Prezent dla dziecka

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Moderacja nie lubi linków. ;) Ale bez problemu znajdziesz dopisując do nazwy pl :D Jeśli się nie uda, służę pomocą na priv. Gadżety dla chłopca - bajka!
 
D

Dobrawa

Guest
Coś musiało wcześniej nie działać, bo juz mam oczywiście. No jak na prezenty dla dziecka można znaleźć kilka fajnych pozycji. Mnie wpadł w oko zestaw też z Angry Birds, ale dużo mają rzeczy, więc chyba małemu musiałabym pozostawić wybór.

product-629.jpg
 

lukaszA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
42
Punkty reakcji
0
dużo tych rzeczy z angry birds, ale fajne. Ja sam mam chyba ze 4 rodzaje tej gry na komórce :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Świetne ma te produkty Bambino.. całą serię można skompletować od plecak, przez worki na buty po śniadaniówki. Fajne a na prezent idealne.
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio kupowałam karuzelę na łóżeczko z maskotkami:)
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
A kupowała któraś z Was może komputer albo laptop? Ustaliłem z rodzicami chrześniaka, że zrobimy mu wspólny prezent z okazji pójścia do gimnazjum. Lepiej w internecie czy iść po prostu do sklepu?
 

raffphp

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
nierannyptaszek napisał:
A kupowała któraś z Was może komputer albo laptop? Ustaliłem z rodzicami chrześniaka, że zrobimy mu wspólny prezent z okazji pójścia do gimnazjum. Lepiej w internecie czy iść po prostu do sklepu?
W sklepie Internetowym może być taniej, trzeba porównać ceny, szczególnie w tym okresie końcówki wakacji można znaleźć dobre ceny na sprzęt. Najlepiej oczywiście wziąć coś świeżego np. asus F550LNV-XO271H, nie wklejam linka, ale łatwo go znaleźć w sieci. Czasami warto jest zobaczyć sprzęt na żywe oczy, ale w przypadku laptopa to parametry liczą się bardziej. Asusy są dobre, długo trzymają.
 
D

Dobrawa

Guest
Ostatnio w Media Markt widzialam kilka fajnych promocji i sama się zastanawialam nad kupieniem synkowi. To jednak bardzo dużo jak może sobie dziecko pozwolić na taki komfort nauki. Czasy idą bardzo do przodu. U mojego synka już w klasie III korzystał z pomocy internetu jak Pani zadawała znalezienie informacji.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja nie rozumiem. co to za roznica czy taki komputer bys ie sprawdzil dla dzieciaka? to jakie funkcje ma on miec? chyba chodzi ogonie o to zeby byl szybki i nie rozwalil sie po miesiacu. jakie znaczenie ma tu dziecko? komputer jak komputer
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Chodzi tutaj o to, że dorosły potrzebuje z parametrami przystosowanymi do bardziej profesjonalnych prac. Dziecko na komputerze nie będzie się popisywało profesjonalizmem :)
 
D

Dobrawa

Guest
Nie znam się za bardzo na parametrach, ale znalazlam Lenovo, ktore wydaje mi się fajne no i jest teraz na wyprzedaży taniej o 200zł. Więc zastanawiam się nad tym.
 

Kingusia1992

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2014
Posty
43
Punkty reakcji
0
zależy czy dziecko chce na nim grać i w jakiej grupie wiekowej jest, od tego zależy co warto by kupić, czasem dorosłym wystarcza normalny komputer, a dziecko potrzebuje wypasiony :)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Kingusia1992, jeżeli kupujesz dziecku laptopa, to mimo wszystko powinien wytrzymać trochę, czyli nie być nadmiernie przestarzały. Warto korzystać z promocji, jak sugeruje Dobrawa. Jeżeli to jest sprzęt za ok. 1800 - 2000 zł. to można kupować.
 
D

Dobrawa

Guest
Fakt, że dzieci czasem więcej wymagają niż dorośli jeśli chodzi o sprzęt. Ja nie korzystam wiele z komputera. Raczej jedynie przeglądanie stron, bycie na forum i pracuje na nim, ale do tego nie potrzeba mi nic wypasionego. Jak mam kupić dziecku już się nad wszystkim bardziej zastanawiam. Z czasem będzie mu raczej potrzeba soraz więcej. Teraz nawet na informatyce program idzie bardzo do przodu, a dzieci pracują z wąłsnymi pendrivami. Takie podstawowe programy jak paint mieli już w klasie II i III. Myślę, że taki laptop to fajna sprawa. Taka inwestycja w przyszlość dziecka.
 

Kropkaa

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Witam,

Szukam prezentu dla rocznej dziewczynki?
Mała jest aktywana i lubi kolory ?
Pomocy!!!
 
Do góry