Prezent na rocznicę

Status
Zamknięty.

domi88

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
328
Punkty reakcji
0
Mam problem z kupnem prezentu.Ze swoim chłopakiem będe sie widziec 27 października.Prezent na Dzień Chłopaka juz mam,ale gorzej z prezentem na naszą rocznicę.On mi kupil srebny pierscionek a ja kompletnie nie wiem co wymyslec.
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Kup mu 25 zastrzyków testosteronu :D
może zmężnieje troche heeh
 

Thot

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
107
Punkty reakcji
0
ja to bym nie chciał ani obrączek ani łańcuszków dostawać.
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Windykacja
Mam problem z kupnem prezentu.Ze swoim chłopakiem będe sie widziec 27 października.Prezent na Dzień Chłopaka juz mam,ale gorzej z prezentem na naszą rocznicę.On mi kupil srebny pierscionek a ja kompletnie nie wiem co wymyslec.



Rozumiem ze go kochasz i jestescie juz razem jakis czas
wiec chyba ze soba spicie co nie??

Jesli tak to

Badz orginalna ;)

Kup w sklepie bita smietane w spreyu i owoce jakie lubi (truskawki, wisnie, maliny, winogrona)
Zalatw se wolna chate (u siebie, czy znajomych)
umow sie z nim na wieczor np (choc jak nie masz jak to w dzien tez moze byc)
kaz mu przyjsc np o 20stej
pol godziny wczesniej badz sama na miejscu i zacznij sie szykowac
zostaw otrwarte drzwi (wczesniej go o tym uprzedz, zeby wszed sam)
wlacz po cichu fajna muzyke
zgas swiatlo, poustawiaj na podlodze wokolo male swieczki ale daleko od srodka pokoju
poloz sie na srodku na dywanie....
w samej bieliznie lub bez (jak wolisz)
i od stóp palcow (zaczynajac) po szyje prawie rozprowadz na sobie elekgancko bita smietane
pozniej poukladaj co kilka nascie cm pojedynczo owoce na sobie
(mozesz to robic jednoczesnie, tak nawet jest wygodniej)
i jak juz to skonczysz to poczekaj az przyjdzie...
poloz sie wygodnie a jak uslyszysz dzwonek do drzwi czy pukanie albo ze wchodzi
powiedz CZESC KOCHANIE

TO JEST MOJ PREZENT DLA CIEBIE NA ROCZNICE
(JA JAKO TORT - CHCIALAM BYC ORGINALNA ;) )

jestem pewna ze zareaguje usmiechem :D

i powiedz mu zeby zdjal z siebie koszulke by sie nie ubrudzil związal / trzymal rece z tylu i nie dotykajac Cie przy tym rekami wcale... zdjadl z Ciebie te owoce i bita smietane ;)

GWARANTUJE ZE FACET ZWARIUJE ZE SZCZESCIA I ZAPAMIETA TEN PREZENT DO KONCA ZYCIA !!!

a co bedzie potem.......... jak ostatni owoc zje i bita smietana zniknie.... to zalezy juz tylko od Was ;)


Powodzenia
Zycze Udanej ROcznicy :D
 

domi88

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
328
Punkty reakcji
0
Rozumiem ze go kochasz i jestescie juz razem jakis czas
wiec chyba ze soba spicie co nie??

Jesli tak to

Badz orginalna ;)

Kup w sklepie bita smietane w spreyu i owoce jakie lubi (truskawki, wisnie, maliny, winogrona)
Zalatw se wolna chate (u siebie, czy znajomych)
umow sie z nim na wieczor np (choc jak nie masz jak to w dzien tez moze byc)
kaz mu przyjsc np o 20stej
pol godziny wczesniej badz sama na miejscu i zacznij sie szykowac
zostaw otrwarte drzwi (wczesniej go o tym uprzedz, zeby wszed sam)
wlacz po cichu fajna muzyke
zgas swiatlo, poustawiaj na podlodze wokolo male swieczki ale daleko od srodka pokoju
poloz sie na srodku na dywanie....
w samej bieliznie lub bez (jak wolisz)
i od stóp palcow (zaczynajac) po szyje prawie rozprowadz na sobie elekgancko bita smietane
pozniej poukladaj co kilka nascie cm pojedynczo owoce na sobie
(mozesz to robic jednoczesnie, tak nawet jest wygodniej)
i jak juz to skonczysz to poczekaj az przyjdzie...
poloz sie wygodnie a jak uslyszysz dzwonek do drzwi czy pukanie albo ze wchodzi
powiedz CZESC KOCHANIE

TO JEST MOJ PREZENT DLA CIEBIE NA ROCZNICE
(JA JAKO TORT - CHCIALAM BYC ORGINALNA ;) )

jestem pewna ze zareaguje usmiechem :D

i powiedz mu zeby zdjal z siebie koszulke by sie nie ubrudzil związal / trzymal rece z tylu i nie dotykajac Cie przy tym rekami wcale... zdjadl z Ciebie te owoce i bita smietane ;)

GWARANTUJE ZE FACET ZWARIUJE ZE SZCZESCIA I ZAPAMIETA TEN PREZENT DO KONCA ZYCIA !!!

a co bedzie potem.......... jak ostatni owoc zje i bita smietana zniknie.... to zalezy juz tylko od Was ;)
Powodzenia
Zycze Udanej ROcznicy :D

Chcialabym żeby tak było,tylko że my naszą rocznice obchodzimy na weselu mojego kuzyna.Akurat tak sie zlozylo ze idziemy na wesele kiedy jest nasza rocznica.
 

Ksiaze_Z_Bajki

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wszystko w zależności ile kasy chcesz przeznaczyć i co lubi Twoj chłopak. Napewno super prezentem jest wykonanie czegoś ze wspolnego zdjęcia.. np obrazu na ścianę w dużym formacie.. obraz w duzym formacie z kilku Waszych zdjęc ładnie skomponowanych , przeplatanych ładnymi krótkimi wierszykami , sentencjami milosnymi.. w jakiejs antyramie albo ładnej ramce.. Moze poduszeczka z nadrukiem wspolnego zdjęcia i dopisanym jakims wyznaniem... takie rzeczy nie są drogie.. a naprawde sprawiają wiele radości i są niezwykłe :)

Jeśli ten pomyslk Ci sie nie podoba ... poszukamy innego :)
Ja sadze ze jest oryginalny... lancuszki, bransoletki , maskotki , ciuchy i perfumy... nie wyrazają uczuc.. na jakies imienki , urodzinki czy cos to ok :) ale rocznice i walentynki - lepiej zeby to bylo cos kojarzacego sie z Waszym zwiazkiem :)
 

domi88

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
328
Punkty reakcji
0
Wszystko w zależności ile kasy chcesz przeznaczyć i co lubi Twoj chłopak. Napewno super prezentem jest wykonanie czegoś ze wspolnego zdjęcia.. np obrazu na ścianę w dużym formacie.. obraz w duzym formacie z kilku Waszych zdjęc ładnie skomponowanych , przeplatanych ładnymi krótkimi wierszykami , sentencjami milosnymi.. w jakiejs antyramie albo ładnej ramce.. Moze poduszeczka z nadrukiem wspolnego zdjęcia i dopisanym jakims wyznaniem... takie rzeczy nie są drogie.. a naprawde sprawiają wiele radości i są niezwykłe :)

Jeśli ten pomyslk Ci sie nie podoba ... poszukamy innego :)
Ja sadze ze jest oryginalny... lancuszki, bransoletki , maskotki , ciuchy i perfumy... nie wyrazają uczuc.. na jakies imienki , urodzinki czy cos to ok :) ale rocznice i walentynki - lepiej zeby to bylo cos kojarzacego sie z Waszym zwiazkiem :)

Ja myślalam o dwoch obrączkach,jedna dla niego druga dla mnie,ale nie wiem czy to bedzie dobry prezent.
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Windykacja
Wszystko w zależności ile kasy chcesz przeznaczyć i co lubi Twoj chłopak. Napewno super prezentem jest wykonanie czegoś ze wspolnego zdjęcia.. np obrazu na ścianę w dużym formacie.. obraz w duzym formacie z kilku Waszych zdjęc ładnie skomponowanych , przeplatanych ładnymi krótkimi wierszykami , sentencjami milosnymi.. w jakiejs antyramie albo ładnej ramce.. Moze poduszeczka z nadrukiem wspolnego zdjęcia i dopisanym jakims wyznaniem... takie rzeczy nie są drogie.. a naprawde sprawiają wiele radości i są niezwykłe :)

Jeśli ten pomyslk Ci sie nie podoba ... poszukamy innego :)
Ja sadze ze jest oryginalny... lancuszki, bransoletki , maskotki , ciuchy i perfumy... nie wyrazają uczuc.. na jakies imienki , urodzinki czy cos to ok :) ale rocznice i walentynki - lepiej zeby to bylo cos kojarzacego sie z Waszym zwiazkiem :)



No osobiscie jak juz bym miala swojemu facetowi robic prezent
(a bylabym pewna ze sie z nim zestarzeje hehe)
to bez wahania zamowilabym obraz na ktorym niby pastelami naszkicowana jestem ja
haha oczywiscie nago :D nago ale zeby nic nie bylo widac.. takie uwodzace male dzielo
ale nie akt bo wiadomo i znajomi i rodzina to na tej scianie zobaczy co nie?
heheh
 

takamaladominika

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dla mnie zawsze najważniejsze są prezenty "od serca". A najważniejszym jest chyba wspólnie spędzony czas - kolacja, kino,teatr... Takich rzeczy niestety nie robi się na co dzień. A szkoda. Z prezentów bardziej jednak konkretnych poleciłabym fotoksiążkę. Wystarczy wybrać najfajniejsze wspólne zdjęcia, poukladać je w specjalnym programie (lub zlecić firmie, w której fotoksiążkę wykonujemy), no i czekać na wydrukowany efekt końcowy :) Świetny prezent - można się przy nim pośmiać i powspominać.
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Faktycznie prezenty od serca sprawdzają się najlepiej, również uważam że takie sprezentowane przeżycia są znacznie lepszym rozwiązaniem niż zwykły podarunek. Ja bym chciała teraz pojechać na romantyczny wypad do jakiegoś malowniczego miejsca. Ostantio natknęłam się na hotel Głęboczek, który jest położony na pojezierzu brodnickim - nie wiedziałam, że w Polsce mamy takie magiczne miejsca. W ich ofercie kusi mnie winoterapia :D Myślę, że każdy by się ucieszył z takiego wyjazdu :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry