Pomóżcie mi!!!!

Status
Zamknięty.

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
An!@, tak szczerze... czy ty nie "tracisz zmysłów" przez tego chłopaka??
 

An!@

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
milusia32, ja jush sama nie wiem...Jestem bardzo smutna...Jutro ide na rozmowe z nim..Jak mam mu wytlumaczc ze nie moge z nim chodzilaza reke ale tak, zeby sie nie obrazil?? Poradzcie mi ludzie prosze was!!!
 

bedni

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
55
Punkty reakcji
0
Miasto
Gorlice
powiedz mu poprostu jaka jest sprawa i ze niestety nic nie mozesz na to poradzic...on wtedy powie ze Cie rozumie i wie ze z rodzicami nie jest latwo i przestanie nalegac na chodzenie za reke i bedziecie zyli dlugo i szczesliwie...zycze powodzenia podcas rozmowy i dodaj jakiegos posta jak bedzie po wszystkim bo jestem ciekawy jaki ta sprawa bedzie miec final.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
An, proszę Cię nie zachowuj się jak dziecko! Jeśli chłopakowi na Tobie zależy, uszanuje to, że masz taką matke a nie inną i nie pozwala Ci chodzić z nim za rękę. Jeżeli traktuje Cię jako kaprys i powie, że nie będzie chodził z dziewczyną, która nie może z nim chodzić za rękę, to chłopak nie jest ciebie wart!
Zachowanie matki rozumię, jesteś jeszcze młoda, ale tez powinna się postawić na twoim miejscu, powinna ci zaufać- a może i porozmawiać z tym chłopakiem jeśli mu nie ufa.
 

An!@

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
zerwal ze mna ;(

[ Dodano: 10 Czerwiec 05, 10:35 ]
zartuje..nie zerwal ze mna:p:p Na szczescie!! :D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry