Populacja, strona zrzeszająca właścicieli POPów

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
co sądzicie o stronie: www.populacja.pl? po rejestracji można niezłe gratisy wyłapać (uzytkownicy POPa oczywiście)
 
Z

zypek84

Guest
Nie wiem czy to przez mój net, ale ładuje się to wieczność. Może mieli jakąś awarię, bo nie zdołałem doczekać to załadowania w pełni strony, a o co w tym chodzi?
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
ja to nie wiem, nie kojarzę tego... z tego co mi się wydaje to tak jak dekapiton pisał mikroblog z dodatkowymi giftami w postaci tańszego aktywowania usługi Ty i 3 na przykład...
 
Z

zypek84

Guest
Hmm... a to nie jest po prostu społecznościówka dla klientów Orange, czyli kolejny pomysł via Era(Heyah)
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
czy ja wiem czy powiela, nawet jeśli to wyszło im coś lepszego bo o tej populacji przynajmniej się mówi.
 
Z

zypek84

Guest
Hmmm... gdzie się mówi? ;-) Chyba na forumowisku ;-)
o lowalowa słuchac było znacznie więcej, w sumie to na większości forów widziałem jakieś info
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
powiem tak - o lowalowa nie słyszałem a o populacji już któryś artykuł czytam... Więc brofer może mieć trochę racji
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
kwestia marketingu - to nie musi wcale oznaczać, że populacja wyszła lepsza, tyle tylko, że może bardziej nałośniona ;)
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
powiem tak - ja sam korzystałem z tej populacji i nie mogę narzekać - łatwo i sprawnie uruchomiłem 2 pakiety... w tym jeden taniej!
 
Z

zypek84

Guest
Popularność jeszcze może pochodzić z innej beczki - Heyah ma wielu klientów, ale nie aż tak wielu jak całe Orange. Mimo wszystko ja żadnego arta poświęconego populacji nie widziałem.
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
to też racja że pomarańcza ma więcej klientów... a arty były chyba nawet na jakimś telepolisie
 
Z

zypek84

Guest
Na Telepolisie to są newsy ze świata telekomunikacji i tam akurat piszą o wszystkich wydarzeniach z życia operatorów komórkowych.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no ale weźcie też pod uwagę, że to już drugi portal społecznościowy Heyah. Klub przecież funkcjonuje i ma się dobrze.
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
http://www.telepolis.pl/news.php?id=15799 link do telepolis, nic w przyrodzie nie ginie.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
zypek, nie tak krytycznie. Fakt, news jak i w wielu innych portalach, ale zawsze są to jakieś konkretne informacje.
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
konkretne info bo podają wszystkie korzyści płynące z tego serwisu. Tańsze pakiety, mikroblog etc. Ten art to przykład bo powychodziło to wszędzie.
 
Do góry