Poznam kogoś do pogadania...

~`ewa~`

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kujawsko-pomorskie
Poznam miłego chłopaka do pogadania na różne tematy najlepiej w wieku 15-17 lat.
Gg lub numer telefonu podam gdy znajdzie się jakiś chętny :)
 

Camilla1213

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam.
POPISZE z milym kulturalnym chlopakiem w wieku 19-23 lata ktoremu nie chodzi tylko o pisanie na temat seksu, ktory powaznie podchodzi do zycia. Najlepiej siec pluss ja tez podaje plusa
727 595 324.
Pozdrawiam i zapraszam.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Witam.
POPISZE z milym kulturalnym chlopakiem w wieku 19-23 lata ktoremu nie chodzi tylko o pisanie na temat seksu, ktory powaznie podchodzi do zycia. Najlepiej siec pluss ja tez podaje plusa
727 595 324.
Pozdrawiam i zapraszam.
Wiesz co, podaj lepiej e-mail jak masz zamiar kogos szukac;) I napisz coś o sobie
 

Mateusz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hej zainteresowała mnie twoja osoba;p myślę że fajnie by było cię poznaćBB) jak coś to daj znac jak chcesz na gg21317976;***
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Jak ma właściwie się odezwać, skoro większość panów dała znać o swoim istnieniu dopiero po kilku miesiącach od założeniu tematu przez autorkę? Jak widać przez ten okres czasu zdołała wyparować i odnoszę wrażenie, że bezpowrotnie sądząc po ilości napisanych postów. ; )
 

~`ewa~`

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kujawsko-pomorskie
autorka wcale nie wyparowała tylko zagląda tu rzadziej niż kiedyś
a ponadto nie do każdego można od razu napisać, bo nie zawsze jest dostępny i nie do każdego trzeba wogóle napisać
 

iqorek18

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Kraków
18 latek
gg:19637307
e-mail-alvaro17@onet.eu, falout17@o2.pl
Na każdy temat mogę porozmawiać ;-] o każdej porze dnia i nocy :>
 
Do góry