Prezent na cywilny od świadka

KrólJulian

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
Przesadzić nie mozna, można jedynie poskapić i wtedy żal do końca świata...
Pomysł ze zdjęciem dobry!
 

jan7787

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zbliżają się urodziny,imieniny,rocznica,czy po prostu chcesz sprawić miły prezent bliskiej Ci osobie,a nie masz pomysłu? Zgłoś się do nas! Oferujemy wysokiej jakości obrazy drukowane na płótnie, obrazy malowane na płótnie metodą olejną, fototapety naścienne, plakaty naklejki. Wystarczy,że prześlesz zdjęcie lub wybierzesz z galerii, dobierzesz rozmiar i zamówisz. My zajmiemy się resztą. Zapraszamy!
 
K

Kaja Metrowska

Guest
A moim zdaniem świadek powinien jednak podarować ładny prezent - nie skąpiłabym w tym przypadku. Bardzo fajnym rozwiązaniem oprócz koperty oczywiście jest na przykład elegancki komplet zastawy : albo do herbaty albo obiadowy (w zależności od funduszy).
Wybrałabym jednak lepszą, włoską markę tak aby prezent służył młodej parze przez wiele lat.
Przepiękny jest na przykład ten zestaw obiadowy Villa Italia Opera Gold:
https://www.bellodecor.com.pl/pl/jadalnia/porcelana-stolowa/porcelana-villa-italia/opera-gold/porcelana-villa-italia-opera-gold-zestaw-obiadowy-dla-12-os
Chociaż osobiście zakochałam się w tym zestawie do herbaty Villa Italia Leda (szczerze to zastanawiam się sama czy go sobie nie sprawić ;))
https://www.bellodecor.com.pl/pl/jadalnia/porcelana-stolowa/porcelana-villa-italia/villa-itaila-leda/villa-italia-leda-zestaw-do-herbaty-dla-6-osob
leda_2.jpg
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
my jak bylismy swiadkami nic nei kupywalismy :(i tak mielismy kupe obowiazkow
 

Monika Nowak

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja swojej przyjaciółce podarowałam jej uubione wina w fajnej skrzynce z grawerem. Zamawiałam online była zachwycona
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
My od świadków dostaliśmy sztućce , chyba z 68 sztuk w komplecie, piękne lśniące do tej pory są jak nowe. Moja mama ma tez takie same i służa jej długie lata, także czasami warto się zastanowić nad takim konkretnym prezentem, albo podpytac młodych.
 
Do góry