Praca jako kosmetyczka

olalola

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
16
Punkty reakcji
1
Ja na początek polecam zrobienie technika usług kosmetycznych. Bez sensu pakować się od razu na głęboką wodę bez żadnej wiedzy. Tak czy siak braki później wyjda a w policealnej nauczysz się wszystkiego od podstaw :) co do szkoły gdzie taki kierunek możesz zrobić za darmo i na dobrym poziomie to polecić mogę Cosinusa. Warto sprawdzić sobie ich ofertę na ich stronie :)
 

kasiawojcie

Zbanowany
Dołączył
5 Luty 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Śrem
Fajnie, że już w takim wieku dziewczyna chciała się rozeznać co i jak, że ma jakieś zapatrywanie na przyszłość.
Ja jestem kosmetyczką od sześciu lat i odkąd pamiętam było to moją pasją i wiedziałam, że będę to robić w życiu. Malowałam mamę, siostry, koleżanki... ;)
Początkowo skończyłam technikum, potem szkołę wyższą. Uważam, ze w tej branży dobrze jest się dokształcać i mieć wiedzę na najwyższym poziomie.
Czy może to być źródło utrzymania - myślę, że tak. Ja obecnie pracuję jako mobilna kosmetyczka. Czyli dojeżdżam do klientek. I przyznać muszę, że mam terminy pozajmowane na dużo naprzód. Mam dobry sprzęt od abacosun, z którymi mam umowę franczyzową podpisaną, za którego wypożyczenie płacę o wiele mniej aniżeli miałabym go kupić na własność. Panie sobie chwalą, bo nie muszą wychodzić z domu a mają wykonywane wszelakie zabiegi.
Autorko, jeśli jeszcze tu zaglądasz, daj znać czy coś wyszło z Twoich kosmetycznych planów ;)
 

monikkk

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jeśli Ciebie to interesuje to śmiało próbuj - życzę powodzenia :)
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
W Beauty lux robisz szkolenia i to wystarczy.
Wejście na wysoki poziom to już kwestia doskonalenia umiejętności.
Zaangażujesz się w to wszystko jak należy, to sobie poradzisz.
Duże znaczenie kosmetyków.
Ogólnie - trzeba działać.
 

karolla222

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dla jednych to wystarcza, dla drugich nie. Ja należę do tych osób, które chcą mieć znacznie szerszy zakres wiedzy, więc moim zdaniem lepsze są takie szkoły jak cosinus i studium kosmetyczne.
 
Do góry