popular girl :P

martusiaa115

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
katowice
siemanko ;) macie jakieś sposoby aby być popularnym w szkole mieć dobra opinie i żeby wszyscy was znali itp. u nas wszystkie takie osoby są takimi które palą papierosy i przez to wszyscy je znają. ja tez mysle z koleżanką nad tym zeby palić, chociaz wiem ze to nie jest za dobre rozwiązanie.... a wy macie jakies sposoby i czy warto palić? pozdr :* i dziękuje za wpisy :) :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:

jesli zly dzil wybralam ton przerpraszam z gory i jak cos to przeniescie temat :) pozdr :))
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
Cz wy juz naprawde nie macie nic ciekawszego do roboty?!

Taaa..zacznij palic to wszyscy cie zaczną kochać!! Ile ty masz lat!? (nie lubie tego pytania, ale musze je zadać).

A tak wlasciwie po co ci tak zalezy zeby kazdy cie znal. Zacznij udzielac sie w szkole, robic cos..a nie takie glupoty wymyslać!
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
heh ...Wy chcecie zdobyć popularnośc paląc papierosy?? Moim zdaniem Ty przez to uważana bys zostala za cfaniare a to chyba niezbyt dobra opinia. Chciałam dodac,ze chłopacy nie lubią jak ich laska pali. Dla mnie palenie papierosów u dziewczyny jest CHŁOPSKIM nawykiem. Po prostu usmiechaj sie do wszystkich i badz serdeczna,a wszyscy na pewno Cie polubią. Moge takze wspomniec ze popularnośc wiaze sie w ogromną ilością wrogów... Nie radziłabym...
 

Kasia!!

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
207
Punkty reakcji
0
Miasto
z domku:)
Palić po to żeby być bardziej popularnym?? Moim zdaniem to beznadziejne rozwiązanie...
Kiedyś byłam taką szarą myszką w szkole, ale poznałam pare osób przez imprezy...i jakoś dalej poszło
zaczęłąm poznawać dalej. Naprawde nie ma sensu psuć sobie zdrowia żeby być popularnym!!
 

acrz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
42
martusia puknij sie w głowe
moze zaczniesz jeszcze ćpać , albo się ciąć , albo dasz się porwac dla okupu - wtedy nawet gazety o tobie napiszą - będziesz miała wtedy swoje 5 minut

czytaj powyzsze rady - zacznij się udzielac w szkole - w sporcie , w jakiś akcjach - tego jest zawsze kupę organizowane podczas roku szkolnego - może masz jakieś hobby ? warto by było je ujawnić.
bądź miła, otwarta na ludzi i pomocna
i nie pal na miłość boską !
bo za 10 lat powiesz młodszym kolegom jaka ja głupia byłam
a później umrzesz na raka - fajnie ?
myslę, że nie !
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Ech, czego to dzieci nie wymysla... Skoro inni pala papierosy i sa popularni, to Ty wez sie za cygara. Gdybys byla chlopakiem to moglbym Ci doradzic, zebys zaczela ladowac w :cenzura:e koksy. Szczytem marzen niedorostkow jest nie miescic sie w futrynach. Ale ze jestes dziewczyna to cos Ci lagodnie doradze - posluchaj starszych (jak mniemam) kolezanek z forum, ok?
 

acrz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
42
ja czasami naprawde nie wiem co tutaj robie
albo ktos się tnie
albo ma długi za dragi
albo pisze że kończy ze sobą i idzie się powiesić
co się :cenzura: dzieje teraz z tymi ludzmi
kiedy miałam 15,16,17,18 lat nigdy nie myślałam takimi kategoriami
to był jakiś cholerny margines społeczeństwa
teraz gdzie się nie odwrócę - jakies depresje schizy , sznyty , dragi i bóg wie jeszcze co?

ludzie
a raczej dzieci - to jeden najpiekniejszych okresów waszego zycia
warto je marnowac na dragi i jakieś po:cenzura:ane schizy ?
cieszcie sie zyciem i nie marudzcie
10-15 lat temu nie było internetu i nasze problemy rozwiązywaliśmy sami
i zyjemy bez blizn i pobytów w szpitalach psychiatrycznych
 

DarkAngel_

~~ PIjOkrWijCA ~~
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
613
Punkty reakcji
0
Miasto
Z płonącej odchłani....na samym dnie...
A po co być popularną bądz taka jaka jesteś... jeżeli tak strasznie chcesz być popularną to zaczni sie ubierać w stylu mogy miej swój styl albo ubieraj sie tak jak inkt inny w waszej szkole....
a co do papierosów.... nieradziła bym... to jest głupswo potem bedziesz w nałogu i co? chciała byś żeby twoi rodzice sie o tym dowiedzieli???POzatym zamiast na coś fajnego bedziesz musiała wydawać na paczki fajek... bezsensowne....
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
acrz - ale przeciez wszystko co mowisz jest takie trendi i dżezi! Przeciez dzieki temu dzieciaki czuja sie doroslejsze!




Chryste... gdzie sa czasy, ze mlodziez za pilka biegala...
 

acrz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
42
nie wiem
aż mi zal
poździeranych kolan i łokci
rozwalonej głowy po upadku z płotu :)
eh
fajnie było ...
jedno wiem na pewno
trzeba to przekazać swojej latorosli :)
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
Tak mnie denerwuje takie zachowanie: bede palił - bede super! Upije sie do nieprzytomnosci to wszyscy beda mnie kochac! W zyciu bym sie tak nie zachowywała! Nie popieram takiego myslenia ;)
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
Martusiu czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego co napisałaś???

Albo jesteś kompletnie głupia albo udajesz??? No sory, ale przez palenie chcesz być sławna??? ŻAŁOSNE!!
Ile Ty masz lat??

kurcze...albo ja jestem jakaś dziwna, albo juz nie wiem co się porobiło w tych szkołach... :mruga:
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
acrz - z ta latorosla to trzeba bedzie niestety uwazac, bo jesli takie "mody" sa teraz na porzadku dziennym, to swoje dzieci bedziemy musieli trzymac chyba w zamknieciu...

Zniesmaczyl mnie ten temat...
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
Kupidynku mnie również...

Ja nie wiem co ma w głowie autorka tego tematu??? ...bo ja watpię, żeby tam było cokolwiek dobrego... :mruga:
 

acrz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
42
kupidynku true true :)
idę już sobie stąd
napisałam co wiedziałam
idę posłuchać perfectu , albo anny jantar
wszytko byle dalej
a latorosli jescze nie posiadam
ciekawe dlaczego :sexy:
i ciekawe dlaczego matrusia tak nagle zamilkła ???
 
Do góry