praca akwizytora w OFE

Rycerz

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
264
Punkty reakcji
4
Miasto
Z Bogdańca jestem
Czy ktoś może miał/ma taką pracę? Czy ktoś coś o niej słyszał? Zbieram informacje, bo zastanawiam się czy czasem nie warto się zainteresować.
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Nie warto. Będziesz chodził na szkolenia. Potem pojedziesz na egzamin za co płacisz sam i to jest z 200zł + dojazd. A namówić ludzi by coś z tego mieć jest strasznie trudno. Wiem, bo sama próbowałam.
 
E

eryk12

Guest
Jeżeli ma to być dodatkowa praca i lubisz kontakt z ludźmi to warto, ale musisz się przyłożyć do tego zajęcia. Jest trochę nauki <_< nauczysz się aktywnej sprzedaży co przyda ci się w każdej innej pracy i w życiu wogóle.

Dorobienie kilkuset zł. miesięcznie to żaden problem, ale żeby zarabiać 1500 - 2000 zł. to trzeba się wysilić i sporo nachodzić. Najlepsze efekty daje praca w terenie.

Jeśli natomiast chcesz się z tego utrzymywać to lepiej zająć się wogóle ubezpieczeniami. Przy podpisywaniu OFE ludzie i tak będą pytać o ubezpeiczenia na życie, nw i dla dzieci.

Pamiętaj to ile zarobisz jest uzależnione od Ciebie i Twojego podejścia do tego co robisz. Są tacy, którym nie idzie i tacy co zarabiają duże pieniądze (jak w każdej branży).

Zobacz jak skutecznie sprzedawać
 

zeni

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jakie 200 zł za egzamin jaki egzamin?
Aby być Akwizytorem OFE wystarczy się zarejestrować w KNF.
Pewnie że nie warto współpracować z firmą która tylko chce umów(pisz pisz pisz)
Nie warto jeżeli masz zamiar sobie dorabiać(dorabiać można przy roznoszeniu ulotek).
Nie warto jeżeli masz inną możliwość zarabiania po 10000 zł na miesiąc.
zarabiać 2000zł to kpiny(za jedną umowę płacą średnio 300 zł)
Ile trzeba umów aby 2000 zarobić?, a zapłacisz z tego zus i podatek i co ci zostanie(wielkie G), a gdzie paliwo do auta?
U nas takich maruderów co chcą dorobić 1500-2000zł nawet nie traktują poważnie.
Napisz to Ci powiem czy warto.
zenek.ch@interia.pl
 
Do góry