Pomysły na wieczór kawalerski i panieński

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Ja zrobie zwykle spotkanie z koelzankami w domku, boje sie tylko o chlopkow, aby nie zrobili czegos glupiego, czego beda pozniej zalowac :/:/
 

kasiukasiu

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Podstawa to dobry trunek, który zapewni wyborny humor przez cały wieczór :027: Polecam nową Żubrówkę Paloną - sam smakowałem się nią podczas wieczoru kawalerskiego najlepszego kumpla.
 

pieszkkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wieczór kawalerski w Warszawie to tylko w Libidoklub zorganizowali mojemu szwagrowi wybitnym wieczór kawalerski, było niesamowicie !
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
ja byłem nad jeziorem nyskim. Alkohol, grill, smakołyki na grilla i dobra zabawa :) planujemy powtórzyć taki wypad nie koniecznie jako wieczór kawalerski :)
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
W związku z tym, że u nas był tylko cywilny i mało osób, zróbilismy sobie wspólne wyjście na piwo i pizze ;)
 

lukaszA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
42
Punkty reakcji
0
Holiczka napisał:
W związku z tym, że u nas był tylko cywilny i mało osób, zróbilismy sobie wspólne wyjście na piwo i pizze ;)
to też spoko, ja mam nie długo i boję sie ze mi coś głupiego wymyślą.. bo tylko takie pomysły im do głowy przychodzą ;)
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Ja swój wieczór panieński spędziłam na kręglach i w kilku klubach, w tym tanecznych. Chciałam pojechać w góry i bawić się przy ognisku, ale niestety nie udało się zebrać znajomych na taki wypad. Mąż za to był na strzelnicy.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Ja jakiś czas temu z koleżankami organizowałam wieczór panieński dla dobrej koleżanki. Naprawdę chciałyśmy aby wszystko bardzo fajnie wyszło ponieważ dziewczyna jest spokojna , nieimprezowa ale starałyśmy się aby jednak trochę pobawiła się przed ślubem . W koncu to jeden taki wieczór w życiu ( no może być kilka ale nie bawmy się w szczegóły :p)
Impreza była w Warszawie, pomogła nam pani Ania, która została mi polecona przez siostrę. Zaplanowała wszystko od a do z i o nic nie musiałyśmy się martwić. Był to panieński w stylu prl: muzeum , dobre jedzonko oraz przejażdżka Nyską po samej Wawce :)
Przede wszystkim panna młoda była bardzo zadowolona.
 

tomasz891

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
My z chłopakami zorganizowaliśmy szalony wieczór. Najpierw wręczyliśmy prezent dla przyszłego pana młodego w postaci vouchera na przejazd po torze wyścigowym, kupiliśmy go na devil-cars.pl a później zabawa do białego rana w wynajętym przez nas domku. To była niezapomniana noc!
 

Karol Wozniak

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja bardzo milo wspominam swój kawalerski :D Miałem go w warszawie w klubie New Orleans. Bardzo fajnie było, wybawiłem się na zapas, mieliśmy swoją loże. Alkohol z najwyższej półki mają a nie jakieś siki :) Dziewczyny też fajne, nie nachalne, miłe, mają coś do powiedzenia a nie tylko wyglądaja. Striptiz z klasą a nie wulgarny. Bardzo pozytywny klub.
 

mow mi krzychu

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
U mnie z wieczorem było tak, że chłopaki coś tam sobie ustalali po kryjomu itd. Kiedy przyszedł ten dzień przyjechali po mnie, zawiązali oczy i wieźli mnie tak z godzinę. Jak już byliśmy na miejscu ukazał mi się budynek. Nie kojarzyłem go za bardzo. Weszliśmy do środka, a tam tunel aerodynamiczny. Zrobiłem oczy jak 5 złotych. To była oryginalna atrakcja, chłopcy się postarali. Byliśmy w Lesznie jak później mogłem zobaczyć. Latanie było w dechę.
 

Lila880

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
Jakby mój przyszły mąż miałby wieczór kawalerski w klubie go-go to zostałby tylko i wyłącznie 'przyszłym' ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Już jakiś czas temu byłam na weselu u znajomych, koleżanka miała zorganizowany panieński w klubie. Posiedziałyśmy przy drinkach/piwie, potańczyłyśmy. W prezencie dałyśmy jej komplet bielizny :) A panowie kawalerski spędzili na grze w paintballa - zazdrościłam im :D
 
Do góry