Pomocy! :(

pierrniczek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja nie jestem chłopakiem ale pisze w sprawie mojego chlopaka...
Chodzi o to ze on ma najprawdopodobniej stulejke...wiem ze powinien isc z tym do lekarza ale on nie chce sluchac o lekarzu:(( Mowi ze zaden obcy facet nie bedzie mu tam zagladal...:(i przeczytal ze mozna byc od tego bezplodnym...i powtarza ze sie zabije jesli to prawda;( ja nie wiem jak mu pomoc:( a nie widze go codzinnie bo mieszkam troche dalej:(( ehh... moze macie jakis pomysl jak go pocieszyc albo namowic...ale no jego sie nie da namowic :// bo nie chce o tym slyszec:(( nie wiem co mam robic :( ehh...jak co to ma 17 lat. tak bardzo bym chciala zeby juz sie nie przejmowal i wiedzial ze nie ma o co martiwc...wszystko byloby dobrze jakby taki uparty nie byl... mozecie mowic o nim co chcecie ale on jest inny...takie delikatne i dobre serce ma..a to przez to ze inni go krzywdza:( i dlatego taki jest...pomozcie prosze:((
 

Sylwan3

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
tylko lekarz moze mu pomoc a wypadki zbyt czesto sie nie zdarzaja przy operacjach :D
 

pierrniczek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
31
No tak...ale jemu sie nie da przemowic:( woli mowic ze sie zabije niz isc do lekarza :( a on to nie na zarty:(( bo juz nie raz probowal:(( bozee:(
 

pierrniczek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Na dodatek uderzyl sie..wiadomo gdzie..i mowi ze po jakims czasie i do tej pory costam czuje jakby klulo i ze z moczem sladowe ilosci krwi mu polecialy i ze teraz nawet mu sie nie chce sikac...ja wogole nie wiem co mam robic:( sorry ze tu wogole pisze ale juz nie wiem co robic i musze sie wygadac..nie moge pojac dlaczego on jest taki uparty i np woli sie zabic niz pojsc do lekarza:((...;(
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
Po pierwsze- stulejka nie prowadzi do bezplodnosci!!!!
Po drugie- to jest krotki zabieg a znacznie ulatwia wspolzycie
po trzecie- nie ma sie czego wstydzic bo z tego co czytalem bardzo duzo osob cierpi na ta przypadlosc
BB)
 

pierrniczek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Po pierwsze- stulejka nie prowadzi do bezplodnosci!!!!
Po drugie- to jest krotki zabieg a znacznie ulatwia wspolzycie
po trzecie- nie ma sie czego wstydzic bo z tego co czytalem bardzo duzo osob cierpi na ta przypadlosc
BB)

No ja to wiem...sprobuje mu wytlumaczyc i go namowic...bede sie starac..mam nadzieje ze zrozumie ze to dla jego dobra i ze bardzo mi na nim zalezy...ale uparty jest tak osiolek ;p tylko ze zacznie gadac ze by musial mamie powiedziec..a przeciez jej nie bedzie mowil o czyms takim...musze cos wymyslic...no nic, mimo wszystko dzieki
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Chyba za free.
powiedz mu,że go rzucisz jak do lekarza nie pójdzie :p

PS::cenzura:AC TOKIO FOTEL
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
a mozna wiedziec czy taki zabieg cos kosztuje??


Taki zabieg jest za free w ramach NFZ, czyli normalnie wizyta u lekarza a później zabieg, jest całkowicie darmowy.

Ja sam dawno no moze nie aż tak ale 5 miesięcy temu miałem zabieg na usunięcie całkowicie stulejki.

Widze że jesteś ze zaniemyśla, a wiec z moich okolic, wiec polecam twojemu chłopakowi szpital w puszczykowie, fachowy personel i świetnie wykonana praca, jeśli chcesz jakiś innych informacji odemnie to pisz śmiało na priva.

Mam nadzieje ze uda się tobie jakoś przekonać swojego chłopaka na ten zabieg.
 

pierrniczek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Spoko namówiony to już jest :D sama się zdziwiłam ;p ale kuzyn mi pomógł ;P teraz się jedynie martwię co powie mu lekarz a głównie chodzi o to że ostatnio się uderzył tam właśnie i go teraz coś tam boli i brzuch czasem też.... ale mam nadzieję że będzie ok ;)
 

coffeeman

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Spoko namówiony to już jest :D sama się zdziwiłam ;p ale kuzyn mi pomógł ;P teraz się jedynie martwię co powie mu lekarz a głównie chodzi o to że ostatnio się uderzył tam właśnie i go teraz coś tam boli i brzuch czasem też.... ale mam nadzieję że będzie ok ;)


ja bym dodatkowo polecał psychologa bo jak gościu odwala cos takiego to dobrze z nim nie jest ...
 

pierrniczek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
31
On juz taki jest nooo.... ale sie martwię o to czy wszystko wporzadku
 

coffeeman

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
taa ... mordercy , gwałciciele, zboczeńcy itd też ''już tacy są'' ...
ale serio serio mowie, nikt normalny nie wali sie w wacka dlatego ze boi sie lekarzy
 

oneblue114

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
koleś ić i ty pokaż komyś obcemy swojego wacka ciekawe czy będziesz taki mądry... ja przeszłem kiedyś taki zabieg to jest bezpłatne jak się jest ubezpieczonym....ale mamie to raczej będzie musiał powiedzieć
 

pierrniczek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
31
jak mozna gwalcicieli porownywac do takiego czegos :| no mamie juz powiedzial...byl wczoraj narazie u lekarza pierwszego kontaktu.. ale nie wiem co i jak bo sie nie odzywa..a w tygodniu sie nie widzimy.
 

coffeeman

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
koleś ić i ty pokaż komyś obcemy swojego wacka ciekawe czy będziesz taki mądry... ja przeszłem kiedyś taki zabieg to jest bezpłatne jak się jest ubezpieczonym....ale mamie to raczej będzie musiał powiedzieć


Na basenie kiedys byles ? ;]

A pisze o psychologu bo gości się ,bije' sam bo boi sie lekarza , o tym mowie, czytasz uwaznie, moze zaczniesz łapać to co inni pisza
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
jak mozna gwalcicieli porownywac do takiego czegos :| no mamie juz powiedzial...byl wczoraj narazie u lekarza pierwszego kontaktu.. ale nie wiem co i jak bo sie nie odzywa..a w tygodniu sie nie widzimy.


A wiec tak, sam to przeżywałem, i radziłbym tobie byś była przy nim, by on wiedział że ten jego problem akceptujesz i że razem przez to przejdziecie.
Niektórzy faceci źle przeżywają jak się dowiadują że mają Stulejke, bo sobie zaczynają wmawiać że są "inni" że " nie potrafią uszczęśliwić swojej dziewczyny" oraz że " nie czują się facetami"

I naprawde najlepiej by było, jakbyś była przy nim, jakbyś ciągle rozmawiała z nim o tym, tak by on mógł się czuć przy tobie swobodnie opowiadając o tym co się z nim tak naprawde dzieje.

Weź sobie te słowa do serca, bo naprawde Faceci są przeróżni, a jak ty trafiłaś na takiego który może mieć takie myśli o jakich ja wspomniałem wyżej to ten facet jest gotów się całowicie zamknąć w sobie.

A wiec do dzieła, i mam nadzieje że poważnie potraktujesz mojego posta.
 

pierrniczek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
31
A wiec tak, sam to przeżywałem, i radziłbym tobie byś była przy nim, by on wiedział że ten jego problem akceptujesz i że razem przez to przejdziecie.
Niektórzy faceci źle przeżywają jak się dowiadują że mają Stulejke, bo sobie zaczynają wmawiać że są "inni" że " nie potrafią uszczęśliwić swojej dziewczyny" oraz że " nie czują się facetami"

I naprawde najlepiej by było, jakbyś była przy nim, jakbyś ciągle rozmawiała z nim o tym, tak by on mógł się czuć przy tobie swobodnie opowiadając o tym co się z nim tak naprawde dzieje.

Weź sobie te słowa do serca, bo naprawde Faceci są przeróżni, a jak ty trafiłaś na takiego który może mieć takie myśli o jakich ja wspomniałem wyżej to ten facet jest gotów się całowicie zamknąć w sobie.

A wiec do dzieła, i mam nadzieje że poważnie potraktujesz mojego posta.

Dzieki. staram sie jak moge :( ale zdaje mi sie ze on nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo mi zalezy na nim i wogole.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Bije mi z tego psychiczną i emocjonalną niedojrzałością, już sama niechęć pójścia do lekarza w sytuacji, gdy ze zdrowiem jest coś nie tak. Zajmij się jednak Kochana rzeczami wazniejszymi niż jego :cenzura:, przestań zaglądać mu w spodnie a zajrzyj do głowy bo coś mi się wydaje, że to tam tkwi z nim główny problem.
 
Do góry