Prezent na wieczór panieński

N

natulka123

Guest
Hejka. Poradzicie mi co można kupić na wieczór panieński? Nie mam dużo czasu, bo za 2 tygodnie jest już ślub, a ja nadal nie mam żadnego pomysłu.
 

dunkiii

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
natulka123 napisał:
Hejka. Poradzicie mi co można kupić na wieczór panieński? Nie mam dużo czasu, bo za 2 tygodnie jest już ślub, a ja nadal nie mam żadnego pomysłu.
zawsze można zamówić coś przez neta . W sieci jest duzy wybór takich gadżetów na wieczory paniejskie :) Od śmiesznych do całkiem poważnych, i tanie i droższe :) Każdy coś znajdzie dla sieie. Jak zamówiesz priorytetem to na nastepny dzien albo za 2 dni masz u siebie w domu i z głowy :) Nie trzeba latać po mieście i szukać :)
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
dunkiii napisał:
Hejka. Poradzicie mi co można kupić na wieczór panieński? Nie mam dużo czasu, bo za 2 tygodnie jest już ślub, a ja nadal nie mam żadnego pomysłu.

zawsze można zamówić coś przez neta . W sieci jest duzy wybór takich gadżetów na wieczory paniejskie :) Od śmiesznych do całkiem poważnych, i tanie i droższe :) Każdy coś znajdzie dla sieie. Jak zamówiesz priorytetem to na nastepny dzien albo za 2 dni masz u siebie w domu i z głowy :) Nie trzeba latać po mieście i szukać :)
http://pozycjeseksualne.pl/
tutaj możesz kupić album 101 pozycji. Sprawdź sobie bo naprawdę warto, poza tym jest to chyba jeden z najlepiej sprzedających się ostatnio produktów. Idealne zarówno dla pary jak i jako indywidualny prezent
 
N

natulka123

Guest
W sumie nawet pasuje do kobiety, która wychodzi niedługo za mąż i nie będzie dniami i nocami z łóżka wychodzić xD Nie pomyślałam by w tym kierunku iść, sądziłam że daje się bardziej stonowane prezenty jak biżuteria, czy coś do domu.
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
natulka123 napisał:
W sumie nawet pasuje do kobiety, która wychodzi niedługo za mąż i nie będzie dniami i nocami z łóżka wychodzić xD Nie pomyślałam by w tym kierunku iść, sądziłam że daje się bardziej stonowane prezenty jak biżuteria, czy coś do domu.
A ja uważam, że takie rzeczy, jak sprzęt do domu czy biżuteria bardziej pasują na ślub a wieczór panieński, to taka ostatnia chwila wolności i szaleństwa i taki też powienien być prezent :). Taki album, to świetny pomysł, na pewno się przyda młodej parze.
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
silencio napisał:
W sumie nawet pasuje do kobiety, która wychodzi niedługo za mąż i nie będzie dniami i nocami z łóżka wychodzić xD Nie pomyślałam by w tym kierunku iść, sądziłam że daje się bardziej stonowane prezenty jak biżuteria, czy coś do domu.
A ja uważam, że takie rzeczy, jak sprzęt do domu czy biżuteria bardziej pasują na ślub a wieczór panieński, to taka ostatnia chwila wolności i szaleństwa i taki też powienien być prezent :). Taki album, to świetny pomysł, na pewno się przyda młodej parze.
pewnie już po ślubie :D ale album jest teraz dostępny na
http://www.citeam.pl/oferta/,,101-pozycji-seksualnych
i to już są podobno ostatnie sztuki bo nie mogłem zamówić więcej jak 1 na raz
 

Wanda Jackowska

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
W sklepie EROTYCZNE FANTAZJE z pewnością znajdziecie fajny prezent "nieco zabarwiony". Takie upominki to często kupa śmiechu i zabawy. Obsługa sklepu bardzo szybko wysyła towar.
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ja potrzebuję jakiś fajny prezent na za tydzień na panieński, ale raczej coś mniej wyzywajacego.
 
Do góry