pomóżcię mi zmienić fryzurę ! pomocy !

kolosek6

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam chciałbym zmienić fryzure ale nie wiem na jaką, ponieważ się na tym nie znam a na dodatek mam krótkie, sztywne i gęste włosy. Po drugie mam niskie czoło i śmieszne rysy twarzy więc nie wiem jak dojść do ładu z moją "głową". Pomóżcie tutaj dołącz moje zdjęcia ps. fruzyra irokeza już mi się znudziła.

dodaje moje zdjecia . i jak widać na zdjęciach grzywka mi rośnie praktycznie w dół i nie da się jej podnosić gumą czy żelem :)Pokaż załącznik: 41860
 

Attachments

  • DSC09507.JPG
    DSC09507.JPG
    140,1 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC09509.JPG
    DSC09509.JPG
    153,5 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC09545.JPG
    DSC09545.JPG
    135,4 KB · Wyświetleń: 43

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Jak masz takie włosy i niskie czoło to spróbuj na jeżyka przy wygolonych bokach.

Sorki,jak to pisałem to nie widziałem zdjęć,i nie było napisane,że grzywka rośnie Ci w dół i nie można jej postawić.To chyba z jeżyka nici.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Wiesz co,spróbuj wygolić boki i tył tak dość wysoko.Może skróć odrobinę górę.Jak będzie żle to Ci odrosną.Jak czytałeś mój temat ,,Radykalna zmiana fryzury" to wiesz,że ja ogoliłem łeb na łyso.
 

oMarcino

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
79
Punkty reakcji
0
O właśnie może na łyso :)? ewentualnie ja bym chyba skrócił włosy
 

shaabdo

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim zwróć fryzjerowi uwagę, żeby Cię uważniej obcinał, bo włosy rosną Ci tak, że robi Ci się taki trójką/ząb z przodu. te boki masz wg mnie zbyt podgolone. Lepszy byłby równy, nie za długi jezyk na całej glowie, tylko musiałbys go regularnie podcinac.
 

kolosek6

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
no cóz opcja na lyso odpada, zaciekawilo mnie to zebym tyl wyzej mial czy cos, moze wyslali byscie jakies propozycyjne zdjecia ? :)
 

oMarcino

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
79
Punkty reakcji
0
a może zwykły jeżyk ?? po co wam jakies niemodne irokezy, długie grzywki czy fryzura na prokopa ??
 
Do góry