Pomocy

Przemo667

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska
Witam! Jestem tu nowy! Mam taki problem! Do mojej szkoly chodzi fajna laska nie wszystkim sie podoba ale mi tak :sexy:
Lecz ja za ladny to nie jestem <_< Ale i tak niektore dziewczyny leca na mnie :sexy:
Jak ide korytarzem to ona patrzy sie "chamsko" na mnie a ja odwracam wzrok w podloge :mruga:
Nie mam pojecia jak do niej zagadac! Jak pisalem do niej Smsy to mi pisze ze ma chlopaka i ze nie mam co sobie nadziei robic ze bedziemy razem(ale ja i tak wiem ze chlopaka nie ma)
Wiec prosze Pomozcie co zrobic zeby nie dostac "w Pysk"
Przypominam "Ladny to ja nie jestem" :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k:
Z gory pozdro
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
tego kwiatu jest pol swiatu.

Daj sobie spokoj. Nie masz co sie starac, nie masz szans.

Chociaz jest sposob, jednak musisz odwrocic sytuacje.

To Ty idac korytarzem, patrz sie na nia "chamsko" z denerwujacym usmieszkiem. Olewaj ja.
Jezeli stoi w gronie znajomych, rozmawiaj ze wszystkimi, tylko nie z nia. Zwracaj uwage na inne osoby. Na smsy odpisuj ze nie masz czasu.
Olewaj, az to ona zacznie zabiegac, o Twoje wzgledy, jezeli nie, to miej ja gdzies.
Mozesz rowniez zadawac sie z innymi dziewczynami, pokazujac jej, ze nioe jest jedyna na swiecie ;)
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Zagadaj tak: " Masz ładne oczy, mała"
a poźniej: "Mam w pokoju nową kolekcję pokemomów. Chcesz zobaczyć?"

Jak odpowie, że chce to jest już twoja :D
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
podchodzisz, lapiesz za reke i wyciagasz na parkiet. Zrobisz to pewnie, nie ma szans odmowic.

Mozesz roznwniez podejsc, wyciagnac reke i zapytac klasycznie "zatanczymy?", oraz sie usmiechnac ;)

ps. takie tematy juz byly
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
A na zabawie jak ja poderwac do tanca :sexy: :sexy: ??

Na dyskotece to zalezy, pierwszy wariant jest wtedy gdy jest wstawiona . . . to prosta sprawa . . . podchodzisz łapiesz za tylek i już jest twoja . . . wariant 2-gi . . . nieco gorszy . . . gdy jest trzeźwa . . . wtedy musisz się starać . . . jakieś ładne teksty itd.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
ladne teksty, zeby zaprosic do tanca?
Ladne teksty to mozna w trakcie. ale pierwszy sposob dziala w 99%
 

Przemo667

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska
A pierwszy taniec jak mam z nia tanczyc: " Przytulanego" czy jak ?? Zlapac ja za tylek od razu :D:D:D
Zeby mi w pysk nie strzelila (Jak tancze to spiewac np: jak jest milosna piosenka to spiewac to do niej?)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
hmm, jak jest pijana, to mozesz za tylek. Jezeli nie, to odsunie sie od Ciebie i caly nastroj prysnie.

Hmm jedynie mozesz cos ladnego szeptac do ucha, chociaz mi sie tez zdazylo spiewac (ale to ona pierwsza zaczela)


i pierwszy taniec, najlepiej nie przytulanego ;)
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
tak jakoś odnoszę wrażenie że nie piszę z osobą na poziomie pisania na forum.... ile masz lat ?
tak jakoś dziwne pytania takie nienaturalne, trollowskie, wybaczcie ale chce rozwiac wąty :D
na dysce chcesz spiewac ?? nie bedzie slychac nawet... łapac za tylek ? ;/ ee .... no comments

ciagle sie zarzekasz zeby ci w pysk nie strzeliła... a co ? wielu już tak potraktowała że sie tak boisz ? dziewczyny nie gryzą ! połykają w całości lub okręcają wokół palca jak gumę do żucia ;D (mądre porównanie z mojej strony lol)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
NIe zapraszaj do przytulanego.
Njepierw jakis normalny, w sensie szybki. I tak tanczysz i tacznysz, az tu nagle przychodzi do wolnego, no to przyciagasz ja do siebie i przytulasz ;)
jak ona nie pije, to Ty tez nie pij ;)

Vader, fakt ladne porownanie ;)
 
J

J.B

Guest
Ładnie dzisiaj wyglądasz . . . masz nową fryzurę . . . itd. same komplementy

Kiepskie komplementy, jak już koniecznie je prawić, to nie o tym co ma, tylko o niej, np.: "łądnie wyglądasz w tej [odpowiedni rzeczownik]"

Tak poza tym, to osobiscie wyznaję zasade, że to facetom nalezy prawić komplementy, a nie kobietom, one ich nie potrzebują, a jeszcze mogą się wpędzić w kompleksy.

W temacie... osobiście bym ją sobie odpóścił. Ale jeśli się uprzesz to go ahead... i powodzenia.

Poza tym podpisuje się pod postem Vadera.

Beam Me Up, Scotty!
 
Do góry