Pomocy

Emil111

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
78
Punkty reakcji
0
Miasto
Park Demona
Witam wszystkich...Jestem tu nowy :papa:
Wracając do sedna sprawy chce schudnąć mam 188 cm wzrostu wazę 107 kg;/ ale tłuszcz mam rozłożony na całym ciele ( czyli ze np nie mam tylko na brzuchu)
:bag: zakupiłem cleanburexin czy muśże coś jeszcze dokupić albo co mam robić żeby szybko zrzucić chciałbym naprawdę szybko to zrobić...jestem pełen determinacji... :( proszę pomóżcie :] mi
a i proszę o wyrozumiałość ze względu na to ze jest to mój pierwszy post
z góry dziękuje...
 

myfał

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli bedziesz dużo ćwiczył zwąlszcza aeroby, rowerek skakanka itp. to schudniesz. Jeśli natomiast ćwiczysz kulturystykę to powinieneś kupić sobie jakiś antykatabolik jakiś np.aminy
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
a jak wygląda twoja dieta ? rób aeroby czyli bieganie basen rower, albo jakiś trening HIIT ( High Intensity Interval Training ). Jak nie masz diety to nie pakuj kasy w spalacz, skup sie na ułożeniu diety zejdz na ujemny bilans kaloryczny, ogranicz węglowodany, spalacz stosuj przy końcówkach obcinania wagi jak chcesz dopalić resztki które ciężko sie spala wtedy mozna próbować spalacze, nie zaczynaj od końca.
 

Emil111

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
78
Punkty reakcji
0
Miasto
Park Demona
N H B moja dieta wyglda tak: rano na sniadanie jesm tylko kanapke jedna... obiad jem normalny tylko ze jednego dnia jedno danie drugiego drugie i tak na przemian a kolacje jem przed godz 18.00 ale bardzo skormna i oczywiscie rano i wieczorem cleanburexin
 

BananowyJasio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Jeśli masz czas polecam zapisać się do dietetyka, porobić badania - on ci ułoży najodpowiedniejszy plan.
Poza tym aeroby to dobry pomysł, warto też popatrzeć, czy przypadkiem między posiłkami nie podjadasz.
Ja od siebie odradzam głodzenie się na własną rękę, bo to zły pomysł. Lepiej zamienić coca-colę na sok, a czekoladę mleczną na gorzką, zrezygnować z frytek na rzecz kaszy i ryżu. Jeśli cię stać zamień kanapki, które jesz na kolację na pieczywo pełnoziarniste.
Mimo determinacji odradzam pośpiech i odchudzanie się na własną rękę.
To tyle ode mnie, nie jestem ekspertem więc nie będę się za bardzo wypowiadał.
 

Emil111

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
78
Punkty reakcji
0
Miasto
Park Demona
Jeśli masz czas polecam zapisać się do dietetyka, porobić badania - on ci ułoży najodpowiedniejszy plan.
Poza tym aeroby to dobry pomysł, warto też popatrzeć, czy przypadkiem między posiłkami nie podjadasz.
Ja od siebie odradzam głodzenie się na własną rękę, bo to zły pomysł. Lepiej zamienić coca-colę na sok, a czekoladę mleczną na gorzką, zrezygnować z frytek na rzecz kaszy i ryżu. Jeśli cię stać zamień kanapki, które jesz na kolację na pieczywo pełnoziarniste.
Mimo determinacji odradzam pośpiech i odchudzanie się na własną rękę.
To tyle ode mnie, nie jestem ekspertem więc nie będę się za bardzo wypowiadał.
He dzieki z tym pieczywem to sobie przemysle...a ale ja sie nie głodze poniewaz biore cleanburexin a to działa jak tzw" zapychacz" tzn nie czuje potem głodu nawet jak zjem bardzo mało
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
i to jest twoja dieta???????????

czlowieku porazka.

jesli chcesz przesle ci link do strony kulturystycznej tam ci pomoga "fachowcy"
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Windykacja
Witam wszystkich...Jestem tu nowy :papa:
Wracając do sedna sprawy chce schudnąć mam 188 cm wzrostu wazę 107 kg;/ ale tłuszcz mam rozłożony na całym ciele ( czyli ze np nie mam tylko na brzuchu)
:bag: zakupiłem cleanburexin czy muśże coś jeszcze dokupić albo co mam robić żeby szybko zrzucić chciałbym naprawdę szybko to zrobić...jestem pełen determinacji... :( proszę pomóżcie :] mi
a i proszę o wyrozumiałość ze względu na to ze jest to mój pierwszy post
z góry dziękuje...



jeśli nadal szukasz konkretnej odpowiedzi i pomocy by zrzucić zbędne kilogramy
(a wydaje mi sie ze to dosc powazny prolem i nie mozesz tego lekcewarzyc)

to zajrzyj sobie tutaj:

http://www.packer.fora.pl/odzywianie-i-die...schudnac,5.html

a w razie pytań napisz do moderatora - napewno któryś udzieli Ci konkretnych wypowiedzi
bo z tego co widze tu się niczego nie dowiesz dokładnie - a chyba chcesz.

powodzenia życzę! ;)
 

Emil111

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
78
Punkty reakcji
0
Miasto
Park Demona
jeśli nadal szukasz konkretnej odpowiedzi i pomocy by zrzucić zbędne kilogramy
(a wydaje mi sie ze to dosc powazny prolem i nie mozesz tego lekcewarzyc)

to zajrzyj sobie tutaj:

http://www.packer.fora.pl/odzywianie-i-die...schudnac,5.html

a w razie pytań napisz do moderatora - napewno któryś udzieli Ci konkretnych wypowiedzi
bo z tego co widze tu się niczego nie dowiesz dokładnie - a chyba chcesz.

powodzenia życzę! ;)
O dzieki jasne ze zajze;p
 
Do góry