Prawdziwi mężczyzni - kim są?

królewnaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
134
Punkty reakcji
0
Dlatego też Robin Hood - wszystko w jednym >>> odwaga,rozsądek pewność siebie,no i ten "łuk" jako coś na wyobraźnię.
pozd
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Czyli prawdziwi mężczyźni są tylko w książkach i filmach ;) Kowboje, Robin Hoody i inne takie. :)
czoklatmen pewność siebie pomaga w życiu i jest ważna, ale bez obrazy, dla mnie facet co pali i truje swoją dziewczynę, potem dzieci, to no nie wiem, dla mnie nic w tym męskiego. I patrzenie z góry na innych też jest nie-fajne. Pewność siebie powinna wynikać z tego co wiemy o sobie samym, a nie, ze inni są zakompleksieni to mnie to dowartościowuje.

Jeśli to bajka to taa fajna ;), ale właśnie trąci takim zbytnim kowbojskim narcyzmem. ;) Nadal wolę troskliwych, dających wsparcie i czułych. I tak poczucie bezpieczeństwa, to ważne, ale nie wynika z tylko z tego, że facet jest pewny siebie moim zdaniem. Przesadna pewność, też raczej nie daje od razu stabilizacji.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
to przychylenie sie do opinii Piotra odnosiło sie do całego rodzaju meskiego. nie wiem czemu poczułes sie wyrozniony i chciałes ją sobie przywłaszczyc :p mało tego, ty robisz za wyjatek w tej regule, bo skoro nie utrzymujesz blizszych kontaktow z kobietami to jestes z niej wyłaczony ex lege

zacytowales mnie, a na tym forum panuje taki zywczaj ze jak sie kogos cytuje to oznacza to ze sie do niego odnosi ;)

Nadal wolę troskliwych, dających wsparcie i czułych. I tak poczucie bezpieczeństwa, to ważne, ale nie wynika z tylko z tego, że facet jest pewny siebie moim zdaniem. Przesadna pewność, też raczej nie daje od razu stabilizacji

Tak zawsze gadacie a pozniej tylko pojawi jakis "dran" na horyzoncie nogi Wam sie uginaja :D
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Kobietą się wydaje że chcą czułego, lecz po pewnym czasie okazuje się, że z nim świat zamiast nabrać kolorów, staje się jeszcze bardziej szary. Poczucie humoru wymieszane ze zdrową pewnością siebie, to przepis na kobiete. Tak na marginesie, kobiety ogólnikowo szukają tych ważnych cechach na początku, lecz w późniejszym okresie o przetrwaniu związku decydują te mniejsze, te które sprawiają że uważacie, że do siebie pasujecie. Gdy ktoś piszę taki temat, z ogólników wyjdzie mu, że podoba mu się ekstra spojrzenie, cudowne włosy, płynna mowa, doskonałe żarty, nienaganna sylwetka, ale to po okresie zapoznawczym przestanie mieć znaczenie, a zacznie decydować nie ta mylna męskość, ale właśnie ta część kobiety w facecie. Wtedy, to kobiety chcą u tego jak to napisaliście "Drania", zaznać ciepła, dowodów na uczucie, i to już od was zależy, czy tam to znajdzie.

Pozdrawiam,
Piotr
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
To jest proste,

Deklaruja sie ze chca pozadnego faceta, dobry, czuly.. bla bla bla...

Pozniej jak z takim sa.. wychodzi ze to nudne jak cholera... wiec zle

No to potrzebny "dran"... z nim nudno nie jest.. ale za to nimi pomiata i je krzywdzi... wiec zle

tak zle i tak nie dobrze, kobiety po prostu same nie wiedza czego chca :]

Wtedy, to kobiety chcą u tego jak to napisaliście "Drania", zaznać ciepła, dowodów na uczucie, i to już od was zależy, czy tam to znajdzie

takie rzeczy to tylko w Erze :]
 

Rossie

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
69
Punkty reakcji
9
czasem to wszystko nie jest takie proste, jakby się z pozoru wydawało.
 

Rossie

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
69
Punkty reakcji
9
Ja nie patrzę z ogólnego punktu widzenia kobiety, raczej tylko ze swojego punktu widzenia. Nie będę Cię przekonywać, bo w tej kwestii wspólnej płaszczyzny i tak nie znajdziemy. Podlotkiem już dawno nie jestem.
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Spokojnie - przecież nie jest wykluczone że obie strony mają racje.
Troll prawdą jest, że uczucia nie są proste.
Rossie, natomiast u kobiet małe problemy, często rosną do rangi nie do rozwiązania.(Piszę ogólnikowo)
Jak wiadomo każde z Was ma racje - miło ;-P

Pozdrawiam,
Piotr
 

yapp

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
http://www.trzydziestolatki.fora.pl/
co to w ogóle jest za zwierzę ten "prawdziwy mężczyzna", bo jak babcię kocham - nie wiem..?
to takie pojęcie abstrakcyjne, jak liczba Pi albo "wierna kobieta" :D Wszyscy wierzą, że istnieje, ale nikt tego nie widział :D

kim są prawdziwi mężczyźni, odpowiem krótko; są kowbojami
po co zaśmiecać język angielszczyzną, "świniopasy" brzmi równie dobrze :D
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Troll prawdą jest, że uczucia nie są proste

Nic na ten temat nie wiem to sie nie wypowiadam, nie mniej z tego co zauwazylem to proste nie sa one dla kobiet, dla mezcyzn to przewaznie dziala.. kocha albo nie kocha i juz...

to takie pojęcie abstrakcyjne, jak liczba Pi albo "wierna kobieta" :D Wszyscy wierzą, że istnieje, ale nikt tego nie widział :D

he he

po co zaśmiecać język angielszczyzną, "świniopasy" brzmi równie dobrze :D

tak dla scislowci to "krowopasy" chyba
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
zacytowales mnie, a na tym forum panuje taki zywczaj ze jak sie kogos cytuje to oznacza to ze sie do niego odnosi ;)
spojrz jeszcze raz na tamten moj post. zacytowałem ciebie i sie do tego odniosłem, a pozniej zacytowałem Piotra i odniosłem sie do jego wywodu. to moj ultima ratio ;p w tej kwestii bo ile mozna gadac o kwestiach formalnych

Deklaruja sie ze chca pozadnego faceta, dobry, czuly.. bla bla bla...

Pozniej jak z takim sa.. wychodzi ze to nudne jak cholera... wiec zle

No to potrzebny "dran"... z nim nudno nie jest.. ale za to nimi pomiata i je krzywdzi... wiec zle

tak zle i tak nie dobrze, kobiety po prostu same nie wiedza czego chca :]
po raz wtory ma tu zastosowanie zachwalana przeze mnie zasada arystotelesowskiego złotego środka :D wszelkie skrajności sa złeeem
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
spojrz jeszcze raz na tamten moj post. zacytowałem ciebie i sie do tego odniosłem, a pozniej zacytowałem Piotra i odniosłem sie do jego wywodu. to moj ultima ratio ;p w tej kwestii bo ile mozna gadac o kwestiach formalnych

niech ci bedzie, z Piotrem mozna by sie zgodzic z tym ze on proponuje zeby facet byl jednoczesnie "ciepla klucha" i "zimnym draniem" co jest raczej w swiecie realnym utopia :]

po raz wtory ma tu zastosowanie zachwalana przeze mnie zasada arystotelesowskiego złotego środka :D wszelkie skrajności sa złeeem

to nie skrajnosci, tak czesto po prostu bywa...

to ze kobiety sa czesto z facetami ktorzy delikatnie mowiac nie sa dla nich dobrzy to zjawisko powszechnie przeze mnie obserwowane :]

a jak spytasz to ci kazda powie ze chce cudnego kochajacego i wrazliwego mezczyzne, tylko ze jak sie taki trafy to chyba jest za nudno ;)
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Tak zawsze gadacie a pozniej tylko pojawi jakis "dran" na horyzoncie nogi Wam sie uginaja :D

Ja gadam, co myśle i czego jestem pewna, nie lubie żadnych „drani”, nie lubie takich cech u ludzi i to wiem, więc nie pisz tak pod moją wypowiedzią. :) Nie wszyscy potrzebują takich samych osob, napisałam tylko swoje zdanie i nie uważam, że to bla bla bla. ;) Oczywiście masz prawo tak sądzić, no ale wybacz, poza imieniem nic o mnie nie wiesz, więc nie oceniaj.

Niektórym się wydaje, że jak ktoś ma w sobie więcej uczuć to jest nudny i że ma szare życie, nie wiem skąd takie wnioski, ale ja tak nie uważam. No życie z draniem, to na pewno większej rangi rozrywki, ale czy o to w życiu chodzi. Poczucie humoru i pewność siebie są istotne, ale jak dla mnie bez szans na dłuższą metę, bez tych pierwszych cech.

I nie ma żadnego przepisu na kobiety Piotr, każda jest inna. Mężczyźni też zresztą. Na całe szczęście.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ja gadam, co myśle i czego jestem pewna, nie lubie żadnych „drani”, nie lubie takich cech u ludzi i to wiem, więc nie pisz tak pod moją wypowiedzią. :) Nie wszyscy potrzebują takich samych osob, napisałam tylko swoje zdanie i nie uważam, że to bla bla bla. ;) Oczywiście masz prawo tak sądzić, no ale wybacz, poza imieniem nic o mnie nie wiesz, więc nie oceniaj.

Niektórym się wydaje, że jak ktoś ma w sobie więcej uczuć to jest nudny i że ma szare życie, nie wiem skąd takie wnioski, ale ja tak nie uważam. No życie z draniem, to na pewno większej rangi rozrywki, ale czy o to w życiu chodzi. Poczucie humoru i pewność siebie są istotne, ale jak dla mnie bez szans na dłuższą metę, bez tych pierwszych cech.

I nie ma żadnego przepisu na kobiety Piotr, każda jest inna. Mężczyźni też zresztą. Na całe szczęście.

Nie podwazam tego co piszesz, stwierdzam tylko ze juz to slyszalem aby pozniej widzec ze jest inaczej, Ciebie nie znam wiec konkretnie Tobie nic nie zarzucam przeciez :)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
ha i wyszlo szydlo z worka..

tyle tekstow ze mezczyzna ma wspomagac kobiete bla bla bla byc troskliwy bla bla bla...

a tu pojawia sie jeden zadufany w sobie kowboj i dostaje 2 plusy hehe

skad My to znamy :]

Wydaje mi się, że kobiety lubią pewnych siebie mężczyzn. Jak kobieta widzi jakiegoś zamkniętego w sobie faceta, to momentalnie nachodzi ją myśl, że ów pan nie jest w stanie zapewnić jej bezpieczeństwa, skoro nie potrafi zaakceptować siebie, tudzież ma kompleksy natury osobistej . Kobiety szukają silnych, a zarazem wrażliwych mężczyzn. Trzeba umieć rozeznać kiedy pokazać się przed kobietą z wrażliwszej, a kiedy z silniejszej strony . Ta cecha to rezolutność i sądzę, że na to właśnie kobiety zwracają najwięcej uwagi.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Wydaje mi się, że kobiety lubią pewnych siebie mężczyzn. Jak kobieta widzi jakiegoś zamkniętego w sobie faceta, to momentalnie nachodzi ją myśl, że ów pan nie jest w stanie zapewnić jej bezpieczeństwa, skoro nie potrafi zaakceptować siebie, tudzież ma kompleksy natury osobistej . Kobiety szukają silnych, a zarazem wrażliwych mężczyzn. Trzeba umieć rozeznać kiedy pokazać się przed kobietą z wrażliwszej, a kiedy z silniejszej strony . Ta cecha to rezolutność i sądzę, że na to właśnie kobiety zwracają najwięcej uwagi.

Sensownie to brzmi ;)
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
niech ci bedzie, z Piotrem mozna by sie zgodzic z tym ze on proponuje zeby facet byl jednoczesnie "ciepla klucha" i "zimnym draniem" co jest raczej w swiecie realnym utopia :]
wiadomo łatwiej gadac niz zrobic, ale mysle ze nie w tym sęk. mozna miec własne zdanie, byc asertywnym, miec swoje zycia nie ogarniczajace sie jedynie do partnerki (słowem nie byc pantoflem) a jednoczesnie mozna dac kobiecie poczucie oparcia i zrozumienia. takie braterstwo dusz

o ze kobiety sa czesto z facetami ktorzy delikatnie mowiac nie sa dla nich dobrzy to zjawisko powszechnie przeze mnie obserwowane :]
nie jest tak tragicznie. te bardziej ogarniete nie dadza soba pomiatac i z chamem nie bede. sytuacja, ktora opisujesz tyczy sie raczej 2-go czy 3-go sortu kobiet, ktore maja jogurt pod czaszka, a takie niespecjalnie mnie inetersuja, wiec moj spokoj ducha nie został zmącony

a jak spytasz to ci kazda powie ze chce cudnego kochajacego i wrazliwego mezczyzne, tylko ze jak sie taki trafy to chyba jest za nudno ;)
ja juz od dawna przymykam oko na to co ludzie mowia i czekam na czyny, ale jest tylu schemtycznych facetow, ze nie dziwie sie, ze sie nudza. z tym ze jest i pełno kobiet, ktora czeka jedynie na inicjatywe, kreatywnosc facetow, uwazajac ze taka jest jego rola,a ona moze byc bierna i tylko akceptowac badz tez nie poczynania typa. takie z kolei szybko nudza sie mi :]
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
nie jest tak tragicznie. te bardziej ogarniete nie dadza soba pomiatac i z chamem nie bede. sytuacja, ktora opisujesz tyczy sie raczej 2-go czy 3-go sortu kobiet, ktore maja jogurt pod czaszka, a takie niespecjalnie mnie inetersuja, wiec moj spokoj ducha nie został zmącony

Ty bys sie zdziwil, widywalem kobiety calkiem sensowne i nieglupie bedace z pajacami traktujacymi je jak szmaty.
 
Do góry