Pomozcie Mi :) Prosze:)

Caroll_a

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam was serdecznie
Staramy sie o malenstwo od grudnia,wczesniej okazalo sie z ejestem chora po zalozonej spirali.
Wszystko juz ok,ale robilam dzis test i wykazal brak ciazy!

Jednak martiw mnie to ze ja am wiekszosxc objawow....
Calodzienne zawroty glowy,mdlosci,slinotok...u fff w zasadzie duzo tego mam i ledwo co funkcjonuje.
Dodam ,z eejstem mama 6 letniego Mikusia i poprzednia ciaza byla idealna-zadnych objawow...Idealna doslownie...
Nie wiem co mam robic,do ginekologa umwiona jestem na przyszly tydzien ale ten czas bedziemi sie dluzyl...moze wiecie co to moze byc i mi poradzicie cos?
Czekam z niecierpliwoscia...
Pozdrawiam serdecznie
 

Zjawa;)

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Sny;)
Witam:) Co do tych testów...to ja też robiłam...i za pierwszym razem wyszło,że nie jestem...a za drugim razem wykazał,że jestem...wiec warto zrobić sobie dwa...,bo czasem sie zdarza,że testy nie są na tyle wyczulone...czytałam na ten temat,wiec może warto zrobić jeszcze jeden:)
 

Caroll_a

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
dziekuje :)
mam ogormna nadzieje,ze jestem....

ale skad by byly te objawy?
 

karolina_20

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podlasie
wiem ze czas bedzie ci sie dluzyl ale najlepiej zaczerpnac rady specjalisty
popieram pomysl z drugim testem
zycze wszystkiego dobrego i powodzenia :)
 

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Sosnowiec
Caroll a a ja Ci powiem że to mogą być objawy ciąży urojonej... przykro mi to pisać ale niestety tak może być, zbyt bardzo pragniesz dzidziusia i masz nadzieje że to już - i myśle że stad te objawy...
Z całego serducha życze Tobie i sobie obym się myliła ale jakiś czas temu sama to przerabiałam...
Wybierz się do ginekologa albo odczekaj kilka dnii zrób kolejny test ;)
Życzę powodzenia i dwóch kreseczek na teście które świadczą o obecności fasolki w Tobie :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
A jak dlugo nie masz juz spirali???Byc moze te oznaki masz bo brak Ci tych hormonow ktore sa w spirali , i terat jestes taka rozbita, po przestawieniu sie organizmu .
A dwa Flexy ma tez racje
 

Caroll_a

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam:)

moze i racja z ta ciaza urojona...
spirali nie mam juz 2 miesiecy-nigdy nie mialam zadnych efektow ubocznych po spiralach..
hmmm troszke glupio brzmi urojona...
ale wszystko mozliwe..
jutro ide do lekarza rodzinnego ,zobaczymy co on wymysli...
bo naprawde zle sie czuje... nawet siedzac mam ogromne zawroty glowy ...i bardzo mi z tym ciezko..:)pozdrawaiam
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Idz do lekarza , bo moze to ma jakies inne podstawy !!!! Jest tez mozliwe ze test sie pomylil, i zycze Ci fasolki ;)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Jesli pragniesz tego dzidzisia to Ci zycze pomyslej ciązy i zdrowego duzego dzidziusia.
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nie ma co wierzyć w testy ciążowe,raz dają pozytywny a raz negatywny wynik. Prawdę powie Ci lekarz,musisz być cierpliwa i czekać na wizytę. Życzę powodzenia i zdrowego, ślicznego dzieciaczka :)
 

Caroll_a

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dziekuje wam:)
nawet nie wiecie jak to milo,gdy ktos tak pisze :)

bylam u rodzinnego... ktory stwierdzil,ze te zawroty go nie pokoja i ze mam zrobic rtg czaszki ,jednka podluzszym namysle powiedzial,ze woli sie wstrzymac bo jesli jestem w ciazy to woli uwarzac.Czekam na wizyte u mojego ginekolgai zobaczymy:)

Milego dnia zycze wam wszystkim :eek:k:
 

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Sosnowiec
No to ja trzymam kciuki żeby te zawroty głowy były jednym ze znaków że będziesz miała dzidziusia!! ;)
 

Caroll_a

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich :)

nawet nie wiecie jakie to mile wejsc...i zobaczyc ze jednak ktos do mnie napisal:)
ale mi milo.... hihhh :lol:

coz ,jak bed emiec nowe wiadomosci to od razu Wam przekaze :eek:k:

MILEGO DNIA ZYCZE WAM WSZYSTKIM
 

Ewa 2

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
Też trzymam kciuki i życzę żeby to nie były objawy ciąży urojonej (ani żadnej choroby) tylko prawdziwej...
 

Caroll_a

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
wiecie co.....

ale mam dzis humor..........
ehhhh szkoda slow....... nie moge dogadac sie z moim mezczyzna....

przeniesli go pracy 500km od domu....a ja w tej sytuacji musze sprzedac mieszkanie i wraca do rodzicow...
to jego slowa...


jestem podlamana...
niejestesmy malzenstwem... ja mam dziecko(moje)....teraz czekam na wizyte u ginekologa moze bedzie drugie....
a tutaka sytuacja....

hmm od ewnego czasu nie mozemy sie porozmumiec,wogole nie jest ciekawie...on bardzocche miec dziecko...to wszystko dla niego...a on...tak ...

eh szkod aslow
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Caroll a nie załamuj sie ... bedzie dobrez... a co z ta Twoja ciaza ?? prawdziwa czy nie ??
 
Do góry