Prawdziwe Oblicze Kwacha!

wAzUliniasz_(D)

Zbanowany
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
Sejm
Teraz nawet najbardziej ociemnialy kwasniewskolub, komuch i idiota musi przejrzec na oczy!!! Szpieg, zlodziej, nierob, komunista, kwasniewski aleksander planuje ułaskawic swojego kumpla komucha i zlodzieja - Sobotke! Ta nedzna kreature na stosie spalic trzeba, wrzucic do wieznienia zeby tam zgnił! Ten komuch ma jeszcze 66% zaufanie w spoleczenstwie! I jak sie tu dziwic ze w Polsce jest jak jest!
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
zgadzam sie z tobą bracie wazu....to jest niedopuszczalne w ostatnich dniach władzenia Polską ułąskawiać swojego koleżke....po prostu wykorzystywanie urzędu do załatwiania koleżeńskich spraw...to woła o pomste do nieba! ale jak Andrzej weźmie przejmie ster to rozliczy komuchów!
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Jeżeli jeszcze ktoś m powie że Kwaśniewski był dobrym prezydentem i wcale nie był umaczany w AFERACH ....to będę śmiał mu się prosto w TWARZ . Złodzej jeden jeszcze ma bezczelność "Kumpla" ratować ( Ciekawe ile mu zaproponowali za to ?? ) Odrazu pod Trybunał z tym ZADRAJCĄ STANU !!!!
 

gooddog

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Wrocław - miasto bólu
Kwaśniewski nie kręcił!! jego po prostu bolała goleń, a do limuzyny na Białorusi wsiadał przez bagażnik, bo drzwi za wąskie były. Był tak rguby że nie szło wejść... Ale daj mu Boże dobre życie. Najlepiej w pokoju z kratką w oknach!
 
Dołączył
10 Listopad 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Powinien być postawiony przed trybunałem stanu.
W kaliszu wręczał ordery orła białego osobom /kolegom partyjnym/ którzy zdefraudowali środki budżetowe kupując i stawiając sobie domy na działkach prywatnych.



Przykładem może być andrzej woźniak...

------------------------------
Otrzymujesz Ostrzeżenie!
Z poważaniem
Deras
//CZYTAJ REGULAMIN\\
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Nie jestem fanem Kwaśniewskiego ale zaledwie biernym obserwatorem sceny politycznej. Jednak "jedynie słuszna racja" przedstawiana dotychczas w tym temacie wymaga zdania odrębnego. Zaprezentowane tutaj opinie jakoś nie zostały poparte rzeczowymi argumentami a stanowią jedynie ujadanie za oddalającą się karawaną. Nie ma obowiązku kochać czy wielbić Kwaśniewskiego. Żadne uczucia i gusty nie podlegaja dyskusji. Jest jedynie kultura osobista, która wymaga uzasadniania swoich poglądów jeśli wyrażamy je publicznie.
Jeśli ten temat ma służyć jedynie ubliżaniu Kwaśniewskiemu to OK, ale jeśli ma być jakimś podsumowaniem jego 10-cio letniej prezydentury to trzeba sie nieco postarać:)
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
A co tu uzasadniac? Kazdy kto chociaz troche interesuje sie polityka widzi "zaslugi" kwacha. Jest zamieszany we wszystkie afery (min pokazaly to komisje śledcze), wielokrotnie klamal (zapomnial ze niejest magistrem, obiecal mieszkania dla studentow, twierdzil ze niezna Kune i paru innych zlodzieji) Poza tyym takie zachowania jak beszczelne wysmiewanie sie z papieza, skladanie kwiatow na grobach Polskich zolniezy po pijaku itd...
Beznadziejna polityka zagraniczna w jego wykonaniu (siedzenie pare godzin na korytazu, uprzejmie czekajac az putin łaskawie go wpusci do pokoju itp)
To on jest winny naszym stosunkom z rosja!

Jako jego jedyne zaslugi uwaza sie wprowadzenie Polski do NATo i UE.
Co to za sukces niby? Walesa, Tusk, Kaczor, a nawet Lepper by bez problemu mogl tego dokonac rowniez (pozwolenie od rosji na wejscie do nato załatwil nam Wałesa od Jelcyna!!!)
Jestem pewien ze gdyby reprezentowal nas jakis polityk prawicy, a nie komuch (USA ani UE raczej ich nielubi przeciesz) to Polska weszla by na znacznie leprzych warunkach do tych organizacji
 

Griczkow

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
358
Punkty reakcji
1
Miasto
Ankh-Morpork
Beznadziejna polityka zagraniczna w jego wykonaniu (siedzenie pare godzin na korytazu, uprzejmie czekajac az putin łaskawie go wpusci do pokoju itp)
To on jest winny naszym stosunkom z rosja!
Teraz to mnie rozbawiłeś... Globalnemu ociepleniu też jest pewnie winny :D
A co by było lepsze? Gdyby wyszedł z tamtąd trzaskając drzwiami? Wtedy to byśmy mieli dopiero stosunki... Został postawiony w drażliwej sytuacji ale postąpił właściwie czekając na Putina. Polska nie jest jakimś mocarstwem żeby mogła sobie pozwolic na "olanie" prezydenta Rosji.
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
A co by było lepsze? Gdyby wyszedł z tamtąd trzaskając drzwiami? Wtedy to byśmy mieli dopiero stosunki... Został postawiony w drażliwej sytuacji ale postąpił właściwie czekając na Putina. Polska nie jest jakimś mocarstwem żeby mogła sobie pozwolic na "olanie" prezydenta Rosji.

Tak własnie wyglada polityka rosji. jak to powiedzial prof. Bartoszewski "Rosjanie szanuja jedynie twardych partnerow". Jesli niebedziemy domagac sie szacunku, nikt nas szanowac niebedzie. Prezydent powinien zachowac sie z honorem i kulturalnie wyjsc z tamtad. Jak ktos na nas pluje niemozemy wzruszac ramionami i mowic ze to deszcz! Polska, dumny, honorowy kraj dopiero za paanowania tego komucha padla na kolana i zaczela wszystkim :cenzura:* lizać.
Se pomysl. Masz firme, chcesz robic uczciwe interesy z inna firma, umawiasz sie na uroczyste spotkanie, jedziesz na nie merolem w garniaku, poczym czekasz sobie na dwozu przed domem twojego potencjalnego partnera 2 godziny az łaskawie zechce ci otworzyc. Jak myslisz jak beda sie ukladala wspulpraca gdy na to pozwolisz?
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Mirekb, wybacz ale tyle wiesz ile zjesz. Twoja ocena Kwaśniewskiego jest dokładnie taka jak wszystkich jego przeciwników. Mogę sie domyślać, że nie dopuszczasz do siebie opini obiektywnych a już z całą pewnością pozytywnych i budujesz sobie wizję jego prezydentury na podstawie tylko tego co Twój umysł chce przyjąć i zaakceptować. To co Ci podsunęły media i osoby z założenia wrogo do Kwaśniwskiego nastawione. Jeśli tak nie jest i jeśli to Twoje osobiste przemyślenia to tymbardziej mnie przerażasz.
Mówisz, że trzeba wyjść z podniesioną głową jeśli nas nie chcą. Wredny Kwaśniewski zabiegał o rozmowę z Putinem bo taki jest interes naszego kraju żeby mieć z Rosją dobre stosunki. Kwaśniewski jest be. OK. Teraz Rosja ma nas gdzieś i to pewnie też wina Kwaśniwskiego. W Ameryce prosił o zniesienie wiz i szedł w ukłonach do Busha. To też źle? Ameryka też ma nas gdzieś. Wizy są i będą a Ameryka nic nam nie da. To pewnie wszystko wina Kwaśniewskiego w Twoim pojęciu? A może trzeba pomyśleć odrobinkę, sięgnąć do najbliższej i dalszej historii i tam poszukać przyczyn. Wymieniasz wielu polityków, którzy byliby lepsi od Kwaśniewskiego. Po pierwsze część z nich miała szanse i nic nie zrobiła a po drugie jednak Kwaśniwskiego wybierano dwa razy na Prezydenta w demokratycznych wyborach. Jeśli tamte wybory były złe to te obecne tym bardziej.
Opluć można w necie bezkarnie każdego. Można pisać co sie chce. Ale już wiemy, że prawda powtarzana wcale nie musi być prawdą. Po to człowiek ma rozum żeby z niego korzystał. Jeśli natomiast rozum i wolną wolę, swoje osobiste zdanie zastępuje indoktrynacja i ślepa wiara to przekonywanie do poszukiwania własnego zdania jest daremne.
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Gościu co ty piszesz wogule? Przeciesz wszystkie media z tego co wiem maja zupełnie inne opinie o kwachu niz ja! Jak odchodzil to sie wszysce podniecali o jego zaslugach w polityce zagranicznej!
Mi polityka zagraniczna kwasniewskiego sie niepodobo bo opowiadam sie bardziej za pogladami w tym zakresie parti narodowo-patriotycznych. (gdy kaczor, tusk czy ktokolwiek inny prowadzic beda polityke "plastelinowa" to rowniez bede ich krytykowal)

PS
Wszystkie moje poglady opieraja sie wylacznie na moich osobistych przemysleniach
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Może moje poglądy nie są popularne, ale tak...Kwaśniewski był dobrym prezydentem. A to że większość Polaków jest harda, to tylko źle wróży.
Z FL by dawno was deportowali za takie wyskoki.
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
Z FL by dawno was deportowali za takie wyskoki.
to siedź w tym swoim FL z zamkniętym ryjem...większośc Polaków niestetyy ślepo zapatrzona była w tego złodzieja kwacha....niewielu ludzi patrzała na ejgo rządy trzeźwym wzrokiem i poprawnie potrafiła ocenić jego wyczyny...widzę że i na forum nie brakuje głupich głosów pochwalających tego pana o wątpliwej reputacjiii....jeśli był dobrym prezydentem to co takiego dobrego zrobił dla Polski?!
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
i co z tego ze staryy? że kwach nie jest prezydentem to nie znaczy że nie można rozmawiać o jego "osiągnięciach"...
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Myślę,że prezydentem był dobrym.Ułaskawienie musiał szybko wykonać bo mu sie kadencja kończyła a Kaczyński Sobótki by nie wypuścił.poza tym Sobótka posiedział trochę więc czemu miałby nie wyjść.Może się zmienił?
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
poza tym Sobótka posiedział trochę więc czemu miałby nie wyjść.Może się zmienił?
weź mnie nie rozśmieszaaaj.....ile Ty masz lat? czy aby na pewno 18? bo w takie bajeczki to tylko małe dzieci wierzą....a poza tym tak jak powiedział qwerty12345_nowyczym on się różni od innych przestępców?
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Nadzieja w obecnej władzy że rozliczy tych wszystkich komunistycznych śmieci.
 
Do góry