Pomysły na BŁYSZCZYK

Status
Zamknięty.

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Witam serdecznie!

Czy macie pomysł na trwały błyszczyk? - wkońcu trzeba zainwestować w coś co będzie śliczne i trwałe na ślubie, weselu...
 

Aasiyah

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Koszalin
jakoś nie gustuję w błyszczykach.
Są wkurzające i się kleją
I w ogóle...

Ja stawiałabym na naturalne usta wzmocnione maścią z wit. A:D
 

oGrYzEkKk

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
244
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Astor jest bardzo trwały. Na moich ustach utrzymuje się spokojnie 4-5h. Jak na błyszczyk to rewelacja. Kolory są bardzo nasycone, kryjące, mocno błyszczą. Dla mnie to raczej produkt na wielkie wyjścia (ale może jest to kwestia koloru, ja mam Gold Carmin). :D
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
zewsząd
mogę odradzić manhattan high shine. ładnie wyglada i pachnie ale jeśli zalezy Ci na trwalości to się nie sprawdzi, pozostawia tu niestety wiele do życzenia. Chyba trzeba wybulić ładnych kilkadziesiąt zł na trwały błyszczyk :/
 

fluxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
mogę odradzić manhattan high shine. ładnie wyglada i pachnie ale jeśli zalezy Ci na trwalości to się nie sprawdzi, pozostawia tu niestety wiele do życzenia. Chyba trzeba wybulić ładnych kilkadziesiąt zł na trwały błyszczyk :/

A ja polecam błyszczyk Loreal Glam Shine 6H. Kosztuje ponad 30 zl. Naprawde warto! Rzeczywiscie długo pozostaje na ustach. może nie 6 godzin, ale na pewno dłużej niż inne błyszczyki, których próbowałam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry