lat. Dla mnie był to prezent trafiony w dziesiątkę! Jeżeli Twój facet lubi sobie czasem w coś pograć ew. po prostu dużo spędza czasu przed kompem to może warto mu sprezentować taki gadżet z przyciskami dotykowymi, w dodatku bezprzewodowy (a teraz to co jest bez kabla jest trendy).
Z tego co mi narzeczona mówiła to kupiła mi ją w Komputroniku
Tania może nie była ale ona dobrze wie, że lubię modele wyższe choćby za jakość wykonania.
 

PiotrPK

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie tylko prezenty praktyczne wchodzą w grę, takie których będzie się używać a nie będą stały na półce i tylko będą zbierać kurz.Jak ktoś wyżej zauważył, faceci są gadżeciarzami, mają fioła na punkcie elektroniki. Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Co do myszek - może lepiej nie, bo będzie więcej grał... (wiem po sobie bo ja dostałem takowy prezent) tym bardziej, nie chciałbym żeby mi ktoś jeździł gryzoniem po twarzy (pomysł podkładki ze zdjęciem). Ja bym zainwestował w kamerkę internetową, choćby po to, żeby od czasu do czasu pogadać ze sobą na Skype (w momencie kiedy nie będzie się mogli zobaczyć). Ja jestem osobiście zwolennikiem tych wyższych modeli i głównie Microsoftu bo mam do nich zaufanie (nigdy się nie zawiodłem na ich sprzęcie) ale te tańsze modele wcale nie są złe i do takich video-konferencji spokojnie wystarczą jak dla mnie połączenie przyjemnego z pożytecznym :)
A dodatkowo jakiś fajny film można tym nakręcić choćby np. życzenia świąteczne / noworoczne bo nagrywa ona w HD (720p) z prędkością 30 fps.
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
gra komputerowa albo na ps, jak ma
portfel skórzany, klasyczny
zegarek
dobre perfumy, jeśli jesteś w stanie trafić w jego gust
karnet na gokarty albo jakiś rajd samochodowy czy przejażdżkę sportowym autem ;)
 
D

Dorka123

Guest
lukrecjaa napisał:
wg mnie najlepsze sa praktyczne prezenty, ktore bedziemy mogli miec przez wiele lat:)
też tak uważam, mojemu TŻ kupiłam w zeszłym golarkę, w tym roku identyczną kupiliśmy mojemu tacie :) dla nas jest to juz sprawdzony model i spisuje się świetnie :)
 
N

natulka123

Guest
Hej, mój dobry kolega od dziecka niedługo się żeni, za 2 miesiące. Szczerze mówiąc nie mam pomysłu na prezent. Znamy się od dziecka, jest dla mnie jak brat. Nie chciałabym czegoś tak prozaicznego jak komplet talerzy kupować.... no moze byc, ale do tego chciałabym coś śmiesznego, fajnego. Takie pożegnanie go jako kawalera a przywitanie jako młodego małżonka :D macie jakis pomysł?
 

blekintooka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
kup mu jakas ciekawa ksiazke a w srodku wloz bilon zacznij od np 10 zl i niech dojdzie do 100 albo dwustu np co rozdzial:p
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
kup mu wiązankę :) sa czasami takie wyjatkowe prezenty, ja ostatnio widzialem kubek w roznych rodzajach - dla penera, dla alkoholika itd.
 
Do góry