Potrzebuję pomocy

firefighter

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam. Mam pewien problem, ponieważ szukam pewnej osoby mieszkającej na Ukrainie. Kontakt urwał się 7 lat temu i dziś, korzystając z dobrodziejstwa jakim jest Internet postanowiłem ją odnaleźć. Cy zna ktoś jakiś portal ukraiński, jakiś odpowiednik polskiej naszej-klasy bądź inny, jakiś portal społecznościowy który pomógł by mi odnaleźć tą dziewczynę? Zakładam oczywiście że ma ona Internet. Nie jest to moja dawna miłość, bynajmniej, po prostu przyjaźniła się z moimi rodzicami i ja jako już nastolatek bardzo ją polubiłem i teraz chciałbym odnowić ten kontakt. bardzo mi na tym zależy, pomóżcie
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Odpowiednik naszej klasy obejmujący kraje dawnego ZSRR - link. Zakładam, że znasz rosyjski i ukraiński.

Może warto poszukać na jakiś odpowiednikach grono.net?
 

bartolini177

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2008
Posty
186
Punkty reakcji
0
a nie bylo by ci latwiej zadzwonic na ukraine do jakiegos konsultanta i zapytac sie o ta osobe... mysle ze to by bylo najszybsze... Chyab tam maja cos takiego jak spis ludnosci...
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Jakiego konsultanta? :przewraca:
W Polsce czegoś takiego nie ma, a nawet jakby było, to zgodnie z prawem nikt nie może udostępniać tak sobie tych danych.
Myślisz, że na Ukrainie jest inaczej?
 

firefighter

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Też mi sie wydaje że nie udostępnia się takich rzeczy jak dane personalne. Dzięki Leone za link, będę sie zmagał z ukraińską czcionką ;)
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Ta czcionka, to po prostu cyrylica i jest bardzo prosta :)
Większość liter ma odpowiedniki w polskim alfabecie, języki są podobne. Poradzisz sobie :)
 
Do góry