Praca dla studenta

Status
Zamknięty.

amerykaninek

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
169
Punkty reakcji
0
Witam mam. Mam 19 lat i właśnie kończę LO i później gdzieś na studia się wybieram (jeszcze niewiem gdzie, ale pewnie zaocznie) i zastanawiałem się nad pracą. Zastanawiałem się nad pracą w jakimś salonie samochodowym jako sprzedawca. Jak myślicie nie jestem za młody i czy trzeba tam mieć jakies specjalne wykształcenie?? A może jakaś inna praca??
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Witam mam. Mam 19 lat i właśnie kończę LO i później gdzieś na studia się wybieram (jeszcze niewiem gdzie, ale pewnie zaocznie) i zastanawiałem się nad pracą. Zastanawiałem się nad pracą w jakimś salonie samochodowym jako sprzedawca. Jak myślicie nie jestem za młody i czy trzeba tam mieć jakies specjalne wykształcenie?? A może jakaś inna praca??
Tego się dowiesz jak spróbujesz sie do takiego salonu dostać :D..Najpierw spróbuj..odwaga (pewność siebie) to podstawowa cecha w szukaniu pracy. Oczywiście najlepiej jesli jest poparta wiedzą na dany temat (praktyka jeszcze lepiej, ale nie można od razu mieć wszystkich zalet :D ).
W salonie moto, prócz ogólnej wiedzy o samochodach (cechy, dane, osiągi, plusy itd..) , ważna jest biegłość w kontakcie z ludźmi ..patrz klientami..no to jest wg mnie tutaj b.ważne.
Próbuj, nic nie tracisz :eek:k:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
To zwykła akwizycja, na dodatek koszty sprzedaży to dziesiątki tys zł, więc bez doświadczenia się nie obędzie, chyba że masz to we krwii.
 

amerykaninek

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
169
Punkty reakcji
0
właśnie też myślę że na pewno wymagają doświadczenia, lecz może się jednak gdzieś uda znaleźć
 
Status
Zamknięty.
Do góry