Potrzebuje pomocy

Czarek124

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam dość duży problem.Łatwo sie domyślić,że chodzi o miłość.W SP,3 lata chodziłem do klasy z jedna dziewczyną,potem drogi sie rozeszły,inne gimnazja.
Teraz jestem w 3 klasie,nieługo liceum.Niedawno,przypadkiem sie spotkalismy i coś mnie drgnęło.Spędziliśmy cały dzień razem i było pieknie.
Potem pozostało tylko GG.Byłem strasznie zakochany,ale ona o tym nie wiedziała.Nie mogłem spać,opuściłem nauke,kolegów.
Kiedy sie dowiedziałem,że ma chłopaka to sie załamałem.Myślałem o wielu rozwiazaniach,nawet tych najgorszych.Ale to by było bez sensu skoro ona nie wiedziała o moich uczuciach.Powiedziałem jej o tym,okazalo sie,że jest wolna ale i tak dostałem kosza.Dopiero sie załamałem.
Jedynym pocieszeniem są koledzy ze szkoły i osiedla.Tylko w szkole o niej nie myśle.Co robić?
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Młodyś, tego kwiata jest pół świata. Skoro Ciebie nie chce, znaczy, że nic by z tego nie było. Rozejrzyj się za inną.
 

Czarek124

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wlasnie na tym polega problem.Ciagle mysle że to było to,i że ja to zniszczyłem.Wiem,że to napewno nie była ostatnia dziewczyna ale przez długi czas miałem wrażenie,że to moja druga połowa.
 

rafalus19

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
zrob dla mnie jutro jedna rzecz czarek 124. na jednej z przerw stan gdzies gdzie bedziesz mial dobry widok i policz tylko na jednej przerwie ile dziewczyn zauwazysz ktore Ci sie podobaja. kazda z nich moze byc przeciez twoja druga polowka. a ze ona Cie nie chce to jej strata. masz przeciez wybor. jesli jeszcze nie wierzysz to pomnoz wynik dziewczyn ktore Ci sie podobaja razy ilosc mieszkancow twojego miasta i okolic i podziel przez 3. w wyniku Ci wyjdzie ilosc potencjalnych dziewczyn ktore mozesz miec. czy gdy juz to sobie uswiadomisz bedziesz jeszcze probowal myslec o niej jaka to ona jest wazna? Swiat jest pelen kobiet


--
Uwodzicielska potęga słowa...
http://www.zlotemysli.pl/rafalus19,1/publi...-Mezczyzna.html
 

rodri

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
91
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
3city
Po 1 nie zakochałeś się, tylko się zauroczyłeś
Po 2 nie zniszczyłeś nic, bo niczego nie było
Po 3 Nie sądzisz, że to trochę za szybko na wyznawanie miłości ? Co powiedziałeś ? "Kocham Cię" ? Wiesz, że kobiety (tutaj raczej dziewczyna ;) ) nie lubią gdy się przesadza z tym wyrażeniem? A tutaj do tego doprowadziłeś
Po 4 znajdziesz inną :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Ja bym sobie już co do niej odpuściła i zaczęła szukać kogoś innego na jej miejscu
zajmowałabym się czymś innym i robiła wszystko tylko żeby o niej nie myśleć..
Znasz na pewno dużo dziewczyn w szkole na pewno nie jedna jest ładna i w ogóle
z fajnym charakterem poszukasz poznacz i może coś z tego wyjść nie tak jak tutaj..

A moim zdaniem dziewczyna zauważa jak ktoś coś do niej czuje przynajmniej
ja tam mam takie uczucie i widać to po zachowaniu i wszystkim..
 

Maalina01

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Teraz się do testów ucz kolego, a dziewczyny będziesz później szukał.
I na pewno znajdziesz taką wartą poświęcenia. ;)
 
Do góry