Pomóżcie! Jak Sie Obciąć?

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja też miałam lekkie kołtunki, ale teraz kupiłam sobie odżywkę z Avonu do włosów blond i wogóle mi się nie kołtunią :)
 

kuzyn88

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nikolay
Elo
Obetnij sie Tak jak CI pasuje a nie tak jak innym:]
Bedziesz siebie widziała zle a innym bedzie dobrze:]
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ona tylko chce rad, przecież nie obetnie się tak, jak nam będzie się podobać, a jej nie będzie to pasowało...
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
a mnie ostatnio fryzjerka obcieła tak ,ze na koniec mialam ja ochote nożyczkami zadźgać -> przenośnia, az taka nie jestem, ale jednym słowem h***wo to wygladało, bo już naszczeście troche odrosły, wiec uważaj z wyboerm fryzjerki
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
To nie temat do kłotni, moi mili. Proszę nie kłócićcie się.
Moim zdaniem, powinnaś sama dobrać sobie fryzurę, może po prostu warto przejżeć stare czasopisma, książki, pooglądać stronki WWW?

Motylek mówisz że z Avon'u ? A jak się nazywa? Bo wczoraj koleżanka do mnie przyszła i chciała żebym coś zamówiła ( jest konsultantką w Avon'ie) a ja nie mogłam się zdecydować. Możesz podać mi dokładną nazwę?
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
w ogole to w salonie fryzjerskim powinny byc jakies katalogi z roznymi fryzurami i tam siebie obkukaj jaka Ci sie podoba taka sobie zrob ..tzn.fryzjer niech Ci zrobi :)
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
No właśnie, dobrą radę dała ci Ich. Rzeczywiście, prawie że w każdym salonie fryzjerskim są katalogi. Możesz wybrać się także do studia fryzjerskiego. Tam wystarczy poprosić o dobranie odpowiedniej fryzury, długości a nawet koloru.
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
No widzisz kuzyn? To się dogadaliśmy. Jesteśmy tego samego zdanka.
 
Do góry