Popatrz Koniecznie- I Zapamietaj Ta Strone

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Boze! ja to juz wolalabym sama sie zabic niz tak wygladac! w jednej byla ladna, zadbana i zdrowa. po wypadku wyglada jak jakies niesprawne, ochydne stworzenie... przykre.. co ci ludzie robia na tym swiecie... :'(
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Każdy pisze, że wolałby umrzeć, a ja jednak chciałabym żyć i dziękowałabym Bogu, za to że żyje. A to jak wyglądam... to wiadomo dołowałoby mnie strasznie ale nie przytłaczało by mojej chęci do dalszej walki. Generalnie dziewczynie bardzo współczuje i jednak nie chciałabym być na jej miejscu.
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
adxa masz racje jakby chciała usmiercenia powinni to zrobic... co to za zycie ... :(
no wlasnie
tylko ciekazw czy tak mozna zabic czlowieka bo mu sie nie chce zyc :lagodny:
akorat w jej przypadku to by bylo uzasadnione czemu nie nie chce zyc ale i tak pewnie by nie mogli jej zabic :/


Każdy pisze, że wolałby umrzeć, a ja jednak chciałabym żyć i dziękowałabym Bogu, za to że żyje. A to jak wyglądam... to wiadomo dołowałoby mnie strasznie ale nie przytłaczało by mojej chęci do dalszej walki. Generalnie dziewczynie bardzo współczuje i jednak nie chciałabym być na jej miejscu.
no dobra ty i jakbys dalej zyla??
po co
nic bys nie mogla robic
tylko bys utrudniala zycie rodzienie :/
to juz lepiej gdyby ciebie nie bylo
(mowie to w konkretnym przypadku...nie zebym chciala wywalic kizie na inny swiat)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jeśli ona chce skończyć swój "żywot" to powinni uszanować jej wole i wykonać.
Każdy powinien sie nad tym zastanowić czy chciałby "żyć" w taki sposób , ja napewno nie...
głupota ludzka nie zna granic! taki d*pek (pijany d*pek!) żyje i nic mu nie jest żadnych pogruchotanych kości a niewinna dziewczyna ciesząca sie życiem ... odebrano jej normalne życie teraz ona umiera na raty i zapewne marzy o śmierci bo wie że nic jej nie wróci poprzedniego życia... :(
czy to ma sie ku*wa nazywać przeznaczeniem ?! nie wierze... jaki miałby Bóg w tym cel...?
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Każdy pisze, że wolałby umrzeć, a ja jednak chciałabym żyć i dziękowałabym Bogu, za to że żyje. A to jak wyglądam... to wiadomo dołowałoby mnie strasznie ale nie przytłaczało by mojej chęci do dalszej walki. Generalnie dziewczynie bardzo współczuje i jednak nie chciałabym być na jej miejscu.
No ale po co takie zycie? Kazdy by sie nad toba litowal, byl przy tobie tylko by Ci pomoc, bylabys problemem i udreka dla innych. Ludzie nie chciali by nawet na Ciebie patrzec. Nic bys nie mogla zrobic, nie mialabys normalnego zycia...
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
Jeśli ona chce skończyć swój "żywot" to powinni uszanować jej wole i wykonać.
no wlasnie....ale ciekawe czy tak mozna :mruga:
no bo pewnie wiekszosc spoleczenstwa chociaz raz chcialo sie zabic no i jesli by tak kazdego zabijali to by nikogo na swiecie nie bylo :/
hm...zaciekawilo mnie to....musze sie popytac i poszukac cos na ten temat- :niepewny:
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Boże ;(
Zobaczyłam pierwsze zdięcie po wypadku i juz wyłaczyłam.. :(
To przykre, dziewczyna ma prze:cenzura:ane zycie. :(
Wolałabym umrzeć..
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
no... strasznie to wyglada... :/ taka byla z niej ladna dziewczyna... faktycznie, lepiej umrzec... :(
 

domister

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
z domu ;)
Biedna dziewczyna :( ...
Taka ładna była. Ale naprawdę lepiej umrzeć niż żyć teraz tak jak ona... Jak ona musi się męczyć z dnia na dzień.
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
kazdy narzeka ze brzydi czy cos:( a pomyslcie jak wamby sie tak stalo co wtedy pomyslelibyscie? docenilibyscie jak zwykle za pozno to co mieliscie:( ehhh
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Ehh... życie potrafi być okrutne. Taka młoda dziewczyna...Wolałbym spłonąć żywcem w tym samochodzie niż żyć w takim stanie :( :nie:
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Jak ona musi cierpieć ... :(
A to wszsytko przez alkohol <_<
Kto to wymyślił :mruga: :/
Straszne ... ;(
NO KOMENT ... :smutas:
 

GirlNextDoor

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Miasteczko Studenckie
Co za koszmar. Ja to wogóle boję się wsiadać do samochodu i do tego jeżdżę strasznie wolno. Pewnie dlatego że jak uczyłam się jeździć to tata mówił mi że jak wsiadam do samochodu to tak jakbym odbezpieczała granat. Poza tym jeżdżąc od kilku lat stwierdzam że strasznie dużo jest idiotów na drodze i prawie przy każdej dłuższej trasie jakiś jełop powoduje niebezpieczeństwo. <_< :phi:
 

Loe

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Łokórwa , wygląda źle to mało powiedziane, naprawde bardzo mi przykro, szybko to przeglądnąłem bo nie mogłem na to patrzeć, tak samo wolałbym umrzeć, niż żyć bez rąk, i nie móc spojrzeć w lustro :/ codziennie brać krople, czuć ból, :| Misterem piękności się nie jest, ale w takich chwilach przypomina się , że i to można stracić :| To także jest takie przystopowanie i spojrzenie na prawdziwy okrutny świat. Każdy prawie codziennie zapieprza samochodem, myśląc , że go to nie może spotkać, pewnie ona tak samo myślała, jednak jej się to przytrafiło ........
 
Do góry