Pozwól Odejść

Katarynka

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
"Pozwól odejść"

Pozwól mi odejść
Zabierz z sobą dobro,
które mi dałeś,
bym nie musiała już za nim tęsknić
Zostaw tylko te złe chwile,
bym umiała wyjąć Cię
z kryształowych wspomnień
z marzeń
z nadziei
z doświadczeń
Widzę wyraźnie Twe zło,
lecz wciąż pamiętam dobro.
Sama sobie się dziwię
Nie wiedzialam kiedyś, że mogę płakać,
bo ktoś mnie będzie ranił za mało...
Za mało, by pozwolić mi odejść...
 

dreadmanka

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
hmmm nie rozumiem tego wiersza przykro mi.... ale nei martw sie moich czasem tez nie rozumieja ...hihi nie poddawaj sie i pisz dalej .... wazne jest to ze piszesz ze przelewasz to co czujesz na papier wiec ... powodzenia .acha i z mila chcecia przeczytalabym cos jeszcze z Twojej kolekcji papap pozdrawiam
 

sprezynka

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Super wiersz... ja wiem o co w nim biega, wiec doskolale Cie rozumiem :p
Pozdroofka :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ladnie :D
widac ze przekazujesz doglebnie to co czujesz :)
 

..::Black::..

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiersz świetny...Rozumiem go doskonale...Sama tak sie często czuje...Naprawde super jest...A masz moze cos jeszcze?Jesli tak to mozesz zamieścić...Bardzio lubie takie wiersze czytac..Mysle, ze nieźle sie zapowiadaja... :eek:k:
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Katarynka nie bede się ciagle powtarzac ale ten wiersz też mi się podoba. Jedyna moja malutka uwaga na którą sobie pozwole: nie używaj pospolitych słów typu "Twe" - w każdym bądź razie tylko to mi się w nim nie podobało:) mam nadzieje że nie bedziesz miała mi tego za złe:)
Pozdrawiam i czekam dalej:)
 

Katarynka

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Mery Blue, dziękuję i jasne, ze nie mam Ci tego za zle :) Ale musialam uzyc w tym wierszu tego słowa, bo szczerze mowiac pisalam go najpierw tylko dla siebie i bylo mi wszystko jedno, czy zawiera pospolite slowa, czy nie - chcialam po prostu wyzalic sie kartce papieru :) A dzis czuje, ze napisze cos jeszcze :)
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Pisz pisz i oby były wszystkie twoje teksty pisane całą sobą:) Pozdrawiam
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Nie oszalałaś :] Śliczny wiersz, naprawdę wylałaś na papier to co czujesz - podoba mi się to :] A mam jedno pytanie do Mery Blue: Dlaczego nie ma uzywać pospolitych słów? Często one właśnie pasują do wiersza.
 

***_LeNu$Qa_***

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
208
Punkty reakcji
0
Miasto
Z zaświatów :P
Doskonale rozumiem uczucia, które odzwierciedla ten wiersz. Bo ja sama kiedyś tak się czułam. Ale to z czasem przechodzi, można się przyzwyczaić... Piękny wiersz... Ładnie złożony... Pisz dalej!:)
 
Do góry