Pomysly na fryzurki !!

D

Dora

Guest
fajna stronka ale wkurza nie to za kobiety z dlugimi wlosami sa skazane (przynajmniej w niektorych katalogach ) na to ze musza miec rozpuszczone wlosy
:zly:
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
kurde a co zrobic jak sie ma odstajace uszy? cale zycie kurde musze w rozpuszczonych wlosach chodzic a chcialabym sie jakos fajnie obciac trzeba mi taki fryz zeby uszu nie bylo widac.. :zalamany:
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
etam wogole się tym nie przejmuj pewnie wyolbrzymiasz problem moja kumpela też tak mówi a to wcale nie prawda
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
spokuś nie denerwuj się rozumiem ja tez uwielbiam wyglądać świetnie jak każda kobieta
Dora napisał:
fajna stronka ale wkurza nie to za kobiety z dlugimi wlosami sa skazane (przynajmniej w niektorych katalogach ) na to ze musza miec rozpuszczone wlosy
no fakt ja mam właśnie wlosy długie (średnie) i na codzień chodzę poprostu uczesana w koński ogon bo w rozpuszczonych po 2 gdzinach lekcyjnych wyglądam gożej niż źle i wchodząc na tę stronkę spodziewałam się że może będą na niej jakieś ciekawe sposoby uczesania :( trudno :(
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
heh moze po prostu trzeba je obciac na troche krotsze uzyc jakiegos zelu ... lakieru...lub wosku i wloski wygladaja zawaliscie ... ja akutalnie tez mam srednie lecz chcodze w rozpuszczonych preferuje zrobienie sobie trawlej :) swietna spraw tylko ze ja juz robie chyba z 8 raz i mam juz wlosy zniszone ....ale zeby byc piekna trzeba ciepirec:D heh przynajmniej tak moja mamcia mowila :D
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
ale ja mam proste druty i obojętnie jak jeułożę to po 20 min. wracają do pierwotnej postaci dlatego muszę mieć zawsze upięte trwałe i farbowanie to nie dla mnie za bardzo by to zniszczyło mi włosy a tego bardzo nie chcę azerczą trwała trwała umnie by znacznie krucej niż normalnie u innych a farbowanie (bo nad tym się też zastanawiałam) potem odrosty i to fatalnie wygląda :( chyba kupię sobie preułkę :p
 
Do góry