Pomóżcie

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Co mam zrobić, gdy po zalogowaniu weszłam na forum, napisałam wierszyk, patrze na swoje dane, a tam jest napisane, ze mam 12 lat, a ja mam 17. Jak to zmienić ?? :przestraszony:
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Dziękówka, ale nie widze nigdzie żeby pisało katalog publiczny :zawstydzony:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Ta na profil sa wszystkie twoje dane to tak jak katalog :) Mam nadzieje ze juz znalazlas i zmienilas
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
tyteczka, jest tam napewno ;)) Wejdz na profil i w informacji o profilu OSTATNIE pole dotyczy daty urodzenia ;))

Pozdrawiam
 
O

Olciak7

Guest
hej! kiedy pojawia się napis "pomagła" co trzeba zrobić?
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
ten napis sie pojawia jak zakładasz jakiś temat i wtedy jak uznasz ze ktoś ci pomógł swoją wypowiedzią to przydzielkasz mu to "pomógł" :)
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
A gdzie on się wyświetla ? Jeżeli ja chciuałabym komuś tak dopisać że mi pomógł to co mam zrobić ?
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Jezeli masz swoje temat i ktos na niego odpowie to pod jego wypowiedzia jest kilka przyciskow pierwszy z nich to pomogl a inne to np numer GG :D

[ Dodano: 10 Maj 05, 21:15 ]
tyteczka napisał:
A gdzie on się wyświetla ? Jeżeli ja chciuałabym komuś tak dopisać że mi pomógł to co mam zrobić ?
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Szukajcie a znajdziecie, pukajcie a otworza wam pytajcie a nie zawsze wam odpowiedza! :rotfl:
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Dzięki wielkie za pomoc Tom dodałam ci punkcika i tobie Nika też za wcześniejszą pomoc ;)
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
a ja nie podaje latek hihih incognit :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: o jestemmmmmmmmmmm :hyhy:
 
Do góry