Poznań!

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Ponieważ spotkanie Wielkopolan nie może jakoś dojść do skutku :( to może Poznaniacy chcieliby się spotkać i pogadać przy piwku? Oczywiście bezalkoholowym! :sexy:
Wszyscy chętni niech się wpisują!
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Termin spotkanie przecież nie jest ustalony! Możemy się umówić np na sobotę. Ale, najważniejsze to najpierw zebrać trochę osób..!
 

heliodor

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
a z wielka checia przydalaby sie jakas odmiana :) to co kiedy zrobimy wypad na to pifko?? pozdro dla wszystkich poznaniakow!!!!
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Myślałam że temat już umarł śmiercią naturalną... Ale dobrze że nie! To co są tu Poznaniacy??!!
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
dobra ludzie, nie ważne czy ktoś jest z poznania- ważne czy jest w stanie do niego dojechać? zatem kiedy? Jest nas ok 5 osób jeśli ustalimy termin i wrzucimy temat do sygnaturek to może będzie więcej. Zatem kiedy? No i gdzie? Niech poznaniacy napiszą propozycję jakiś fajnych miejsc- tylko żeby było blisko/łatwy dojazd z dworców
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Dokładnie pisać konkretny termin tj niech ktoś walnie jakąś datę i zaczniemy ją przesuwać najwyżej aż w końcu trafi się odpowiednią.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
to może wspólnie zakończymy rok szkolny. W piątek na pewno będzie oblewanie więc może sobota? Wtedy pracujący powinni też mieć wolne
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
dobra, czyli niedziela też odpada. Więc poniedziałek?a najlepiej niech każdy napisze kiedy ma czas i wybierzemy wspólnie trmin dla największej możliwej liczby ludzi.
Zatem mi pasuje od zakończenia roku (od piątku) do 3 lipca. Potem mam prace i nie wiem na którą będę chodził
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja jak na razie nie dam rady, ale myślę ze od lipca będę częściej w Poznaniu ale na weekendy wiec wtedy sie pisze :)
 
Do góry