Pre-paidowa wojna

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
ja się odniosę na chwilę do tych stawek - zypek proszę... nadal nie rozumiesz ze stawki do playty są ustalone odgornie przez mtr? i tak orange dopłaca do każdej minuty 10 groszy. a jak wracamy do pre paidów to zobacz sobie minuty non stop - tam są wszyscy równi nawet ten cały play. A wracając do popgadane o które się pytałem - to jest modyfikacja multipopa po prostu??
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Dla mnie to z jednej strony paranoja żeby kościół mieszał się do spraw telekomunikacji, ale z drugiej, o czym pisałam przed chwilą w innym wątku - znalazł człowiek niesamowity sposób na biznes - wszystkie "moherki" rzucą się na startery bo będą mieli taniej do siebie nawzajem i za darmo do Rydzyka...
 
Z

zypek84

Guest
Skorzystamy na wprowadzeniu nowej sieci Rydzyka? W jaki sposób? Grupa docelowa sieci Rydzyka do przede wszystkim starsze kobiety, bo raczej na młodzież liczyć nie może. Trochę klientów na pewno zdobędą, ale trudno twierdzić, że odniosą sukces. Wydaje mi się, że w szkołach młodzi będą robić sobie niezłe jaja z posiadaczy rydzykowych starterów.
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
jak dla mnie oferta ojca rydzyka wcale nie zabłyśnie, może będzie miała swoje grono fanów ale stawkami nie przyciągnie, 49 do wszystkich sieci a do playty absurdalnie drożej? jak dla mnie to przesada. nie poradzę nic na to że jestem fanem abonamentów, jest tam wiele usług których w prepaidach zwyczajnie nie ma. Weźmy przyjaciela bez ograniczeń z nielimitowanymi numerami, może pojawia się w ofertach na kartę ale trzeba dopłacać a w abo pomarańczy można taki pakiet już mieć za darmo.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no właśnie akurat na sieci rydzyka to aj też za bardzo nie wiem jak mieli by inni korzystać - "poważni gracze" nawet nie traktują "wRodzinie" jako konkurencji, bo i nie mają z czym rywalizować...
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
tak jak brofer pisał - cieżko będzie przebic ofertą nawet to co oferuje orange. Nielimitowane rozmowy są nie do przebicia. ale fakt, faktem - darmowe rozmowy do radia są mistrzowskie :p
 
Z

zypek84

Guest
Wybrali na start kiepski moment, w którym TT wprowadziło taryfą z 29 gr do wszystkich. Ciekawy jestem czy te starsze Panie rzeczywiście się zainteresują ofertą Rydzyka, na dużą ilość kasy emerytki narzekać raczej nie mogą.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
te starsze panie się zainteresują, ale tylko tą siecią, nawet nie połaszą się żeby sprawdzić czy gdzieś indziej się opłaca bardziej. Chyba że przyjdą wnuki i babcie opierniczą ;)
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
no niestety - jest to strasznie hermetyczne środowisko - ja kiedyś próbowałem moją babcię przekonać aby miała NOG z pop gadane - miała by taniej do mnie i swojej córki ale jest tak przyzwyczajona do swojego operatora że nie chciała zmienić.
 
Z

zypek84

Guest
Na portalu Telepolis czytałem, że startery Rydzykowej sieci rozeszły się w astronomicznym tempie, przed kioskami ustawiły się kolejki i właściciele nowej sieci byli wręcz zszokowani zainteresowaniem ;-)
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
no przecież prezes powiedział że i on kupi :) może do niego też zrobią darmowy numer?? :p
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no tak to już jest - tak samo jak było ze słynnym "schowaj babci dowód" ;) teraz pewnie będzie "zabierz babci komórkę" :)
 

Yara

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Target mają wbrew pozorom całkiem spory, a dzięki przeprowadzonej kampanii informacyjnej ( jak wkładać kartę sim, doładowywać, itp.) pewnie większość 'moherków' się skusi. Mieć do Ojca za darmo, taka okazja nie trafia się zawsze.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
i tu pojawia się pytanie - czy rydzyk jest w stanie przekonać do sieci komórkowych te babcie, które do tej pory uważały to za czyste zło ? :)
 
Z

zypek84

Guest
To Tadzio wskazuje co jest złe, a co dobre. Jeśli powie, że komórki są fajne to babcie w mgnieniu oka zmienią zdanie. Swoją drogą promowanie sieci z Jasnej Góry to delikatnie mówiąc bezczelność.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
jak widziałam transmisję to oni się bronili, że "to nie reklama tylko informacja" .. a pfff... jasne... :>
 
Do góry