Prezent na mikołajki

martrusia

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
1
Witam
Chciałabym zapytać jakie prezenty zamierzecie wręczyć swoim bliskim na mikołajki?
Jeżeli ciągle nie macie to polecam carravan.pl
Wcześniej kupiłam tam fajną koszulkę swojemu chłopakowi i był zachwycony. Koszulka była świetnej jakości. Nadruk mimo wielokrotnego prania, ciągle wygląda jak nowy. Teraz zamierzam kupić po koszulce całej rodzinie. Prezent fajny, praktyczny i przedew szystkim tani. Myślę że rodzicom kupię po koszulce ze zdjęciem moim i brata a bratu z jakimś śmiesznym napisem.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Też myślę, że koszulka to fajny prezent na mikołajki. Szczególnie jak jest z jakimś zabawnym napisem lub nadrukiem. Na fiberya.com znalazłam sporo koszulek nadających się na tę okazję, także moi bliscy zapewne zostaną obdarowani właśnie tego typu prezentami.
 

agata355

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
ja jeśli chodzi o mikołajki, to u mnie w domu dajemy sobie słodycze, owoce (mandarynki i pomarańcze przede wszystkim, wiadomo) i do tego jakiś drobiazg. W zeszłym roku od męża doatałam prześliczne, ciepłe rękawiczki, o takie: REKAWICZKI. Niby nic wielkiego, ale prezent naprawdę piękny i taki akurat zimowy:)
 

sylwia_sieradz

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
u mnie także królują słodycze i owoce, ewentualnie dla dziecka jakaś drobna zabawka czy miś.

A te rękawiczki, agata 355, rzeczywiście śliczne, tylko na stronie nie ma żadnych informacji, w jakich one są rozmiarach... Na rączki młodej dziewczynki przypuszczam byłyby za duże :/ A ucieszyłaby się na pewno.
 

CliClick

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja lubię dostawać i dawać książki ;)
znalazłam recenzje paru ciekawych pozycji: http://wzdrowymstylu.pl/2010/11/29/recenzje-zdrowych-ksiazek/
polecam ;)
napiszcie co o nich myslicie
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja jeszcze nie wiem czy ja i moj chlopak bedziemy kupiwac sobie cos na mikolajki.. na swieta pewnie tak i damy sobie przed swietami, bo swiat razem nie spedzamy na razie jestesmy 2 lata i nie jestesmy gotowi na wspolne swieta
najwazniejsze ze pewnie w mikolajki pewnie spotkamyu sie
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
A co myślicie o pokrowcu na laptopa? Chodzi mi o coś takiego - komputerkowi będzie na pewno cieplej w te mrozy, a poza tym to dodatkowo ochrona.

P.S. wiedzieliście, że 1 grudnia to dzień darmowej wysyłki ze sklepów internetowych?
 
D

darkshine

Guest
Tak jak co roku z resztą za free wysyłają :) Mam taki futerał na mojego lapa z Acera dostałam jak kupowałam, przydatne na zimę, bo tak nie marznie i styki się nie przepalają tak szybko. U mnie się daje jakiś przysmak na mikołajki, a na święta jakiś drobiazg. Chociaż ja kupiłam takie cosik dla mojej na mikołajka http://allegro.pl/karuzelka-karuzela-pluszowa-pozytywka-i1345177674.html .
 

kola25

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ja z moim na mikołajki dajemy sobie jakieś drobiazgi..pozniej pod choinkę cos konkretnego poza tym moj ma jeszcze imieniny w miedzyczasie:p Na mikołajki planuję kupić Mu książkę, lubi fantastykę i tego autora. Więc myślę,że to trafiony prezent. :)
 

BizuteriaZegarki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
1
A my zawsze łączymy mikołajki z prezentem pod choinkę. Myślę że to fajne rozwiązanie,bo zamiast sie dzielic prezenty na dwa,to możemy kupic jeden większy:)
 

Truman

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
u nas dajemy prezenty tylko dzieciom. W tym roku znalazłam fajne bransoletki Shains w internecie na www.shains.pl . Kupiłam czerwony zestaw mojej siostrze. Myślę, że jej się spodoba, bo to coś nowego i oryginalnego. Super alternatywa do filmu na DVD czy gry komputerowej. Na pewno jej się spodoba ;)
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Ja mam nadzieję, że w końcu dostanę w prezencie normalną prostownicę do włosów. Ostatnio wyczytałam, że jedną z lepszych jest Hair Goddes, korzystają z niej profesjonalni styliści, także nie może być złej jakości. Do tego na kalamis.pl znalazłam świetny zestaw gdzie oprócz prostownicy jest jeszcze elegancka torebka, będę musiała jakoś link tej strony podsunąć komuś z rodziny ;)
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Ja zaszalalam i kupilam memu Panu (i sobie posrednio) nowy telewizor Samsunga 40 cali :) przymierzalam sie do tego od miesiecy... nie moglam zdecydowac... bo one wszystkie podobne i kazdy mowi co innego. Jedno wiedzialam ze przez Internet zeby bylo taniej i dzis przegladam sobie oferty swiateczne na strone sklepow paybacka i powiedzialam sobie - bierz bo do Wielkanocy sie nei zdecydujesz :))) i Kupilam w Komputroniku I klamka zapadla :)))) A wiec w tym roku Kewin sam w domu na nowym telewizorze :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
JA telewizor może na Wielkanoc...wielkie może ;) A obniżałaś sobie jakoś cenę telewizora z punktów payback?
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Punkty sobie zachowalam na póżniej, skorzystalam z przedświatecznej promocji jaka dawali partnerzy programu. Kupilam telewizor taniej o 15% bez wykorzystywania punktow. Wciaz sporo promocji jest bo z ciekawosci zagladam na strone paybacka.



Telewizor swietnie sie sprawdza, bardzo dobry wybor to byl. Moj Pan zadowolony :)
 

Salma90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Punkty sobie zachowalam na póżniej, skorzystalam z przedświatecznej promocji jaka dawali partnerzy programu. Kupilam telewizor taniej o 15% bez wykorzystywania punktow. Wciaz sporo promocji jest bo z ciekawosci zagladam na strone paybacka.



Telewizor swietnie sie sprawdza, bardzo dobry wybor to byl. Moj Pan zadowolony :)


Co do karty Payback to na święta mieli bardzo dużo promocji, liczę że z nowym rokiem firma postara się o kolejne ciekawe promocje
 

Salma90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Co do karty Payback to na święta mieli bardzo dużo promocji, liczę że z nowym rokiem firma postara się o kolejne ciekawe promocje
nie wiem czy wiecie ale przez przypadek wyczytalam nius ze Payback ma nowego klienta czerwonamaszyna.pl, fajny sklep i wiele ciekawych propozycji
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
@Salma - staramy się edytować wpisy, a nie dodawać pod rząd ;) Tak na przyszłość :)
Na święta Payback faktycznie się postarał, przynajmniej ja wycisnęłam z niego ile się dało :daibel2:
Wymieniłam trochę punktów, część oddałam na Fundację, ale przez robienie zakupów prezentowych w sklepach partnerskich wpadło mi tyle, że nie wiem, co mam z nimi zrobić :p
 
Do góry