Poszukuję dziewczyny z autobusu

James2517

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam. Poszukuję dziewczyny, która 14 sierpnia 2009 jechała autobusem na linii Oleśnica - Wrocław. Średniego wzrostu, brunetka, włosy proste do ramion, grzywka do brwi. Wiek na oko 18/19 lat Wtedy miała na sobie ,czarną bluzkę ze srebrnymi punkcikami jeansy i japonki. Jechałem z siostrzenicą i bratem, opowiadałem kawały i ona się śmiała. Wysiadłem przy kinie CINEMA CITY Korona. Jak wysiadałem, uśmiechnęlismy się do siebie a teraz nie mogę sobie wybaczyć że o numer nie spytałem. Wiem, że to trochę bezcelowe pisanie na forum. Szanse są niewielkie, ale przeszukałem Grono i NK i kończą mi się imiona żeńskie do wyszukiwania. A poza tym ona wcale nie musi być z Oleśnicy/Wrocławia. No nieważne. Jak mi sie uda sporządzić portret pamięciowy to wrzucę. I na wszelki wypadek swoje zdjęcie.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
ja bym na Twoim miejscu jak najczęściej jeździła tym autobusem, może ją spotkasz...

powodzenia
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Popieram Wjola jak najczęściej jeździć tym autobusem ,to największa szansa ,że tam ją spotkasz. Szukaj w tym autobusie jak już tak bardzo Ci zależy.
 

James2517

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Popieram Wjola jak najczęściej jeździć tym autobusem ,to największa szansa ,że tam ją spotkasz. Szukaj w tym autobusie jak już tak bardzo Ci zależy.

Ech, pewnie bym tak robił, gdybym jutro nie wracał do Siedlec (90 km na wsch. od Warszawy). ;((
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Tu raczej jej nie znajdziesz. Najlepiej by było jeździć tym autobusem ale jeśli nie masz takiej możliwości to chyba będziesz musiał odpuścić.
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
Najlepiej, Panie kolego, to było myśleć wtedy kiedy żeś ją w tym autobusie widział a nie teraz kombinujesz jak koń pod górę. Ona teraz może być na drugim końcu polski. Było zagadać wtedy w autobusie, a jak już musiałeś wysiadać to faktycznie trzeba było poprosić ją o numer telefonu. Jeśli chodzi o moją radę to życzę powodzenia w poszukiwaniach, ale jeśli ona nie pochodziła z tamtych okolic i nie jeździ tym autobusem w miarę regularnie to równie dobrze możesz szukać drzwi do lasu, wiatru w polu albo igły w stogu siana. No ale skoro wracasz do Siedlec to w sumie i tak niewiele by ci dało nawet jakbyś ją znalazł. Lokalne romansiki można rozkręcać ale na początku swojego pobytu w miejscu wypoczynku a nie jak już musisz do domu wracać. Daj se na wstrzymanie i znajdź jakąś dziewczynę u siebie.
 

James2517

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiem, nie musisz mi tego wypominać ;P. Ale słowo daję, wtedy w autobusie do łba mi nie przyszło żeby do niej zagadać. Dopiero jak już w kinie siedziałem to tak pomyślałem, że warto by... No a teraz te poszukiwania traktuję jako wakacyjny odpał... Nawet jak ją znajdę to pewnie nic z tego nie będzie (co nie znaczy że bym nie chciał, ale znając mojego farta...). Grunt, ze zostanie satysfakcja, że znalazłem igłę w stogu siana ;)
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
tak to czasem bywa ze się przefrajerzy jakaś okazje, jedyne co mogę ci poradzić to na przyszłość szybciej się namyślaj :)
 

rupashari

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
Poznań
a skąd wiesz, że ona nie ma faceta?
pewnie się śmiała, bo opowiadałeś dobre dowcipy. To nie znaczy, że musiała się Tobą od razu zainteresować.
Z drugiej strony jeśli nie sprawdzisz, to się nie dowiesz.
Ale jakoś wątpię w to, czy Ci się uda ją odnaleźć. Mimo to życzę wszystkiego dobrego
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
wrzuć to ogłoszenie na demotywatory... tam zagląda już pół polski. drugie pół znajdziesz na nk. załóż sobie profil i wrzucaj non stop zdjęcie z tym ogłoszeniem - wtedy masz szanse, że przeczyta w tych 4 ostatnio dodanych które są na samym dole. trzecie pół to jak wrzucisz na youtube filmik i zaczniesz rozsyłać po znajomych, żeby wysłali znajomym itd. czwarte pół polski jest na wrzucie, więc powtórz motyw z youtubem. piąte pół polski to ludzie na gg - zrób łańcuszek i puść go w okolicach oleśnicy i wrocławia ;p - staary - dasz radę jak się postarasz. ale warto?


ps w przypływie dobrej woli mogę ci zrobić website - będziesz mógł link rozsyłać :D
ps2 to twoje ogłoszenie tutaj jest o dupe rozbić. nawet danych kontaktowych nie zostawiłeś. i dla twojego własnego dobra. lepiej załóż nowe gg zanim podasz je przy takiej akcji - nowe konto na nk i w ogóle zostaw sobie doze anonimowości bo potem będziesz drugim Pawłem Hardcorem :D
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
gdzie ten portret pamięciowy laski :] wolno się za to zabierasz, pewnie już dawno cię zapomniała :]
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Już jest za późno, kolego. Jestem zdania, że nawet jeśli byś ją znalazł, ona by Cię nie pamiętała. Czy Ty pamiętasz wszystkie osoby, do których się uśmiechnąłeś? Nie chcę ostudzać Twojego zapału, ale to nie ma sensu! Po pierwsze, jest to szukanie igły w stogu siana. Po drugie, nie uważasz, że to jest dziecinne? Jest wiele ładnych dziewczyn, wystarczy, że się porozglądasz. Po trzecie, ona nie musiała się uśmiechać do Ciebie, może tylko się rozglądała, a że była z czegoś zadowolona, uśmiechnęła się, a Ty to źle zinterpretowałeś? Po czwarte, czy Ty nie masz innych zajęć, niż szukanie obcej dziewczyny po wszystkich możliwych portalach? Po piąte i ostatnie, lepiej jej nie odnajduj, bo jesteś niesłychanie natarczywy i sądzę, że gdybyś ją znalazł, skończyłoby się na koczowaniu pod jej balkonem.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Już jest za późno, kolego. Jestem zdania, że nawet jeśli byś ją znalazł, ona by Cię nie pamiętała. Czy Ty pamiętasz wszystkie osoby, do których się uśmiechnąłeś? Nie chcę ostudzać Twojego zapału, ale to nie ma sensu! Po pierwsze, jest to szukanie igły w stogu siana. Po drugie, nie uważasz, że to jest dziecinne? Jest wiele ładnych dziewczyn, wystarczy, że się porozglądasz. Po trzecie, ona nie musiała się uśmiechać do Ciebie, może tylko się rozglądała, a że była z czegoś zadowolona, uśmiechnęła się, a Ty to źle zinterpretowałeś? Po czwarte, czy Ty nie masz innych zajęć, niż szukanie obcej dziewczyny po wszystkich możliwych portalach? Po piąte i ostatnie, lepiej jej nie odnajduj, bo jesteś niesłychanie natarczywy i sądzę, że gdybyś ją znalazł, skończyłoby się na koczowaniu pod jej balkonem.

ty no nie przesadzaj - jak ją znajdzie i jeśli jakakolwiek znajomość się miedzy nimi wywiąże to będzie miał co wnukom opowiadać ;DDDDDDDDDDDDDD
 
N

Nieprzenikniona

Guest
ty no nie przesadzaj - jak ją znajdzie i jeśli jakakolwiek znajomość się miedzy nimi wywiąże to będzie miał co wnukom opowiadać ;DDDDDDDDDDDDDD
ponury_murzyn
A no, masz rację, kolego. :D W końcu to on sobie robi złudne nadzieje, ale kto wie? Może ją odnajdzie i napisze o tym książkę? Sporo na tym zarobi.
 

James2517

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
W sumie miałem film robić, ale mam jeszcze inne do skończenia, więc potem :D

A wnukom i tak będę miał co opowiadać.

A że mogła mnie zapomnieć, to 90 %, ale że jechała tym autobusem to chyba pamięta :D
I pewnie ma faceta. xD
 
Do góry