pomozecie?

Cukierkowo

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
wierzchowisko- wolbrom- krakow ;)
hej.

mam na imie Monika. no i mam problemik bo wydaje mi sie ze jestem gruba ... w szkole sa dziewczynyo ode mnie grysze i to o duzo.. ale jak ja patrze na 1 gim.... tam to sa chude jak szczapy...


ja mam szerokie biodra .... no nie chwalac sie ale duzy biust , 167 cm wzrostu i waze 60 kg.... i od wakacji pzrytułam o 3 kg :( :( :(

uwazam ze ejstem gruba mma grube nogi a lubiłam sobie nosic krotkie spodniczki do tego jakis łany top :D i było lajt....

moj chłopak mowi zebym sie nie przejmowała bo i tak mnie kocha i jak mnie przytula to chce czuc ze coa przytula a nie dame kosci......


powiedzcie mi czy powinnam sie wziasc za cwiczenia codziennie tak mniej wiecej 2H czy ostra diete??


bo ja bardzio chce schudnac!!! pomocyy!!!!
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja ci doradzę polubić siebie :)
Faceci nie psy - na kości nie lecą :p :p :p
Pamiętaj ćwiczenia nigdy nie zaszkodzą mogą tylko pomóc.
Warto poświecić 30 min dziennie na sport.
Na diety radze naprawdę uważać bo mogą bardzo zaszkodzić :(
Odchudzać powinno sie pod kontrola lekarza a nie na własną rękę.
pozdrawiam cieplutko :eek:k:
 

boniwinter

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
Londyn
skoro Twoj facet Cie akceptuje taka jaka jestes to juz 100% sukcesu, ale skoro Ty czujesz sie zle w swojej skorze i naprawde chcesz cos zmienic to zastosuj soebie jakas delikatna diete przez miesiac
 
K

Kulka83

Guest
ja również nie polecam ostrych diet, ot jeść trochę mniej i może jakieś spacery :) podobnie jak Ty chcę zrzucić kilka kilo, tak aby się lepiej poczuć.... wejdź na stronkę www.schudnijmy.pl mają tam naprawdę fajne porady, ja już coś dla siebie wybrałam...powodzenia
 

lukaszwia

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Centrum Promocji Zdrowia oferuje skuteczne i komfortowe odchudzanie, ale nie tylko. Zajmujemy się prawidłowym odżywianiem. Jeżeli jesteś naprawdę zainteresowany, a rozmawiamy z ludźmi którzy rzeczywiście chcą czuć się lepiej i wyglądać lepiej, zadzwoń: 696 299 069
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Nie warto się odchudzać.
Ruszaj się więcej.. Masz wagę odpowiednią, więc się nie martw. I sama widzisz, że faceci nie lubią samych kości..
Zaakceptuj sama siebie, to jest najważniejsze.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Przyjaciółka, przyjaciel..?
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Fitness nie, ale aerobik... :)
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
nie sluchaj takich rad!! prawidłowa masa ciała dla Ciebie to 55 do az 69 kg!! nie odchudzaj sie tylko wiecej sie ruszaj tym bardziej ze wnioskuje ze jestes w gimnazjum wiec jest to okres intensywnego jeszcze wzrostu i dojrzewania i takie odchudzanie moze wiecej popsuc niz naprawic. chodz na base, jakis aerobik czy chocby bieganie czy rower z kolezanka albo i bez jak wolisz ale bron boze jakichkolwiek drastycznych diet. ludzie ja rozumiem ze mozna miec zaburzony obraz siebie ale sluchajcie tego co mowi otoczenie. przy Twoim wzroscie i wadze na pewno nie jestes gruba a szerokie biodra to oznaka dojrzewania. przyjrzyj sie swojej mamie i babci wtedy dowiesz sie jak mniej wiecej rozwinie sie Twoj organizm bo takie cechy jak wielkosc biustu czy szerokie biodra najczesciej sie dziedziczy:) i na to nic nie poradzisz
wiecej ruchu ludziska i glowa do góry z optymizmem:)
pozdrawiam
 

Cukierkowo

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
wierzchowisko- wolbrom- krakow ;)
nie sluchaj takich rad!! prawidłowa masa ciała dla Ciebie to 55 do az 69 kg!! nie odchudzaj sie tylko wiecej sie ruszaj tym bardziej ze wnioskuje ze jestes w gimnazjum wiec jest to okres intensywnego jeszcze wzrostu i dojrzewania i takie odchudzanie moze wiecej popsuc niz naprawic. chodz na base, jakis aerobik czy chocby bieganie czy rower z kolezanka albo i bez jak wolisz ale bron boze jakichkolwiek drastycznych diet. ludzie ja rozumiem ze mozna miec zaburzony obraz siebie ale sluchajcie tego co mowi otoczenie. przy Twoim wzroscie i wadze na pewno nie jestes gruba a szerokie biodra to oznaka dojrzewania. przyjrzyj sie swojej mamie i babci wtedy dowiesz sie jak mniej wiecej rozwinie sie Twoj organizm bo takie cechy jak wielkosc biustu czy szerokie biodra najczesciej sie dziedziczy:) i na to nic nie poradzisz
wiecej ruchu ludziska i glowa do góry z optymizmem:)
pozdrawiam


dzikuje :*:*:*:

i chyba tak zrobie :D
wezme sobie przyjaciółke i na roweze bedziemy jezdzic godzinke :D ale to jak bedzie cieplej :)
 
Do góry