potrzebna pilna pomoc!

kulas567

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Witam

Potrzebuje szybkiej pomocy... Jakiś czas temu poznałem pewną dziewczynę. Rozmawialiśmy i widywaliśmy się ponieważ mieliśmy wspólnych chyba znajomych. Po jej zachowaniu myślałem, że było widać że jej się podobam i jest mną zainteresowana. Ostatnio była w Polsce na wakacjach, chciała żebym rozmawiał z nią na skype. Dzwonila do mnie na tel gdy wypiła piwo, raz się nie rozłączyła i powiedziała do koleżanki, że zakochala się. Ale.. no wlasnie.. w sobotę mieliśmy wyjść na lodowisko i nagle o 2 w nocy dostałem że "ale to są czysto koleżeńskie relacje". Zaskoczyło mnie to, a że ja też byłem ze znajomymi i trochę wypiliśmy, nad ranem napislaem, że gdyby relacje były inne, to by o tym wiedziała. I myślę co teraz zrobić... Powiedzieć jej prawdę? Że myślałem o niej na poważnie? Czy może to lepiej przemilczeć i zapomnieć?

Proszę o szybką odpowiedź..
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Zrób cokolwiek tylko nie podawaj jej się na tacy. Uwierz mi, pisząc prawdę o twoim wielkim uczuciu nie wywołasz u kobiety refleksji. Dasz jej jedynie do zrozumienia, że zrobiła swoje, odhaczy i pójdzie dalej swoją drogą.

Najbardziej sprawdzoną metodą - dla mnie - jest nic nie robienie.
Spokojnej nocy zatem.
 

kulas567

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Czyli poprostu mam się nie odzywać i czekać co wyjdzie? To nie jest wielkie uczucie. Wiem, że nie jesten zakochany, ale chciałbym spróbować.
2 sprawą jest to, że we wrześniu ja jadę do PL. Nie chciałem wchodzić w związki przed tym wyjazdem, bo nie chcę sobie niczego w Polsce żałować.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Kulas napisał:
Powiedzieć jej prawdę?
Jeżeli powiesz jej prawdę , to może uciec , udając ,że przecież nie robiła nic żebyś myślał ,że ona chce czegoś więcej.



Kulas napisał:
Czy może to lepiej przemilczeć i zapomnieć?
Przemilczeć owszem , ale zapominać chyba nie ma o czym , skoro to tylko zauroczenie.
Możesz nawet chwillowo ograniczyć z nią kontakt , być może zatęskni za rozmowami z Tobą i stwierdzi ,że jednak chciałaby czegoś tam spróbować.
Bądź obojętny.
 

kulas567

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Dziekuje za odpowiedzi. Wlasnie tez myslalemv o tym żeby ograniczyć trochę kontakt i sprawdzić jak ona to odbierze. Myślałem o tym żeby może podczas jakiejs luznej rozmowy wrócić do tego i powiedziec ze "to sa czysto kolezenskie relacje ale w sumie szkoda". Pewnie zapyta "dlaczego" to odpowiedzialbym "bo mi sie podobasz" a później znów zmienić temat.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Kulas napisał:
"to sa czysto kolezenskie relacje ale w sumie szkoda". Pewnie zapyta "dlaczego" to odpowiedzialbym "bo mi sie podobasz"
Nie , nie , nie.
Bądź chłodny , i obserwuj reakcje.
Jeżeli zacznie nagle zabiegać o Twoje zainteresowanie , to jesteś na dobrej drodze.
Czasem lepiej się wstrzymać .
 

kulas567

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Sprobuje :) ogolnie wydaje mi sie ze ona pomyślała sobie ze to mi nie zależy bo przyznam ze czasem trzymalem ja na dystans. Ale to tylko dlatego ze we wrzesniu jade do Polski na urlop.. a w Polsce nie chce niczego sobie zalowac.nie chciałem poprostu przespac sie z nia a pozniej jechac do Polski i sie kontrolowac i ograniczac . myslalem ze tak zachowam sie fair wobec niej..
 
Do góry