Pre-paidowa wojna

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
promocja się skończyła więc teraz się wszyscy czają kiedy będzie następne podwójne doładowanie :p
 
Z

zypek84

Guest
Aktualnie Era przygotowała promocję z okazji swoich 13 urodzin.
Dodatkowe pakiety minut lub transmisja danych.
Podsyłam link:
http://www.telepolis.pl/news.php?id=15778
Niestety Tak-Takowcy prezentów nie dostaną, ale tego chyba nikt się nie spodziewał :p
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no niestety, ale sprawiedliwie o tyle, że heyah na swoje urodziny też nic nie dała ;)
 
Z

zypek84

Guest
Nie do końca nic nie dała - aktualnie w Heyah jest podwójne doładowanie, a TT potrójne ;-)
Czyli jednak otrzymaliśmy prezent od Ery.
 
Z

zypek84

Guest
A czemuż nie? Skoro abonamentowcy mają prezent to i nam się należy. W ogóle Era teraz prezentuje coś każdej grupie klientów - na kartę - potrójne doładowanie, w indywidualnym abo - dodatkowe minuty i transmisja danych, a w ofercie dla firm darmowe rozmowy wewnątrz sieci. Dzieje się...
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no ale urodziny heyah były wcześniej i nic nie dostaliśmy :) a podwójne doładowanie dają i bez okazji więc nie koniecznie musiało być to związane z urodzinami ery :)
 
Z

zypek84

Guest
Ok, niech ci będzie :p
Skorzystałaś już z podwójnego w Heyah, bo chyba z tej sieci korzystasz prawda?
Ja zamierzam potroić kwotę 200 złotych, ale poczekam jakiś tydzień.
 

mahatma

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Sorry, że trochę z innej beczki (ale tez o prepaidach). Ktoś może kojarzy, czy happy day obowiązuje w popie, czy tylko w NOG?
 
Z

zypek84

Guest
Widocznie Orange chce polepszyć sobie statystyki użytkowników, dane za ten rok jakie widziałem w sieci nie są dla nich zbyt obiecujące. Odeszła masa klientów.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
ofertę by poprawili a nie startery rozdawali ;) doświadczenie pokazuje, że nic tak nie przyciąga klientów jak dobra oferta <lol>
 
Z

zypek84

Guest
A skoro już zaproponowali darmowy starter to mogli dać coś lepszego niż Duostarter z TT, minęło tylko miesięcy, a wciąż nikt nie zaproponował startera o zbliżonych możliwościach.
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
nie wydaje mi się że nikt nie będzie korzystał, trochę trzeba posiedzieć na stronie żeby wybrać sobie numer który będzie nam odpowiadał. Trochę czasu zajmuje przeszperanie puli ponad 3500 numerów. Z reszta na logikę, po co zamawiać coś i z tego nie korzystać?
 
Z

zypek84

Guest
Jak to po co? To typowo polskie. Skoro coś jest za darmo to czemu tego nie zamówić? Nie sądzę, aby ludzie szperali w bazie tych numerów, nikt chyba nie jest aż tak bardzo zdesperowany.
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
a mi się wydaje że łatwiej na stronie orange znaleźć jakiś fajny numer niż latać po salonach i szukać.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
zypek ten polski syndrom jest strasznie prawdziwy... niechby i nawet guziki rozdawali - ludzie i tak wezmą
 
Do góry