Poprawka z angielskiego i reakcja matki

MrBronkz

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
57
Punkty reakcji
1
Mam problem z tym, mam poprawke z angielskiego, matka strasznie sie wkurzyla i w ogole zalamala i nie wiem co z tym zrobic, zaczela mi w ogole wypominac ze wszystko byle nie nauka i w ogole i teraz nie wiem kompletnie co z tym zrobic. Poprawka sie nie przejmuje tylko rodzina.
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
po prostu wytłumacz jej że sierpień to nie tragedia ze dobrze sie przygotujesz i zdasz bez żadnych obaw obiecaj jej to. A mamy jak to mamy :p ja też miałem jedyneczkę z fizyki przeżywała ale zrozumiała ze dam rade :)
 

fankypanki

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Oł Jee Poland
:papa: nie martw się nie będzie tak źle ja to jestem w liceum normalnie ledwo co wyszłam ale geografia to tak samo jak u ciebie sierpień i w dodatku nie wiem czy dam rade bo będzie trzeba się cały sierpień uczyć... :bag: :bag: no ja bym Ci poleciła żebyś się zapisała na korki wogle się lepiej przygotujesz i twoja mama spojrzy na to lepiej zobaczy że się starasz i wogle nie poddawaj się ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
M

Malina..xD

Guest
Poprawka sie nie przejmuje tylko rodzina.
to może warto się choć troszkę zacząć przejmować ?



yyy ... generalnie to warto przeczekać ;] ze starszymi zawsze jest tak że trochę się po w:cenzura:iają a potem im przechodzi . powiedz mamie że się przyłożysz, że na pewno zdasz a pewnie jej łatwiej będzie to przeboleć : D
 

anetrr_xd

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtąd gdzie lepsze będzie jutro... !!
Mam problem z tym, mam poprawke z angielskiego, matka strasznie sie wkurzyla i w ogole zalamala i nie wiem co z tym zrobic, zaczela mi w ogole wypominac ze wszystko byle nie nauka i w ogole i teraz nie wiem kompletnie co z tym zrobic. Poprawka sie nie przejmuje tylko rodzina.

A tam sie przejmujesz, będzie ok :) ! muśi być :* .... a w ogóle to z jakiej klasy jesteś? tzn. do której chodzisz;>??
ale pewnie dobre masz oceny z innych przedmiotów wiec looz :) :papa:

------------------------------------

1107.gif
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Tylko nie zrozum źle - nie zawal tego!
Wytłumacz mamie,że zależy Ci na nauce i zrobisz wszystko ,żeby zdać.
Powiedz,że wiesz,że sie o Ciebie martwii.
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ich reakcja jest całekiem zrozumiała...ale z czasem im przejdzie, zobaczysz ;)
Tylko właśnie pokaż rodzinie, że zależy Ci żeby zdać...bo jeśli zobaczą, że masz olewający stosunek to może być jeszcze gorzej...
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Zastanawiam sie dlaczego nie martwi Cię to, że możesz oblać cały rok.
zycze Ci najlepiej, chce byś zdała, ale nie rozumiem Twojej postawy.
Rozumiem za to Twoją mamę. Martwi się, że córka może powtarzać klasę.Chce dla Ciebie jak najlepiej.
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Ale Wy przezywacie...
Boziu czym ma sie martwic??
Komis jest o wiele latwiejszy niz sprawdziany w roku szkolnym...
Trzeba na luzie podejsc....
A mama pogada pogada i jej przejdzie :)
Jak masz problemy z ang to naprawde warto na korki isc...

U mnie w szkole jest dziewczyna ktorej babka nie lubi i co rok pisze komisa z matmy....
i jakos za kazdym razem zdaje :)

Ale Wy przezywacie...
Boziu czym ma sie martwic??
Komis jest o wiele latwiejszy niz sprawdziany w roku szkolnym...
Trzeba na luzie podejsc....
A mama pogada pogada i jej przejdzie :)
Jak masz problemy z ang to naprawde warto na korki isc...

U mnie w szkole jest dziewczyna ktorej babka nie lubi i co rok pisze komisa z matmy....
i jakos za kazdym razem zdaje :)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Sam mialem poprawke z angola. I to jeszcze w klasie maturalnej!!! Niezlym ziolkem wtedy bylem, wolalem inne rzeczy niz nauka.

Ale wolalem jeszcze rok dluzej pochodzic do lica, zdalem mature i teraz studiuje rat. med. Matka troche byla wsciekla, ale to mija. :D
 

Juninho

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
203
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
W 1 klasie liceum miałem poprawkę z Biologii.. Szczerze? nie poświęciłem nauce ani minuty i zdałem ...
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Poprawka to nie koniec świata. Dasz radę, spokojnie. Osobiście nigdy nie miałem poprawki, ale one nie przekreślają niczego w Twojej edukacji.
 
Do góry