Poznam dziewczynę na terenie Śląska

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
Hej .Poznam dziewczynę w wieku 25 do ,29 lat poniżej 170 cm wzrostu,nie karaną,bez wyższego wykształcenia ,musi mieć wykształcenie zawodowe lub średnie .Przeciętna budowa ciała ,ciemne piwne oczy ,brunet o kamiennej twarzy,niski 177 cm.Moje zainteresowania to siłownia,gry komputerowe ,pracuje w hurtowni.Mieszkam z rodzicami mam 27 lat średnie wykształcenie.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
369
Punkty reakcji
49
A jak będzie miała wykształcenie wyższe, to będzie dla Ciebie za mądra?
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
Przyczepiłeś się mnie wrzut na wietrze .xd
Jednak takie baby mają wysokie wymagania i przeważnie szukają mężczyzn ponadprzeciętnym standardem.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
369
Punkty reakcji
49
No nie wiem, w sumie większość dziewczyn jakie znam (a chyba wszystkie, z którymi utrzymuję kontakt) mają wyższe, a ja jako rodzynek nie. Nie powiedziałbym, aby miały jakieś ponadprzeciętne wymagania.

Wiadomo, czasem się znajdzie cizia co myśli, że znajdzie rycerza na białym koniu, że chce tylko po studiach, bogatego i w ogóle, a jakoś i takie się do mnie kleiły. Liczy się to co masz w głowie (i w spodniach, ale to później).

Generalnie większość dziewczyn obecnie robi studia i te, które studiów nie robią to w tym wieku są już zazwyczaj żonate i dzieciate, albo tylko dzieciate. Wiadomo, są nieliczne wyjątki.

Ewentualnie trafi Ci się jakaś karyna właśnie, którą dymały sebki z osiedla. Chciałbyś karynę, którą dymał Sebek z osiedla?
Nie zamykaj się na wykształcenie, bo laski z wyższym po prostu przedłużają sobie dzieciństwo o te 3-5 lat, dlatego w wieku 25 lat możesz jeszcze jakąś normalną i samotną znaleźć.
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
No nie wiem, w sumie większość dziewczyn jakie znam (a chyba wszystkie, z którymi utrzymuję kontakt) mają wyższe, a ja jako rodzynek nie. Nie powiedziałbym, aby miały jakieś ponadprzeciętne wymagania.

Wiadomo, czasem się znajdzie cizia co myśli, że znajdzie rycerza na białym koniu, że chce tylko po studiach, bogatego i w ogóle, a jakoś i takie się do mnie kleiły. Liczy się to co masz w głowie (i w spodniach, ale to później).

Generalnie większość dziewczyn obecnie robi studia i te, które studiów nie robią to w tym wieku są już zazwyczaj żonate i dzieciate, albo tylko dzieciate. Wiadomo, są nieliczne wyjątki.

Ewentualnie trafi Ci się jakaś karyna właśnie, którą dymały sebki z osiedla. Chciałbyś karynę, którą dymał Sebek z osiedla?
Nie zamykaj się na wykształcenie, bo laski z wyższym po prostu przedłużają sobie dzieciństwo o te 3-5 lat, dlatego w wieku 25 lat możesz jeszcze jakąś normalną i samotną znaleźć.
Czytając twoja wypowiedź to raczej nie chciałbym żadnej karyny ale pobieta po studiach jak sprawdzałem na tinderze lub Badoo czy sympatii jak pisałem żadna nie odpisywała .Raczej nie moja liga.Watpie już bo mam 27 lat .Ja z twarzy brzydki wcale nie jestem ale wzrost mam niski .Kurde ciężkie czasy nastały raczej obawiam się że to już jest niemożliwe.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
369
Punkty reakcji
49
Ty masz jakąś manię, czy po prostu nie docierają do Ciebie argumenty?

Jestem od Ciebie rok starszy, mam 187 cm wzrostu i zdecydowana większość znajomych z mojego rocznika jest ode mnie niższa, większość z nich ma poniżej 180 cm i prawie każdy z nich ma już dziewczyny, żony, dzieci.

Problem nie leży w Twoim wzroście, problem leży w Twojej głowie i dopóki tego nie zrozumiesz, dopóty będziesz sam.

Odstaw to Badoo i tindera jak nie potrafisz pisać z dziewczynami, pójdź do klubu i wyrwij jakąś.

Ps. Jeśli uważasz, że to wzrost jest przeszkodą, to zrób sobie eksperyment. Wpisz na tym tinderze i Badoo, że masz 180 cm wzrostu. Zobaczymy kto ma rację, ja, że problem leży w Twojej głowie, czy Ty, że we wzroście? ;)

No i spoko, dziewczyny nie mają centymetra w oczach, 3 cm nikt nie oceni na oko, tym bardziej, że dziś buty mają dobry centymetr, lub dwa podeszwy, a to w zasadzie daje Ci tą magiczną barierę.
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
Kobiety sukaja lepsza osobę od siebie lub taka sama nie oszukujmy się tak właśnie jest.
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
Pogodziłem się z tym ,że nie znajdę dziewczyny niestety już jest za późno .
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
369
Punkty reakcji
49
A ja wyczuwam trolla. I to na dodatek dokładnie tego samego, który założył poprzedni temat o wzroście
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 329
Punkty reakcji
200
Hej .Poznam dziewczynę w wieku 25 do ,29 lat poniżej 170 cm wzrostu,nie karaną,bez wyższego wykształcenia ,musi mieć wykształcenie zawodowe lub średnie .Przeciętna budowa ciała ,ciemne piwne oczy ,brunet o kamiennej twarzy,niski 177 cm.Moje zainteresowania to siłownia,gry komputerowe ,pracuje w hurtowni.Mieszkam z rodzicami mam 27 lat średnie wykształcenie.
Koleś pomyliłeś forum z portalem randkowym i jeszcze masz pretensję że Cię wyśmieli?
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 329
Punkty reakcji
200
Zauważyłeś prócz swojego jakieś podobne ogłoszenie w tej kategorii zamieszczone tu w tym roku?
Jeśli nie to zapytam na co liczyłeś?
To właśnie miałem na myśli.
Pozostały jeszcze Ukrainki.
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
47
Punkty reakcji
1
Zauważyłeś prócz swojego jakieś podobne ogłoszenie w tej kategorii zamieszczone tu w tym roku?
Jeśli nie to zapytam na co liczyłeś?
To właśnie miałem na myśli.
Pozostały jeszcze Ukrainki.
Liczyłem na szczęście.Trzeba myśleć pozytywnie.
Ukrainki?Co sugerujesz ?Że będzie mi łatwiej znalezienie takiej Ukrainki niż Polki?
 
Do góry