Pomocy !

weep

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mam straszny problem i jak nietrudnos ie domyslic chodzi o ciaze :// Otoz sama nie wiem czy jestem w ciazy ale mam pewne objawy. Moze jestem przewrazliwiona, ale panicznie sie tego boje i nie wiem co bym zrobila jakby okazalo sie, ze jednak jestem w ciazy. Zaczne od poczatku.
do zblizenia doszlo 31.08 a 10.09 czyli wczoraj powinnam miec okres. Moze nie powinnam sie przejmowac jednym dniem opoznienia ale jakos to nie daje mi spokoju. Mam obolale piersi, rowniez rankami sie zle czuje. Mam jeszcze nadzieje, ze to nie jest ciaza poniewaz przeprowadzilam sie i od 02.09 mieszkam w londynie i rownie dobrze na opoznienie okresu moze miec zmiana klimatu itp, troche sie tez stresowalam nowa szkola itp no i najbardziej tym, ze bede w ciazy :// Kurcze wiem ze moze okazac sie ze "nic mi nie jest" bo w koncu jeszcze przez jakis czas moze mi sie opozniac okres, ale martwi mnie SKAD BIERZE SIE TO ZE ZLE SIE CZUJE Z RANA??? jej i w ogole to jestem przybita przez ta cala sytuacje. Nie martwie sie o siebie, bo nawet jesli okazalo by sie ze bede miec dziecko to sobie jakos poradze, ale chodzi mi o reakcje rodziny i znajomych. Tym bardziej, ze moja siostra , ktora ma 17 lat jest w ciazy, juz w 9 miesiacu i ma niedlugo rodzic :// nie wiem co bedzie jesli sie okaze ze ja tez jestem w ciazy. A na dodatek rodzice ciagle mowia, ze ta Agnieszka(moja siostra ciot.) tak sie zalatwila, i ze dobrze, ze ja i moja mlodsza siostra takie nie jestesmy..i jeszcze ciagle mowia, ze martwiasie omoja mlodsza siostre, ze ona moze zrobic jakies glupstwo. Najgorsze jest to, ze do mnie maja 100% zaufania :// jakby mieli go mniej, to nie byloby mi tak ciezko...jak ja bym im o tym powiedziala... :( Prosze napiszcie cos na ten temat, co o tym sadzicie??? Wiem, ze powinnam poczekac jeszcze ze stwierdzeniem czy jestem w ciazy do czasu az bed epewna ze nie bede miala okresu, ale czekanie mnie zabija..doslownie..im wiecej czasu mija tym wiecej mysle o najgorszym. Prosze napiszcie cos! :( :( :(
 

hedonistka

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
UK
czy robilas test? z tego co piszesz,chyba nie robilas. Po co sie denerwowac, zrob test... to jedyne, co moge Ci poradzic, a jak bedziesz juz rodzic, to w Anglii, nie w Polsce ;) O rodzicow sie nie martw, zaakceptuja to, tylko musisz odpowiednio ich podejsc i pokazac, ze dzieki temu jestes szczesliwa... Zycze powodzenia :)
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Zmany klimatyczne mają duży wpływ na organizm. Poza tym stresujesz sie tym, że jesteś w ciązy. Najlepiej idx do apteki i kup sobie test ciążowy, wtedy mniej więcej będziesz wiedziała na czy stoisz.
 

weep

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Dzieki za rady dziewczyny ale jak jest test ciazowy po angielsku i jakis rodzaj..hmm nie wiem np paskowy czy cos..?? :*:*
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Jak to, wyjechałaś do Anglii bez słownika? ;) pregnancy test albo maternity test
 

weep

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
hehe dzieki dziewczyny za wszystko :p:p kupilam ten test ciazowy. Pani w aptece byla bardzo mila i wybrala mi jakis dobry :D heh pisalo ze daje 99% pewnosci i go zrobilam i na szczescie wyszlo ze nie bede mamusia :) jej ale ulga..a tak sie balam wyniku ...:*
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
Witam,
Bardzo bym była wdzięczna gdyby ktoś mi pomógł.
Ostatnie krwawienie miesiączkowe miałam 26 sierpnia, do 3 września współżyliśmy z moim narzeczonym bez zabezpieczenia(nie zabezpieczamy się od 3 miesięcy gdyż ślub miał być za rok i stwierdziliśmy że z ciąży będziemy się cieszyć). Momentalnie po ostatnim okresie zaczęły boleć mnie piersi i sutki- i tak jest do dziś. Do tego budzę się w nocy z bólem brzucha(ten ból jest z głodu). Chodzę często sikać i mam bóle jakby jajników. :mruga: 2 dni temu zrobiłam test ciążowy AMIL i wyszedł pozytywny(ale druga kreska była blada). Dziś zrobiłam drugi test PRE-TEST i też wyszła druga kreska ale jeszcze bledsza. Wiem ze powinnam iść do lekarza ale ze względu na ostatni okres i ze jestem obecnie przed okresem to chyba nie ma sensu? Powinnam isc dopiero gdy miesiaczka nie wystapi czy teraz? Miesiaczke powinnam miec ok 25 wrzesnia. Ostatnio miałam bardzo nieregularne cykle i nie wiedziałam kiedy mam płodne. Tym bardziej nie wiem kiedy mogłam zajść i który to tydzień-jesli to naprawde ciąża??? :niepewny:
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja mysle ze powinnas isc teraz do lekarza, bo jesli okres Ci sie opozni, lub wcale nie wystapi, skoro piszesz ze jest taka mozliwosc, to po co czekac i sie niepokoic, lepiej sie upewnic, i przede wszystkim moze dowiesz sie skad te bole, nie wiadomo czy sa spowodowane wlasnie ciaza...
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ja też sądzę że nie ma żadnych przeszkód aby pójść do lekarza teraz. Na pewno odpowie najlepiej na wszystkie pytania.
 

weep

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
tak dostalam okres :) eheh na szczescie!

Uwazam, ze powinnas, pojsc do lekarza :) dziewczyny dobrze Ci radza :)
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
Dzieki :niepewny: chyba powinnam tak zrobic. Szczerze mowiac bardzo bysmy chcieli zeby to byla ciaza :) W sumie wszystko na to wskazuje :D
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje :papa:
 

gosiak1986

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z końca świata
Dzieki :niepewny: chyba powinnam tak zrobic. Szczerze mowiac bardzo bysmy chcieli zeby to byla ciaza :) W sumie wszystko na to wskazuje :D
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje :papa:
Witam. Ja mam do opisania podobna sytuacje. Spózniał mi sie okres dwa tygodnie, miałam go dostać 25.09.
8.10 zrobiłam test. Wynik był pozytywny, tylko jedna z kresek była bledsza. Dwa dni pózniej dostałam okresu. tylko był on skąpy i trwał zaledwie 2,5 dnia, kiedy zawsze miałam przynajmniej 6 dni, przy czym miałam bóle piersi i brzucha. ten okres był inny. Ani bólu piersi ani brzucha. Zaraz jak skończył mi się ten dziwny okres zaczęły boleć mnie piersi, jestem cały czas zmęczona, śpiąca, humor zmienia mi się z minuty na minutę, za każdym razem kiedy cos zjem to jest mi niedobrze. zrobiłam dziś test który wykazał o samo co poprzedni. Czyli dwie kreski z tym że jedna słabsza. Sama juz nie wiem co myślec, wiem tylko że we wtorek pójde do mojego lekarza. Rozmawiałam dziś z kolezanką która była w ciąży i miała okres przez pierwsze cztery miesiące. Czy któraś z Was miała podobną sytuacje? POMOCY!!!!











po
 

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Jeżeli na teście nawet ta druga kreseczka jest blada i to bardzo to i tak świadcz to o ciąż... wszytsko pisze w teście dziewczyny;) taki test należy powtórzyć po 2 tygodniach dla pewnego wyniku, jeżeli okarze się ze jesto to ciąża powinismy się zglosić do ginekologa;)
 
Do góry