...:::poranki Sa Trudne:::...

cebra

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja to przed 7 musze wstawać :(
ALe mam takie pytanko. Bahiri napisała, nie czasami jak trzeba wstać o konkretnej godzinie to człowiek sie sam budzi kilka minut wczesniej. Mi sie to tesh czesto zdarza i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Hmmm moze jakies automatycznie zaprogramowanie ?? :p
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
łoh kto nei ma problemu z oderwaniem sie od łuzka :p .. hyh
mam do szkoły na 8 a wstaje o 7 20 zawsze sie spoźniam :p
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
czy poranki są trudne?
tak.
Szczegolnie jak musze rano wstać i isć do szkoły.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
A to ja na spanko zawsze mam czas, tylko straszne jest, ze muszę wstawać ok. 6.30 rano :/ dla mnie to wyczyn.... wiem, ze niektórzy wstają dużo wcześniej, ale dla mnie 6.30 to i tak za wcześnie :p
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No ja niestety musze wstawać o 6.30 żeby sie na autobus wyrobić :/ chyba ze tatko ma wolne to wtedy mogę trochę dłużej pospać... :)
 

Jan

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Barad Dur
No ja niestety musze wstawać o 6.30 żeby sie na autobus wyrobić :/ chyba ze tatko ma wolne to wtedy mogę trochę dłużej pospać... :)


hihi ty to masz przewalone ja wstaje 15 po 7 i sie wyrabiam a jak tatus jest w dou to staje o 7 30 i na 8 sie bezproblemu wyrabiam a mieszkam 3 kilometry od szkoly <hihi>
 

kaziula99

>*K-a-Z-i-U-l-K-a*
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzies ;P
ja mam 50 m do szkoly i odkad pamietam zawsze sie spozniam :/ lekcje sie zaczynaja o 7.30 a ja wstaje o 7.15 czasami nawet sniadania nie jem ;( bo ze mna taki spioch jest :niepewny:
 
Do góry