Poszukiwana e-przyjaciółka

matthew177

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
20
Punkty reakcji
4
Poznam kobietę (w każdym wieku) do rozmów o życiu. Wyłącznie w internecie. Nie mam celów matrymonialnych albo erotycznych.
Bez wymieniania zdjęć, można bez konkretnych szczegółów o sobie. Będę służył jako wirtualny misiek, do którego można się wygadać.
Jeżeli jesteś zainteresowana - napisz na : linghai@onet.pl
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
[/quote]
matthew177 napisał:
Poznam kobietę (w każdym wieku) do rozmów o życiu.
Jakiś rok temu napisałeś taki sam temat i co-brak chętnych czy wszystkie uciekły?




matthew177 napisał:
wirtualny misiek,
Miśki są do przytulania-nie do gadania.Poza tym wirtualny traci na miękkości,a to jego jedyna zaleta.
Powodzenia w poszukiwaniach.
 
W

wiki9969

Guest
To po co zakładałeś nowy temat jak mogłeś stary odnowić?

Wirtualne znajomości są bardzo interesujące. Ale to nie powinno działać na zasadzie, że jedna strona wyżala się drugiej. Bo to chyba o to w tym chodzi. Prawda? Szczególnie jeżeli mamy do czynienia z osobą której tak naprawdę nie znamy. Tak więc mój drogi poszukaj sobie rozrywki gdzieś indziej.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Nie możecie pojąć, że to albo troll albo zdesperowany nastolatek próbujący wysłać wirtualnie jakieś pseudo-feromony i poderwać kogoś na "rozmowy o życiu"?
 

matthew177

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
20
Punkty reakcji
4
Tak mnie strasznie zastanawia, dlaczego, wszędzie na 'internetach' cokolwiek by człowiek nie napisał np. poszukiwana e-kumpela, sprzedam nerke, je...ć real, w 12 sekundzie slychac strzały itd... to zawsze znajdzie się zgraja osób które nic nie zrobią tylko komentuja negatywnie. I to wszystko.

Co sie kurde dzieje? Wolność słowa, rozumiem. Każdy ma do niej prawo - tak tak. Ale czy już nawet nie można spokojnie pie...dolonego tematu napisać żeby ktoś się nie przypie...dolił ?
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Nie żeby coś, ale przyzwyczaj się będąc tutaj.
Przykro mi, stary.
 

matthew177

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
20
Punkty reakcji
4
Fray napisał:
Nie żeby coś, ale przyzwyczaj się będąc tutaj.
Przykro mi, stary.
No muszę przyznać że mnie to dziwi. Nie udzielam się zajebiście, ale pamiętam że pierwsze posty czytałem już w 2009/2010r. Wtedy to ludzie byli pomocni. Nawet na starym koncie jak pytałem o dobrą szkołę w Krk to ludzie pisali do mnie maile że mają obeznany kraków i wiedzą co i jak że jak mam pytania o mieszkania, kluby czy inne żebym nie szukał na necie tylko walił prosto do nich.

Jak to mówią - czasy się zmieniają.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
matthew177 napisał:
Co sie kurde dzieje? Wolność słowa, rozumiem. Każdy ma do niej prawo - tak tak. Ale czy już nawet nie można spokojnie pie...dolonego tematu napisać żeby ktoś się nie przypie...dolił ?
A jednak kreatywny,że ja pie....dolę.
 
Do góry