POP

kogo cenisz

  • madonna

    Votes: 0 0,0%
  • britney spears

    Votes: 0 0,0%
  • michael jackson

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

ramzes22

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
to 3 wykonawcow ktorzy sa ikonami popu i popkultury kogo najbardziej z nich cenisz jako wykonawce i osobowosc
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Madonna. Ma klasę, świetny głos i na prawdę dobre piosenki. Myślę, ze słucha jej wiele osób, które niekoniecznie są fanami popu.
 

criminal_

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Neverland
Oczywiście że MICHAEL JACKSON !!! Wszystie dzisiejsze gwiazdeczki pop (i nie tylko) go kopiują!!! To on zrewolucjonizował taniec , muzykę pop i soul . Reszta poprostu poszła jego śladem.
MICHAEL JACKSON IS THE KING OF POP!!!! :p
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
u mnie również madonna, ma wspaniały głos,podoba mi się wiele jej piosenek co do osobowości to bardzo ciekawa ciekawsza niż britney czy michael, chociaż michaela też uwielbiam :)
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
A ja wierze że wkrótce dołączy do nich silikonowa Doda ;-))))
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Porównywanie takich osobowości jak Jackson, Madonna a tandetna Britney to moim zdaniem nieporozumienie. Zupełnie inna liga... Ja obstawiam za Madonną: mam bardzo dobry głos, ciekawe image i wie o czym śpiewa. Najbardziej podoba mi się kultowe American Pie.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
U mnie zdecydowanie Michael Jackson. Nie wiem czy zwróciliście na to uwagę, ale współczesne gwiazdy wzorują się głównie na tym, co wymyślił MJ. Sądzę, iż większość z Was nie jest w stanie zauważyć jego geniuszu głownie z powodu skandali obyczajowych, które dopiero teraz są skrupulatnie wyjaśniane. Tak jak było do przewidzenia, już przed procesami Jacksona, wszystkie te historie, które w głównej mierze wpłynęły na zniszczenie jego wizerunku, okazały się nieprawdą.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
niestety nie ma tu wykonawczyni pop którą najbardziej cenie <_<
-jest nią bez watpienia Mariah Carey :p

A znasz taką osobistość, gwiazdora lat osiemdziesiątych i geniusza tańca oraz muzyki, którego nikt nie zdołał 'przeskoczyć' i nie zdoła jeszcze przez bardzo długo - Michaela Jacksona?
Poza tym Mariah jest naprawdę świetną wokalistką, ale ja zaliczyłabym ją raczej do innego podgatunku muzyki.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Madonna do dziś zaskakuje. Czasem pozytywnie, czasem mniej. Pozostałych dwóch wykonawców (artystów?), przerosła ich własna sława. Gdyby M. Jackson, przynajmniej utrzymał poziom z lat 80-tych, ciągle byłby królem. Natomiast pani Spears miała zadatki na gwiazdę, ale za szybko sie wypaliła.
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Jackson to dla mnie król , ale szmiry i operacji plastycznych !!!!! Czy on napisał jakąkolwiek piosenkę? Zdaje się że tylko je odśpiewywał.
Carey , to samo- infantylna,rozhisteryzowana na swoim punkcie baba z dobrze pracującym agentem. Na VH1 widziałem ją jak oprowadzała po swoim domu reportera i przechwalała się jego cygańskim wystrojem.

Prince, Elton John - to jest klasa
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
MICHAEL JACKSON!!!!!!! nie ma lepszego od niego , wszystkie jego piosenki sa boskie , jest troszki nienormalny ale piosenki jego sa 100 razy lepsze niz piosenki madonny czy britney , madonna ma tylko pare fajowych kawalkow Britney troszki wiecej ale Michael jet krolem i koniec kropka!!
 

Aeredhela

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Miasto Radości!
Madonna.
Bez zastanowienia.
Jej piosenki po prostu "słuchają się", "słuchały się" i prawdopodobnie będą "się słuchać". ^^
 

M@dz!@

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z krainy marzeń xD
przecież wiadomo, że to Britney jest księżniczka popu...........

Może już trochę po:cenzura:dłą ale przynajmniej nią była :p
 
Do góry