Pomórzcie pliska!

kasialll

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
:) z dalekich wysp sahary :)
Moi rodzice mają auto szkołe. Tam na kurs przyszedł dla mnie niebański chłopak. Od razu zauroczyłam sie w nim na maxa teraz juz myśle ze to jest zakochanie. o aj mam zrobic zeby go miec jak mi to utrudnia jedna sprawa czyli główny problem. Mój sąsiad zakochał sie we mnie. Tylko on jest taki brzydki że szok. A jak mu powiedziałam wprost że ma sie od emnie odczepić to nagadał bzdur swoim kolegom ze już że mna sie kochał i że robiłam mu sprosne żeczy i teraz ten chłopak mysli ze jerstem pazerna na sex a tak nie jest CO ROBIć??????? :( :( :(
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
po pierwsze źle załatwiłaś sprawę z sąsiadem... pogadaj może teraz z nim, że takie zachowanie jeszcze bardziej Ciebie do niego zniechęca, itepe... a co do tego chłopaka, w kt. sie zauroczyłaś- zapytaj się, czy wierzy w te plotki...
 

kasialll

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
:) z dalekich wysp sahary :)
ale próbowałam z nim rozmawiac i nic a tez gadałam z tym kolesiem co mi sie podoba niby nie wiezy w te plotki ale jak go zakręcic żeby sie mna zainteresował bo jak narazie to on mnie traktuje jak koleżanke a ja chce cos więcej
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
rozwalił mnie tekst: on jest taki brzydki ze szok.... widać, że nie dorosłaś do niczego. Etap na jakim powinnas sie zatrzymac : współpraca ze słownikiem ortograficznym :] powodzenia
 

pralinka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska ;)
rozwalił mnie tekst: on jest taki brzydki ze szok.... widać, że nie dorosłaś do niczego. Etap na jakim powinnas sie zatrzymac : współpraca ze słownikiem ortograficznym :] powodzenia

Dziewczyna ma problem a ty jej tylko utrudniasz :p .
Fakt, zachowałaś się po hamsku, dając mu do zrozumienia, że nie ma u Ciebie szans w tak drastyczny sposób :mruga: nie można było tego zrobić bardziej delikatnie? Pogadaj z nim, że nie chciałaś go urazić, ale po prostu nie jest w twoim typie i żeby się nie mścił w tak idiotyczny sposób :mruga:
A jeśli chodzi o tego chłopaka, w którym się zakochałaś, zapytaj się wprost czy wierzy w te bzdury? Bo jeśli tak, to z niego totalny kretyn i nie zawracaj sobie więcej nim głowy.
A plotka jak każda plotka umrze śmiercią naturalną, więc głowa do góry! ;)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Ach to gimnazjum... Daruj sobie tego przystojniaka, bo wnioskuję, że jest od Ciebie starszy (w końcu robi prawko) i nie w głowie mu jakieś małolaty. Jak masz wzdychać to lepiej do jakichś aktorów... Przynajmniej mniej problemów sobie przysporzysz... ;)
 

kasialll

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
:) z dalekich wysp sahary :)
Nie jestem dla niego małolatą bo sam mi to wprost powiedział ja mam prawie 16 lat a on 18 i czy to jest taka cholendarna różnica? wcale że nie tylko staram sie go nakierować na właściwy trop czyli zeby bardziej mną sie zainteresował tylko chce sposobu jak bo tego nie wiem. A temu brzydkiemu chłopakowi nie da sie inaczej powiedzieć bo chce coś mu powiedzieć wolno i spokojnie ale on zaczyna sie na mnie wydzierać i koniec gadki. Ale jak ja sie lekko wydrze na niego to odrazu rozumie co sie do niego mówi. Tylko jest jeden haczyk bo postanowiłam dać sobie święty spokój z tym brzydkim chłopakiem nie będe juz go dręczyc było to byłoi żecie toczy sie dalej ale on powiedział jeżeli przestane do niego pisać na gg czy na komórke to przyjdzie do mojego domu i powie te wszystkie bzdury moim rodzicom a ja tego nie chce no i co mam robic?????????
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Yyyy a zastanowiłaś się komu uwierzą Twoi rodzice: Tobie czy temu chłopakowi?
Bo jeśli ta druga opcja...to gratuluję rodziców ;f
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Dziewczyno! Co Ty bredzisz? Po pierwsze nieźle chłopakowi pojechałaś a tak się nie robi....Nie wierze aby nie dał Ci dojść do spokojnego słowa Jeśli naprawdę kocha to wysłucha i zrozumie Może uraziłaś go tak bardzo że poczuł chęć zemsty i rozpowiada plotki I dla mnie to powinnaś się cieszyć że przyjdzie i powie rodzicom Jeśli Ci wierzą to nieźle prześwięcą chłopaka i odechce mu sie gadania głupot... Co do tego 'przystojniaka' gdyby poczuł mięte do Ciebie to nie musiałabyś go nakierowywać Takie zauroczenia bolą ale lepiej daj spokój i traktuj go jak kumpla Z przyjaźni zawsze może coś wyjść Powodzenia!
 

evelinnne

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy wiecznych deszczów
Nie jestem dla niego małolatą bo sam mi to wprost powiedział ja mam prawie 16 lat a on 18 i czy to jest taka cholendarna różnica?

Myślę, ze wiek nie ma tu znaczenia..
Jak ja zaczynałam chodzić z moim chłopakiem byłam w podobnym wieku
i wszysscy sie czepiali a jednak...
ale mniejsza o to ;)


Porozmawiaj z nim, powiedz, ze to co zapewne słyszał na Twoj temat
to klamstwo, ze koleś kochał sie w Tobie a teraz robi Ci na złość..

A jesli chodzi o sasiada, to mysle, ze nie powinnaś w ten sposob sie do niego odzywać
Chlopak Cie kocha a Twoje słowa napewno go niezle zraniły...
Postaw sie na jego mscu :/
troche opanowania...
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
co do sasiada: nie lepiej powiedziec rodzicom, ze "sluchajcie, jest tak i tak, on chce takie i takie bzdury Wam nagadac, bo go odrzucilam" czy cos w tym stylu ;/ Ty pierwsza powiedz to rodzicom, wytlumacz na czym polega problem, zeby nie bylo.
a z tym kolega co Ci sie podoba to na samym poczatku to moze zacznij z nim wiecej gadac, a nie od razu do rzeczy przechodzisz ... w sensie, ze od razu chcesz, zebys mu sie spodobala. moze mu sie podobasz, ale na pewno do wieeelkiej milosci to trzeba czasu, a nie tak 'pstryk!'.
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
Eh... Po pierwsze: nie pójdzie do Twoich rodziców, to zwykły szantaż.
A po drugie: zieeeew :spi:
 

crupab

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
WTF ??


Dziewczyno!!! Musisz wiedzieć czego chcesz i nie możesz oglądać sie za jakimś typem który nie umie przegrywać... A nad tym Twoim ukochanym pracuj powoli ;) Nawet woda potrafi rozkruszać skały :wow: :wow:
 

kasialll

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
:) z dalekich wysp sahary :)
Ah.. teraz już wogóle jestem zkołowana bo doszedł jeden problem który napewno odbierzecie jako mój wymysł a tego nei chce. Moja koleżanka jest według mnie czasami obrzydliwa no bo ma 13 lat waaży 90 pare kilo śmierdzi od niej i to nie tylko ja przyznałam wielkie pryszcze a ma chłopaka cud miód. A dlaczego ja nie mam?? to proste jestem typem laski ,,wstydziochem,, i nikt mi nie chcew pomóc przełamac to
 

sylwiati

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
123
Punkty reakcji
0
Miasto
na niebie tyle gwiazd"
ja mam prawie 16 lat
:D :D prawie robi wielką różnicę...bo masz 15 lat i 1 miesiąc :p

Ale nie to chciałam napisać.
Moja rada:
Przestań patrzeć na wygląd chłopaka ;) bo kiedyś może zdarzyć Ci się tak, że ten Twój piękny wymarzony zdradzi Cię, zostawi dla innej, a ten brzydki okaże się najwspanialszym człowiekiem na świecie. Jak widać...jest to naganny błąd nastolatek :p
"ach..jaki on śliczny, kocham Go" :D
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Ah.. teraz już wogóle jestem zkołowana bo doszedł jeden problem który napewno odbierzecie jako mój wymysł a tego nei chce. Moja koleżanka jest według mnie czasami obrzydliwa no bo ma 13 lat waaży 90 pare kilo śmierdzi od niej i to nie tylko ja przyznałam wielkie pryszcze a ma chłopaka cud miód. A dlaczego ja nie mam?? to proste jestem typem laski ,,wstydziochem,, i nikt mi nie chcew pomóc przełamac to
Ja się nie dziwię, że nikt Cię nie chce... Ale jeśli jesteś taka piękna za jaką się uważasz, to możemy się przespać.
 
Do góry