Pomocy, które zdjęcie wybrać?

majek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
333
Punkty reakcji
3
Miasto
łódź
Cześć, postanowiłem wreszcie wywołać zdjęcia, a spieszy mi się bo do kóńca miesiąca na jednym z portali jest promocja. Jedno (lub dwa) ze zdjęć chciałem sobie w dużym formacie zrobić i walnąć na ścianę w antyramie. Wybrałem 16, które najbardziej mi się podobają i za chiny nie mogę się zdecydować, już w pracy się podpytałem, ale może szersze grono bardziej mnie nakieruje. Proszę weźcie udział w ankiecie (koniecznie w weekend bo w poniedziałek muszę wysłać do wywołania). Z góry wielkie dzięki.

8.
DSC_5384.jpg


... reszta w 2 poście
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Ja bym tam wybrała 8, albo 1. Każdy ma jednak różne gusta i upodobania, ale to, które wybierzesz powinno też zależeć od tego jak wygląda Twój pokój. Nie do każdego pomieszczenia wszystko pasuje. :) A tak poza tym nieprawidłowy dział.
 

majek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
333
Punkty reakcji
3
Miasto
łódź
A tak poza tym nieprawidłowy dział.
A dlaczego nieprawidłowy? Przecież pytanie dotyczy fotografii, w dodatku moich.

Wiem, że każdy ma swój gust, ale skoro jedno zdjęcie podoba się większej liczbie osób to pewnie jest ciut lepsze. A ja jak napisałem wcześniej mam problem z wyborem, bo do wszystkich mam sentyment i ciężko mi obiektywnie ocenić. I dlatego proszę o pomoc i kliknięcie w ankietę.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
3, 8, 13 a teraz mi powiedz jaki kolor ścian masz w pokoju :]


I tak z ciekawości: gdzie były robione?
 

danio92

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
40
8 jest dobre ale troszkę ponure, jestem za 13 - szersza gama kolorów, bardziej optymistycznie ;)
 

majek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
333
Punkty reakcji
3
Miasto
łódź
Na ścianie mam boazerię drewnianą, nawet nie zastanawiałem się nad doborem do ściany, ale chyba macie rację, że muszę też to wziąć pod uwagę, a zdjęcia są ze Szwajcarii (i częściowo Francji)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
8 jest najlepsza. Ale... tło ściany jest itotne, jeśli to drewno to wybrałabym 7, 13, 14 ;)
 

majek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
333
Punkty reakcji
3
Miasto
łódź
...tło ściany jest itotne, jeśli to drewno to wybrałabym 7, 13, 14 ;)
7 powstała właśnie takim sposobem, o jaki pytałaś w innym wątku, czyli postawiłem aparat na schodku, czas ustawiłem na 1.6s, przysłonę na 3.5, a iso chyba 200 było
dzięki
 

majek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
333
Punkty reakcji
3
Miasto
łódź
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi i kliknięcie w ankietę, ostatecznie dałem do wywołania dwa zdjęcia: 8 i 13
Czy będzie pasowało na ścianę to zobaczę, mam nadzieję, że tak, najważniejsze, że będę miał coś swojego na ścianie.

Dla admina: temat do zamknięcia
 
Do góry