Prezent slubny

A

Alek06

Guest
milanogirl napisał:
Prezenty ślubne to miły gest, ale ma sens tylko wtedy, gdy to wszystko jest jakoś zorganizowane. Jasne, ze nikt nie będzie mówił: "od ciebie chcę garnki, a od ciebie lodówkę", ale dobrze przygotować listę rzeczy, które chciałoby się dostać i pozwolić ludziom wybierać. Angielski zwyczaj zostawiania w sklepach list zakupów bardzo mi się podoba - oszczędza gościom dużo kłopotu, a młodym niezadowolenia ;) Myślę, ze wtedy nikt by się nie pogniewał za praktyczne prezenty, ale można wyjść poza tostery i mikrofalówki - niektórzy odkładają na odtwarzacze DVD (wcale nie takie drogie), czy kino domowe, a ostatnio czytałam nawet, że za granicą popularnym prezentem są konsole do gier ;)
Konsole do gier ???? no moim zdaniem taki prezent ucieszy chyba tylko faceta. Ja bym osobiscie nie chciała takiego prezentu. Moze juz garnki ale nie ps3 ;-)
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
ja nie obraziłabym się jakbym dostała coś do kuchni... jakiś fajny blender... albo ekspres.
ale ogólnie rzecz biorąc to chyba nie do końca o prezenty w całej imprezie chodzi..?
 

paula207

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hej! Szukałam ostatnio prezentu na ślub mojej koleżanki i na multizakupy.pl znalazłam bardzo fajny zestaw sztućców. Myślę, że jest to bardzo przydatny prezent dla mlodych ludzi. Także polecam!
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
To zalezy czy mlodzi chca prezenty czy pieniadze:)W naszym przypadku my prosimy o pieniadze bo mamy juz swoje mieszkanie w pelni umeblowane wiec kasa nam sie lepiej przyda:)
 
I

impresja_switu

Guest
Nie tak dawno spotkałam się z nietypowym pomysłem na prezent ślubny... Koleżanka powiedziała, że wraz z grupką znajomych złożyli się dla przyjaciela na stół bilardowy jako preznt ślubny. Szczerze mówiąc, wydało mi się to na początku dziwne, ale okazało się, że prawie-już-żona także uwielbia rozrywkę przy bilardzie, a prezent jest regularnie wykorzystywany. Cóż, mój wniosek jest taki, że trzeba bardzo dobrze znać zainteresowania pary młodej i może niekoniecznie zawsze kierować się schematami prezentów:)
 

fluxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio wpadłam na pomysł, żeby zrobić przyjaciółce prezent w postaci fotoksiążki. Pozbierałam zdjęcia pary młodej od znajomych, wysłałam i zamówiłam przez net na superfoto.pl, ale wyglądało to świetnie. Wybrałam wersję ekskluzywną, więc na pewno będzie super. :)
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
A ja bym chciała coś praktycznego, a jako że jestem w potrzebie chłodziarko-zamrażarki to jakbym dostała takie np. coś: //www.electro.pl/produkt-ELECTROLUX_Lodowka_ERD_18002W_2B_PEPSI_GRATIS_288_puszek_29-110119,104.html to byłabym wielce zadowolona. A, no i z tego prezentu korzystał by także małżonek. Nie rozumiem prezentów przydatnych tylko dla jednej osoby.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
impresja! stół bilardowy to rewelacyjny pomysł zwłaszcza, jeśli wiemy, że ktoś ma jakieś skryte fantazje na temat tegoż przybytku :daibel2: na stolybilardowe.net kupowałam jak dotąd tylko zestaw bil, również na prezent, ale a nuż w przyszłości sprawię sobie i stół? :D
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Ja tam na jakieś prezenty nie liczę bardzo... moim zdaniem dobrym prezentem byłoby załatwienie jeżeli ktoś z rodziny pracuje w biórze podróży wycieczki, jako podróż poślubna. Mi obiecano, ale nie wiem czy to prawda czy żart kask dla mnie i żony na motor, bo kompletujemy sobie powoli ubiór i sprzęt :)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Wycieczka to bardzo dobry prezent trzeba wiedziec czy mlodym pasuje...

Nam wczasy chciala ciocia wypupic,ale nie udalo sie bo oboje z mezem po slubie musimy do pracy wracac urlopow teraz nie dostaniemy i by sie zmarnowalo wiec przy najblizszym urlopie sami se wczasy wykupimy:)Bedzie nasza taka spozniona podroz poslubna:)
 

Ewelinka***

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
271
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
:::Kraina Szczęścia:::
Ja ślub i wesele bede miała za niecałe 3 tygodnie i w zaproszeniach umieścilismy bileciki z wierszykami o pieniadze....ale to tez nie wszystkim daliśmy bo wiadomo nie kazdy ma bardzo zasobny portfel a nie tylko o kase przeciez chodzi :D ale osobiście chciałabym dostac troche kasy i jakies przydatne rzeczy do kuchni...A co do kwiatów które daja przy składaniu życzeń to poprosilismy aby ich nie kupować a zamiast nich kupić opakowanie pampersów gdyż mamy Dzidziusia :D i nikt nie protestował ;p
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
To ja wam życzę wszystkiego najlepszego :)

A jak ludzie reagowali na to ze kasa nie prezenty i pampersy nie kwiaty? ciekawe ile osób się z tego wyłamie :) życzę jak najmniej
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
U nas tez byly ekstra karteczki wstawione,ze chcemy pieniadze i kazdy z gosci to zaakceptowal i kazdy mowil,ze dobrze wymyslilismy z karteczkami bo kasa lepiej sie przyda:)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Ja sie obawiam z jednej strony tych karteczek, a z drugiej uważam ze jest to dobry pomysł. Skoro mówicie, że ludzie pozytywnie reagowali na to, to myslę że warto takie cos zrobić.
 
Do góry