prezent, Mikołaj, dziewczyna

lato177

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Czesc
Co kupic dziewczynie na mikołaja ? jesteśmy razem ponad miesiąc ale znamy się już od roku a starałem się o nią od 8miesięcy i ją bardzo Kocham i chciałbym żeby ten prezent naprawdę był wyjątkowy
 

lato177

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
tylko że nie mamy zdj. wspólnego ;) znaczy mamy ale tam jeszcze na nim są inni znajmoi ;)
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
hmmm może perfumy albo jakiś kosmetyk do ciała?
Polecam ci stronkę http://iprezenty.pl dużo pomysłów na prezenty na różne okazje
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
ja pier*ole. Za każdą okazją będziesz sobie życzył, żeby prezent był wyjątkowy?
Imieniny, urodziny, rocznica, Boże Narodzenie, Wielkanoc, lany poniedziałek... powodzenia.

Wyjątkowa może być każda rzecz! Z odpowiednim pomysłem i historią.
 

marylenka

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Powiat Poznański :)
moze to być jakaś branzoletka jesli nosi, ksiazka jesli czyta, ciuch jesli lubi sie przebierac, kosmetyk, nie wiem jest duzo rzeczy. a tak w ogole to radze ci słuchać tego co ona mowi. kobiety czesto nawet bezwiednie mowia o tym co by chciały miec, co musza sobie kupic.. być moze cos wylapiesz i prezent bedzie jak ta lala
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Nie kupuj żadnych ubrań ani kosmetyków! Zmora...

Perfum ewentualnie jeśli wiesz że lubi takie zapachy...
Obserwuj co potrzebuje co by chciała...?? Może ją na Mikołaja po prostu zabierz do kina i na kolacje ^^ Wspomnienia się więcej warte niż rzeczy materialne ;)
Kino, lodowisko, spacer, gokarty można tak wymieniać ^^

Bransoletka, czy łańcuszek z jakimś wisiorkiem, bransoletka może być z grawerem jakiś czułości ^^ Ja na szczęście nie muszę kupować nic na Mikołaja, lepiej gdzieś iść, prezent będzie na święta ^^
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
dokładnie musisz wiedzieć jakie ona lubi perfumy kupisz byle jakie to Ci podziękuje, ale nie będzie ich używać;d ja np wiem jakie kupić perfumy pewnej dziewczynie z tej firmy avon bo wspominała mi na festynie (pewne rzeczy musisz zapamiętać) a jeszcze dopytałem się szwagierki jakich to już z góry poszło;d tak to się robi;d hm z tym wypadem to nie jest zły pomysł ja coś takiego robię ale dopiero jak zadam prawko;d cała trasa 236 km;d
 

Ingrid2092

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
dezodoranty, zestawy kosmetyczne i inne tego typu rzeczy to już przeżytek. Wydaje mi się, że śwęta to wyjątkowy czas, kiedy powinniśmy kupić komuś coś takiego niezwykłego. Odpada dezodorant + żel! Misiek to fajny pomysł naprawdę, ale ne lepiej zainwestować w coś co jej się przyda? Ja swojemu przyjacelowi kupiłam skórzany pasek! Akurat właśnie ten, który on bardzo chciał. Tak się złożyło, że przed świętami są duże promocje. Warto skorzystać z mojego pomysłu. Oto ich strona www.stylowepaski.pl Pozdrawiam! :)
 

szaramyszka

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
1
Może modne ostatnio bransoletki jak Lilou (jeszcze są chyba innych firm podobne) z osobistym grawerem albo takie bransoletki modułowe z jakimś koralikiem albo zawieszką, do której dorobisz świąteczną ideologię? :D Potem będziesz mógł na nastepne okazje dokupowac po koraliku/zawieszce ;)
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
TY sam wiesz to najlepiej,ale na dziewczyny bardzo działają kwiaty,jest im wtedy miło. Najlepiej róże i to czerwone. Chętnie pomogę w ułożeniu kompozycji. Potem może długi i romantyczny spacer?
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Temat troszkę stary, ale może w następnym roku ktoś będzie szukał coś wyjątkowego... polecam oryginalny podarunek każdej kobiecie- trójwymiarowa róża o rozłożystym pąku i pięknych, wyjątkowo plastycznych liściach, wygrawerowana w krysztale z umieszczoną własną dedykacją www.crystalcity.pl/products/product/by-id/id/158
 

ad_kat1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
1
Chcesz aby był wyjątkowy? To nie przesadzaj z tym prezentem, nie wszystkie dziewczyny lubią kiedy się je kupuje, a kupowanie prezentów w pewnym stopniu można porównać do kupowania dziewczyny, zrób coś ręcznie od siebie :D ja chętnie bym tak zrobił ale jestem zbyt leniwy buziak ode mnie jest wystarczającą nagrodą:D
 
Do góry