Pozdrowienia!

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
dziękuję chorrendalna :* pozdro dla ciebie, ogryzkkka, melito i pempka :* !jak tam smycz ?!


dziękuję, dziękuję ; * a to o smyczy to do mnie miało być? ; o

anecie Tyćka mojego ukochanego, z którym spędziłam najwspanialsze dni wakacji, i do której jadę na dożynki ; *
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
pozdrowiam wszystkich z forum, których znam :* :* ściskam Was serdecznie i całuję z (już prawie) chłodnego Hamburga :)
niebawem mam nadzieję się odezwę ^_^
papa :*
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Pozdrowienia dla:
niick, z którą mi się bardzo miło pisze przez PW i z którą najbardziej się tutaj zżyłam i polubiłam
Rosalie mojej kochanej dojrzałej koleżanki :*
sed4fg, z którym się naprawdę dojrzale polemizuje
Rotek, którego szanuję za szczerość.

No i oczywiście Mariposę oraz abricot. A tak przy okazji pozdrawiam jeszcze słodką Migootkę, którą bardzo lubię :) oraz wroneczki4, spoko zioma.
 

maxis26

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
263
Punkty reakcji
27
Miasto
WLN
Pozdrowienia czas zacząć :D

Tak więc swoje pozdrowionka ślę do: Kasi, Gosi, Gabi, Klaudii, Żanetki, Julitki oraz Agatki :*
No i niestandardowo dla dwóch facetów: Łukasza i Michała :D
Nie podaję nicków ponieważ osoby zainteresowane i tak wiedzą o kogo chodzi ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
o Nieprzenikniona :) dziękuję ^_^
też Cię serdecznie pozdrawiam. I jeszcze takiego jednego...hm... w sygnaturce mam jego nick..on wie ;)
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Dla wszystkich co mnie lubią ( o ile tacy istnieją) i dla tych co mnie znaja ^_^
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Pozdrowienia czas zacząć :DTak więc swoje pozdrowionka ślę do: Kasi, Gosi, Gabi, Klaudii, Żanetki, Julitki oraz Agatki :*No i niestandardowo dla dwóch facetów: Łukasza i Michała :DNie podaję nicków ponieważ osoby zainteresowane i tak wiedzą o kogo chodzi ;)
Dziękuje Maxiu :* (ale mam zapłon :lol: )
Dla wszystkich co mnie lubią ( o ile tacy istnieją) i dla tych co mnie znaja ^_^

To ja pozdrawiam moją Rzonę i wszystkich, którzy udzielają się w grach forumowiczów ^_^

Znajomych z forum co mnie jeszcze pamiętaja ^_^
Dziękuje dziewczynki :D :*
Pozdrawiam Diabełka mojego i Eternie :* i Kaj'a o ile mnie jeszcze pamięta :) oraz Voluke'a i Mata_Hari :*
Trzymajcie się cieplutko :przytul:
 
Do góry