Poszukiwania

Paladyn

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Sword of the Stranger - nowe anime ze stajni studia BONES, autora takich majstersztyków jak Fullmetal Alchemist czy Cowboy Bebop.
Jeśli lubisz samurajskie klimaty i kapitalne walki to zdecydowanie musisz zobaczyć ten film. Na myanimelist ode mnie dostał ocenę 10, a ogólnie jest bardzo wysoko oceniany.

ooo :DD gdzie ja to obejrze? mow szybko !!!!!!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
interstella 5555, znane anime, było o nim dużo szumu jakiś czas temu, podobno dobre, ja jeszcze się nie skusiłem, jest dosyć nowe jak na tą kreskę, to raczej hołd ku starym czasom, bo w czasie gdy tworzone było anime taka oldschoolowa kreska wielu drażniła po oczach... a ja uważam że ma swój urok, niedobrze mi na widok tych nowoczesnych wylizanych animacji :) chyba po formaciku jak obejże anime o nieśmiertelnym to wezme się za to :)
 

Minako

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
34
nom Interstella 5555 było przeczytac pierwsze komentarze pod tym teledyskiem.
 

DreamWalker

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
139
Punkty reakcji
1
no właśnie jakie tytuły anime znacie podobne do serii np.: Dragon Ball i Naruto albo coś ze stulu Bleach, Green Green ??
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Bleach i green green?a co to ma ze sobą wspólnego?
Przecież bleach to sentaia Green green to ecchi. Dwa różne światy
 

DreamWalker

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
139
Punkty reakcji
1
Pisałem na szybcika... źle mnie zrozumiałeś
1. chodzi mi o podobne do Bleacha w którym jest też taka fajna rzeźnia niekiedy :D :p
i jeszcze coś innego podobnego do green green ...
 

DreamWalker

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
139
Punkty reakcji
1
A czy macie jakieś tytuły po jakich można mieć doła?
Kumpel mi opowidał że oglądał NGE i po tym miał doła... ja po obejrzeniu tego wiedziałem że anime jest super a dół? Nie ma,... no nie wiem...
Co polecicie mi takiego?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
hmmm...
Air, Final Fantasy Last Order (ten krótki, o przykacielu Clouda) a tak to częściej takie są mangi.
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Chrono Crusade - sam nie oglądałem ale podobno zakończenie na masie osób robi spore wrażenie. Z tego co sam widziałem to polecam Vampire Princess Miyu.
 

maddie

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Radomsko
szukam bajki, która emitowali na Polonii 1 albo RTL 7...tak mi się wydaje. był to koniec lat '90 możliwe ze rok 1999.
bajka była o chłopcu i dziewczynce, chyba towarzyszył im jakiś sympatyczny zwierzak.
mieli pewien zaczarowany przedmiot! którego jednak moja pamięć nie zarejestrowała. za pomocą tego przedmiotu zatrzymywał się czas. wszystko na ekranie robiło się czarno białe i stawało w miejscu. kolorowi byli tylko: dwójka małych bohaterów i zwierzak. przedmiot przenosił ich w krainę przygód, jakiś inny wymiar lub coś w tym rodzaju. po paru godzinach i ujściu z życiem- chłopiec i dziewczynka wracali do rzeczywistego świata i w tym momencie zatrzymany czas zaczynał płynąć dalej. tak jakby nic ich nie ominęło.
proszę o jakiekolwiek naprowadzenie na tytuł tej bajki!!!!
pamiętam że była świetna. :)
di_17@o2.pl , GG 9059655
 

maddie

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Radomsko
nie nie...czytałam o tej bajce, nawet trailer znalazłam...ale to zupełnie nie ten klimat...nie te kolory nawet... ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ok ok doczytajcie do jutra, a do poszukiwań inny jest temat, jutro połączę, dziś zostawiam żeby nikt nie pomyślał że wywaliłem.
 

maddie

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Radomsko
Radykalny, zwracam honor i dzieki...
po prostu nie tę wersję znalazłam wcześniej... bylo kilka, niektore bardzo zlej jakosci i kijowo zrobione. thx


Fantastyczny Świat Paula?


no tak a teraz podpowie mi ktos życzliwy czym i skąd moge to ściągnąc? ?? :niepewny:
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Paul no Miracle Daisakusen - poszukaj pod tym hasłem na torrentach. Ale podejrzewam, że ciężko będzie znaleźć.
 
Do góry