Pomówienie W Internecie...

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Nika no to fajnie dzieki....he he juz se myslałem...niewazne....dzieki :)

Milusia32 wcale sie Tobie nie dziwie ze nie lubisz kłamców......chyba nikt ich nie lubii....Co so tych dwóch forumowiczów Dj Kasety=Magic_Celtic to ja niewiem...ale jeśli tak jest to nie moja sprawa.....no w koncu nie jestem Modem....
Twoje postepowanie do nich napewno bedzie prawidłowe....zrobisz tak jak uwazasz to za stosowne....

Fajne zakończenie:
"To nie pomówienia - To FAKTY!" :D Podoba mi sie.....

P.S.Dziwne ze maja takie same zainteresowania...ale co do panny nns to ja sie wogóle nie dziwie :p ...moze rzeczywiscie pojawiło sie MultiKonto.....he he.....ale ja nie bede sie do tego mieszł bo przeczież nie wypada... :p
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
multikonting? nigdy....ja posiadam tylko jedno konto na forumowisku....powróciłem żeby żyć zgodnie z regulaminem i jak na razie żyje zgodnie z nim :p
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
nikus - on ma pojecie :D


Kompleksów mam malo... hihi za to ty to musisz byc jednym wielkim "kompleksem" skoro ciagle podajesz sie za kogo[ innego :) Po co to wszytsko robisz?? Przeciez my sie tylko z ciebie smiejemy :p DLa mnie to przyjemnosc - blokowac twoje konto :D Dajesz mi tylko chwile RELAXU :)
jednak dziekowa ci nie bede bo ... modle sie zeby takich wrednych ludzi bylo jak naj mniej...

Pozdrawiam
 
M

Mario07l4

Guest
milusia32 napisał:
Kompleksów mam malo... hihi za to ty to musisz byc jednym wielkim "kompleksem" skoro ciagle podajesz sie za kogo[ innego :) Po co to wszytsko robisz?? Przeciez my sie tylko z ciebie smiejemy :p DLa mnie to przyjemnosc - blokowac twoje konto :D Dajesz mi tylko chwile RELAXU :)
jednak dziekowa ci nie bede bo ... modle sie zeby takich wrednych ludzi bylo jak naj mniej...

Widze same plusy mojej dzialalnosci na forum tym:
1. Kazdy kto mial dotad jakies kompleksy pomysli teraz: "ten to dopiero jest nienormalny"
2. Wywolac dobry nastroj u modow i pomoc im sie zrelaksowac
3. Nawracanie ludzi i sprawianie ze zaczynaja sie modlic

A wiec jako zakompleksione, male dziecko z niedorozwojem umyslowym kontynuuje moja zacna dzialalnosc na forumowisku
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Mario07l4 napisał:
Widze same plusy mojej dzialalnosci na forum tym:
1. Kazdy kto mial dotad jakies kompleksy pomysli teraz: "ten to dopiero jest nienormalny"
2. Wywolac dobry nastroj u modow i pomoc im sie zrelaksowac
3. Nawracanie ludzi i sprawianie ze zaczynaja sie modlic

A wiec jako zakompleksione, male dziecko z niedorozwojem umyslowym kontynuuje moja zacna dzialalnosc na forumowisku
[snapback]75968[/snapback]​

Hehe dobrrre!!
Strasznie mi sie spodobał Twój tekst....
Pozdrawiam GORĄCO!!!
P.S.Najlepszy kunkt to jest 1.... :D :D
Ale mi sie to podoba zaraz se to wydrukuje... :D :p
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Mario raczej to ty jesteś zakompleksiony ,brak ci szacunku dla drugiego człowieka,nie dziw się,że w życiu będzie ci trudno_Odpuść sobie człowieku bo i tak nikogo to nie obchodzi co sobie myśliszi jak się zachowujesz ,kończę i nie mam zamiaru więcej z tobą dyskutować bo szkoda mojego mózgu na twoje dyrdymały.
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
nie zgodziłbym sie z tobą Krzysiu....we mnie ten człowiek wzbudza ogromne zainteresowanie i smiech
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Magic_Celtic napisał:
nie zgodziłbym sie z tobą Krzysiu....we mnie ten człowiek wzbudza ogromne zainteresowanie i smiech
[snapback]76214[/snapback]​
I czym tu się tak zachwycać,albo cieszyć?Może to i dla nich wątpliwa zabawa,
a że bez sensu - to inna para kaloszy :/
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
ale pośmiac sie można zawsze nawet z czegos wydającego się bezsesownym......trza po prostu podchodzić do wszystkiego z pewną dawką dystansu i humoru....
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Magic_Celtic napisał:
ale pośmiac sie można zawsze nawet z czegos wydającego się bezsesownym......trza po prostu podchodzić do wszystkiego z pewną dawką dystansu i humoru....
[snapback]76259[/snapback]​
Owszem,pośmiać się można,lecz to o czym tu się dyskutuje
nie jest wcale śmieszne ani zabawne. :/
 

jardel

Zbanowany
Dołączył
4 Wrzesień 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja sie tu zwierzam z moich kompleksow i niedorozwojow roznych a tu jeszcze zamiast mnie pocieszyc to sie wszyscy smieja ;(

Jedna milusia mi tylko wspolczuje i lituje sie nademna.

PS
wlasnie taki jestem kristoforo, i zauwazyles to po tych paru postach? Dobry jestes!
 
Do góry